Aby bol VODNÁR doma šťastný, potrebuje, aby jeho domov vyzeral takto

03.07.2019
Poradňa

Ak ste vodnár alebo s vodnárom bývate, nemusí to byť ľahké. Zvládnete to však s úsmevom, ak vo vašej domácnosti nebudú chýbať tieto veci!

53fotiek
Autor: unsplash.com

Vodnári sú veľmi zaujímavé znamenie. Bývanie s nimi nemusí byť vždy jednoduché, napriek tomu sa s nimi budete cítiť vynikajúco. Platí to pre spoločné bývanie i pre návštevu u Vodnára. Je to totiž veľmi inšpiratívne a originálne znamenie. Verte nám, ani vy im neodoláte!

Pozrite si aj: Ak chcete domov prevoňaný kvetmi aj v zime, vyberte si jednu z týchto rastlín​

Áno, Vodnári sú presne takýto. Milujú svoju slobodu a v bývaní volia veľa priestoru. Zatvoriť Vodnára do malého ponurého bytu prosto nejde - aj tu si nájde spôsob, ako vyjadriť svoju osobitosť. A z toho sa môžu všetky ostatné znamenia poriadne inšpirovať.

Základom sveta Vodnára je jeho poriadok. Okolie je nutné mať dobre zorganizované, prehľadné. Kým Vodnár skončí akúkoľvek prácu, chce mať všetko naspäť na svojom mieste. Platí to pri varení, kedy hneď „za pochodu" odkladá veci, platí to aj pri návštevách.

Pozrite si aj: Čím menej sa o ne budete starať, tým budú krajšie: Toto sú 4 rastliny, ktoré zvládne každý​

Domácnosť Vodnára je dobre zorganizovaná. Je to hlavne preto, že má pocit, že toto je spôsob, akým všetko bude správne fungovať, žiadnu vášeň k upratovaniu za tým netreba hľadať. A tak venuje Vodnár mnoho pozornosti už samotnému návrhu svojho bývania či chodu domácnosti.

Pozrite si aj: Pritiahnite si domov šťastie vďaka tejto magickej rastline!​

Kuchyňu si zariadi prakticky, aj minimalisticky. Zodpovedá to jeho premýšľaniu, veď v jednoducho, ale funkčne zariadenej kuchyni nebude práce tak veľa. Navyše mu fyzicky a vizuálne nezaprataný priestor umožní myšlienkový rozlet.

Pretože to, čo Vodnár plánuje najradšej, sú stretnutia s rodinou a s priateľmi. Tí sa u neho budú cítiť vítaní dokonca aj v prípade, že doma nemá viac než jednu stoličku a stôl. Vyčarí okolo seba príjemnú atmosféru.

Pozrite si aj: Vaša záhrada môže hýriť farbami aj v zime: Dajte si poradiť!​

S fantáziou

Pri zariaďovaní volí najčastejšie prírodné materiály, čo je veľmi dobrý nápad. Ak ste Vodnár, odporúčame, aby ste nehľadali jeden jediný štýl, pokojne ich miešajte podľa svojej chuti. Okrem spomínanej kuchyne je vašou najdôležitejšou spoločenskou miestnosťou obývačka. Strávite v nej mnoho príjemného času pri rôznych posedeniach.

Pozrite si aj: Ak nemáte v záhrade túto vec, čím skôr si ju vybudujte!​

Keďže Vodnári sú veľmi citlivým znamením, druhou dôležitou miestnosťou v byte je spálňa. Svoju posteľ postavte do rohu, čo najďalej od okna. Pre kvalitný spánok si zakúpte vonkajšie žalúzie i kvalitné zatemňovacie závesy - takto budete mať dostatok ticha i tmy pre skutočne výživný spánok.

Pre správne pohodlie investujte do matraca, ktorý bude pre váš chrbát pohladením. Do postele sa budete doslova tešiť a po prvom dotyku s vankúšom začnete naplno relaxovať. Neváhajte venovať výberu týchto pomôcok na spanie dostatok času a každý kúsok dôkladne vyskúšajte, táto investícia do spánku a do vášho zdravia sa vám mnohonásobne vyplatí!

Vodnári, inšpirujte sa zariadením bytu podľa vášho gusta v našej GALÉRII!

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Aby bol VODNÁR doma šťastný, potrebuje, aby jeho domov vyzeral takto
Agáta