Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?

06.03.2018
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Dnes odpovedáme na otázku čitateľky Markéty.

5fotiek
Ilustračná fotografia Autor: http://www.livein.sk/portfolio/

Napísala nám naša čitateľka Markéta: "Radi by sme doma "poskrývali" elektroniku. Na internete sme videli niekoľko možností nových systémov, ako televíziu zabudovať do steny alebo hi-fi systém, no my by sme skôr radi nejaký ten šikovný dekor a nie predražené technologické vychytávky. Náš interiér je klasickou slovenskou domácnosťou. Žiadny minimalizmus ani prehnaný vintage, ale niečo medzi." Naše šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia LIVE IN teda radia:

Pokiaľ máte na pláne kúpu novej elektroniky volili by sme už tu vyberať vhodné segmenty tak, aby sa hodili do vašej domácnosti. Na trhu sú rôzne moderné a vzhľadovo veľmi estetické kúsky, či už ide o reproduktory, prehrávače alebo celé zostavy či domáce kiná.

Ak by ste chceli investovať aj do väčších zmien v okolí televízie, existujú systémy, pomocou ktorých ľahko zabudujete všetku elektroniku do steny, na stene zostane iba perforovaný kryt, ktorý sa dá zvoliť vo farebnej variante podľa steny.

Čítajte viac: Dizajnérky radia: Čo s malou kuchyňou v podnájme?

Čítajte viac: Dizajnérky radia: Aké konferenčné stolíky sú dnes trendy?

Ak ale do väčšej zmeny nechcete investovať, volili by sme aspoň kúpu nového nábytku, do ktorého sa dá šikovne táto elektronika poskrývať. Či už pôjde o nábytkovú zostavu alebo minimalistickú skrinku, nábytkom na mieru sa dá vyriešiť takmer všetko. Perforovanými krytmi na zásuvkách alebo dvierkach dokonca zabezpečíte, že elektroniku budete môcť ovládať aj bez toho, aby ste skrinku otvárali alebo aby v nábytku boli otvorené časti.

Kabeláž sa dá vyriešiť rovnako nenápadne napríklad zástenou za TV, pod ktorú sa skryjú všetky káble.

 

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: Ako doma ukryť elektroniku?
Mária Ambrozová
LIVE IN