Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?

20.02.2018
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Opýtajte sa ich, radi pomôžu! Dnes odpovedáme na otázku čitateľa Mojmíra.

5fotiek
Ilustračná fotografia Autor: Pinterest/ LIVEIN

Napísal nám náš čitateľ Mojmír a pýta sa: "Práve nám zrekonštruovali panelák a zateplili ho. S manželkou by sme chceli útulný balkón, no nevieme sa rozhodnúť, aký nábytok, kvety alebo dekorácie zvoliť. Chceli by sme skrátka, aby balkón bol takou ďalšou malou izbou." A naše šikovné dizajnérky z interiérového štúdia LIVE IN radia nasledovne:

Dizajnérky radia: Aké svietidlá zvoliť do moderného interiéru?

V súčasnej dobe sú balkóny veľmi využívané časti bytových priestorov. Aby ste ho mohli využívať celoročne odporúčam vám urobiť zasklenie. Vo veľkej miere záleží od veľkosti balkóna. Ak je väčších rozmerov, zmestilo by sa vám tam aj závesné kreslo, ktoré je veľmi pohodlné a efektné . Veľmi obľúbený je taktiež, s vankúšikmi, ktoré môžete zladiť s farbou obrusu alebo záclon. Touto kombináciou sa dá veľa vylepšiť. Ak obľubujete drevo. Zvoľte drevené sedenie, ktoré zaberie menej miesta a dá sa skombinovať s drevenou podlahovinou, dreveným rebríkom na kvety ( dá sa vyrobiť aj z paliet ak ste kreatívny). Drevo pôsobí veľmi teplo a útulne. Drevo sa ošetruje morením a lakovaním, preto získa vami zvolenú farbu, hoci prirodzene je neutrálne. Dá sa skombinovať s tehlovým alebo kameninovým obkladom.

Dizajnérky radia: Sú kuchynské lavice ešte trendy?

Máte aj vy otázku, ktorú chcete položiť našim dizajnérkam? Neviete si pri rekonštrukcii či zariaďovaní vybrať z materiálov, farieb či tvarov? Napíšte im prostredníctvom jednoduchého formulára TU a už nabudúce budeme možno publikovať odpoveď práve na vašu otázku!   

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón?
Mária Ambrozová
LIVE IN