Dizajnérky radia: Tohtoročné trendy jesennej výzdoby

11.09.2017
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Opýtajte sa ich, radi pomôžu! Dnes odpovedáme na otázku čitateľky Sofie.

15fotiek
Ilustračná fotografia Autor: Chahonpo.com

Napísala nám naša čitateľka Sofia: "Mám veľmi rada jeseň. Každý rok venujem jesennej výzdobe viac času než tej vianočnej a tak by som sa rada opýtala, aké sú tohtoročné trendy."

Dizajnérky radia: Ako si zariadiť domácu pracovňu?

Dizajnérky radia: Ako kombinovať vzor na koberci so vzorom na tapete?

Dobrý deň Sofia, toto je skôr otázka na dekoratéra alebo kvetinový ateliér. V interiérovom dizajne samozrejme sú jesenné trendy, ale ide skôr o použitie farieb v interiéri ako jeho samotné dekorovanie. K jeseni samozrejme patria zemité farby - hnedá, bordová, béžová, sivá ale i žltá, červená či pudrovo ružová. Tieto farby sa na jeseň môžu objaviť vo Vašom interiéri v podobe rôznych doplnkov, vankúšov, závesov, váz či bytových textílii. Práve vhodnými textíliami - deky a prikrývky, môžete navodiť tú správnu jesennú atmosféru. Rolu tu nehrá len farba, ale aj zvolené materiály. Na jeseň je všetko akési chladnejšie a preto by zvolené materiály mali na pohľad aj na dotyk navodzovať teplo. Hnedé štrikované prikrývky alebo oranžová huňatá deka prehodená cez kreslo v kombinácii s malými jesennými dekoráciami sú správnou voľbou. Čo sa samotnej výzdoby týka, podľa nás sú už dávno mimo trendu napríklad umelé kvety či listy. Zvoľte radšej decentnú minizáhradku v kvetináči zo skalných ruží, obraz zo skalných ruží na stene alebo kvety sušenej hortenzie. Všetko môžete skombinovať s okrasnými tekvičkami a jesenný domov je na svete!

Dizajnérky radia: Čo s kúpeľňou, aby nepôsobila sterilne, ale útulne?

Máte aj vy otázku, ktorú chcete položiť našim dizajnérkam? Neviete si pri rekonštrukcii či zariaďovaní vybrať z materiálov, farieb či tvarov? Napíšte im prostredníctvom jednoduchého formulára TU a už nabudúce budeme možno publikovať odpoveď práve na vašu otázku! 

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: Tohtoročné trendy jesennej výzdoby
Mária Ambrozová
LIVE IN