Geissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo sveta

Nemeckí milionári GEISSENOVCI majú novú hračku. Je ňou luxusná jachta Indigo Star, na ktorej plánujú oboplávať celý svet. Samozrejme, opäť ich budú sprevádzať televízne kamery.

7fotiek
GEISSENOVCI VYRAZILI na cestu okolo sveta. Autor: Sonja Calvert - RTL 2, int

Cestujú si po svete, obklopujú sa luxusom, nakupujú nehnuteľnosti, drahé autá a, samozrejme, aj iné hračky ako lode. Ich najnovším pokladom je jachta Indigo Star, ktorú si Robert (49) a Carmen (49) kúpili.

Skvostné plavidlo vraj vyšlo manželov do 10 miliónov eur. Pritom na internete sme ju našli za oveľa nižšiu sumu – 2,95 mil. eur. Loď si Geissenovci dali prerobiť podľa svojho obrazu.

Vymenili nábytok, prerobili pracovňu a na kapitánsky mostík dali namontovať veľkú lebku. Na boku majú aj meno lode – Roberto Geissini, ktorá je aj zároveň ich značkou.


Foto: Sonja Calvert

Opäť na cestách

Zaujímavé pritom je, že keď Roberta istí nemeckí novinári oslovili, aby im ukázal papiere od lode, odmietol. „V apríli som založil firmu, na ktorú je napísaná aj loď. O všetky dane a papierovačky sa stará manažment.

Vlastníkom som však ja,“ povedal nemeckým médiám. Pritom len nedávno sa mená nemeckých milionárov skloňovali v súvislosti s tým, že sú na mizine. Geissenovci spomínané informácie považujú len za zlé reči a divákov naďalej presviedčajú o tom, že majú dostatok peňazí na účte.

Dokonca začiatkom týždňa vyrazili na cestu okolo sveta. Samozrejme, bude ich sprevádzať aj televízny štáb, takže ich dobrodružstvá sa opäť dostanú aj na obrazovky. Geissenovci ponúkajú svoju luxusnú jachtu aj na prenájom. Keď ju práve nebude využívať rodinka, prenajať si ju môžete od 85-tisíc do 100-tisíc eur na týždeň.

Info o lodi Indigo Star:

  • postavená v r. 1995
  • modernizovaná v r. 2008
  • dĺžka: 38,5 m
  • výška: 12,5 m
  • poschodia: štyri
  • počet izieb: 5
  • počet kúpeľní: 5
  • súčasťou lode je aj vírivka, kuchyňa, salón s barom, obývacia izba, pracovňa
  • jachtu obsluhuje sedemčlenná posádka
  • cena na internete: 2,95 mil. eur

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/kov
Fotogaléria
Geissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo svetaGeissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo svetaGeissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo svetaGeissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo sveta
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Geissenovci: S týmto luxusom idú na cestu okolo sveta
Plus JEDEN DEŇ magazín/kov