Farma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnom

Prepracovaný projekt a kreatívna práca architektov viedla k pretvoreniu pôvodnej farmy na súčasný domov, ktorý spĺňa potreby každodenného života mladej rodiny, navyše, s úžasným moderným štýlom.

8fotiek
Harmonické spojenie starého s novým dokonale zapadlo do prostredia Autor: Martina Gardnera, Freshome

Beckett House je názov pre súkromnú rezidenciu, ktorá sa nachádza v meste Crawley v Anglicku. Plánovanie rekonštrukcie si vyžadovalo nielen mravenčiu prácu a odbornosť prizvaných architektov a dizajnérov, ale aj plánovanie a tvorivý prístup samotných majiteľov. Rodina chcela rekonštrukciou docieliť vysoko moderný priestor, ktorý by bol odpoveďou na ich potreby, súkromie a zároveň bohatý spoločenský život.

Vonkajší koncept bol základom pre smerovanie celej prestavby. Otvorený priestor, prepojenie interiéru a exteriéru, reprezentatívne prostredie ako vnútri, tak aj vonku.

Prečítajte si aj o dome v americkom Phoenixe, ktorý prístavba zmenila na nepoznanie 

Prvé poschodie tvorí na prvý pohľad drevený box, ktorý akoby neplánovane pristál a teraz si sedí na vrchu strechy. Tehla v súlade so sklom, drevom a biela omietka tvoria nádhernú kombináciu starého a nového.

Moderná prístavba na prízemí bola od začiatku jasnou voľbou na presvetlenú dennú časť s otvoreným obývacím priestorom s kuchynským kútom. Na prvom poschodí v drevom obloženej časti pribudla izba pre hostí s úžasným výhľadom na veľkú záhradu. Rovnako panoramatický výhľad na okolie je aj z dennej časti. Zadanie majiteľov teda architekti do bodky splnili. 

 
Autor: Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Farma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnomFarma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnomFarma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnomFarma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnom
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Farma v Anglicku vás dostane svojím inšpiratívnym moderným dizajnom
Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk