Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?

Ukážeme vám kúpeľňu starú deväťdesiat rokov pred a po rekonštrukcii. Nespoznáte ju!

5fotiek
Autor: Rachel Eichorn, Apartmentherapy.com

Aj podľa typu okna ľahko uhádnete, že táto kúpeľňa nie je v slovenskom dome. Nachádza sa totiť v menšom domčeku v USA. Napriek tomu poslúži ako dobrá inšpirácia na kúpeľňové vylepšenia, aké využijete aj u nás.

Pôvodný stav bol dosť smutný, a to nielen pre rozpadávajúci sa nábytok, staromódny kúpeľňový záves a poškodené a nemoderné obklady na stenách. Najväčším problémom bola vlhkosť.

Najväčšia investícia teda šla do rekonštrukcie, ktorú na fotkách „po" nevidíme. Domáci museli kompletne vymeniť vodovodné potrubia, tesnenia a pripojenia. Nás však zaujalo to, čo vidíme - praktické vylepšenia kúpeľne. O čo presne ide?

Prvá zmena je jasná - obklad šiel preč a namiesto neho si majitelia vybrali optimistickú svetlomodrú omietku. Farba je vodeodolná a navyše, v malom priestore vytvára omietka príjemnejšiu akustiku než keramický obklad.

Prečítajte si aj o veciach vo vašej domácnosti, ktoré odplašia každú návštevu!

Kúpeľňa má aj viacero šikovných riešení - napríklad, police upevnené priamo na stene na odkladanie uterákov. Vyzerá to pekne a motivuje k tomu, aby sme aj uteráky mali pekne poskladané a udržiavané.Ďalší dobrý nápad je plytká skrinka pri umývadle, do ktorej sa vojdú všetky krémy, spreje a kozmetika. Sú poruke a umývadlo je vždy upravené.Zaujímavý nápad je aj zrkadlo na otočnom ramene. Nezacláňa oknu a kúpeľňa vyzerá moderne.

Pozrite si kompletnú premenu tejto kúpeľne v galérii pod článkom.

Zdroj foto: Rachel Eichorn pre Apartment Therapy

 
Autor: Nonka
Fotogaléria
Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ako lacno a rýchlo renovovať kúpeľňu?
Nonka