FOTKY PRED A PO: Aj škaredé kúpeľne môžu ožiť vďaka renovácii

Kúpeľne sú zväčša malé, a tak sa nám ani nechce púšťať do ich rekonštrukcií. Po zhliadnutí týchto skutočne vydarených prerábok, dostanete ihneď chuť. Uvidíte!

27fotiek
Autor: hgtv.ca

Neraz na kúpeľňu ostáva len veľmi málo priestoru. O to viac by ste sa s ňou mali vyhrať, ak plánujete renováciu či úplnú rekonštrukciu a zmenu dispozície kúpeľne. Prím by mala hrať funkčnosť, platí totiž úmera, že čím menší priestor, tým funkčnejší by mal byť. Samozrejme, ani zďaleka to nemusí byť na úkor dizajnu, veď dnešné materiály a technológie umožnia aj v najmenších priestoroch vykúzliť príjemnú atmosféru.

Ostatní práve čítajú: Toto sú najštýlovejšie pelechy pre psov a pre mačky. Budete im závidieť​

Náš tip: Aj malé priestory treba upratovať a kúpeľňa je miestom, ktoré si vyžaduje každodennú pozornosť. Už pri plánovaní zvážte, ako budete tento priestor používať a ako ho budete udržiavať. Prirodzene, údržba by mala byť jednoduchá a nekomplikovaná.

Spíšte si zoznam

Pred renováciou či rekonštrukciou si spíšte zoznam vecí, ktoré vám prekážajú na aktuálnej kúpeľni. Do druhého zoznamu si napíšte svoje želania, ktoré by ste si v novom priestore chceli splniť a čo je nevyhnutné, aby vo vašej kúpeľni bolo. To vám výrazne uľahčí plánovanie i samotnú realizáciu, či výber spotrebičov a doplnkov.

To najhlavnejšie vás však čaká v galérii, pozrite si renovácie PRED a PO.

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTKY PRED A PO: Aj škaredé kúpeľne môžu ožiť vďaka renovácii
Agáta