Posledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej párty

05.10.2014
Záhrada

Aj vy si chcete vychutnať posledné teplé dni vonku? Vystrojte si na vašej záhrade párty a spomienky na ňu vás budú hriať aj počas dlhých jesenných a zimných dní.

8fotiek
Jeseň hýri farbami. Využite čo ponúka a pripravte vašim priateľom posedenie, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Autor: Profimedia.sk

Jeseň má mnoho podôb. Posledné kvitnúce kvety, stromy meniace svoje sfarbenie ponúkajú pestrú paletu farieb a vy si ešte stále môžete vychutnať posedenie s priateľmi na vašej záhrade. Ak ste na poslednú chvíľu zatúžili po grilovačke vonku, urobte ju vo veľkom štýle! Inšpirujte sa týmito dekoráciami.

Čo príroda dala

Foto: Pinterest

Prestretie slávnostnej tabule nie je problém ani v záhrade. Poobhliadnite sa vo vašej záhrade, aké plody vám ponúka. Využite tekvice, pozbierajte opadané lístie a do váz nastrihajte posledné kvitnúce kvety. Za prítomnosti farieb jesene, bude chutiť každému hosťovi.

Nech sa svieti

Jesenné dni sú typické aj rýchlejším západom slnka. Určite sa vo vašej záhrade nachádza rebrík. Nie neodkladajte ho, skvele poslúži ako stojan na sviečky. Kombinácia sviečok a kvetov bude navyše romantickou dekoráciou priestoru.

Čaro prírodných materiálov

Ak vás prvé chladnejšie dni zaskočili a vy ste už zazimovali záhradné sedenie, nevešajte hlavu. Čo tak použiť balíky slamy ako alternatívu? Budete mať pocit, že ste v dokonalom prírodnom prostredí a navyše vám nebude zima. A ak by vás náhodu prekvapila, jednoducho rozdajte deky.

 

Dokonalosť pod stromom

Ak sa môžete popýšiť veľkou záhradou a stromami, ktoré v nej dominujú, vykúzliť očarujúci večer pod holým nebom bude hračkou. Prestrite stôl, nachystajte deky a vankúše. Koruny stromov sú ako stvorené na závesné dekorácie a osvetlenie. Kým sa na oblohe objavia prvé hviezdy, tie vaše už dávno ohúria.

Hra detailov

Ak ste sa rozhodli, že poslednú grilovačku si užijete napr. v altánku aj tu nezabudnite na pár detailov. Dekorácie na stole sú vítané. Jednoduchý lampáš na sviečku vylepšíte tým, čo nájdete v záhrade či na jesenných potulkách prírodou. Konáriky či pestro sfarbené listy dodajú poľahky šmrnc.

Kúsok romantiky

Malé ozdobné tekvičky, jemné kvietky a obrus z jutoviny? Dokonalá romantická súhra prírodných materiálov...

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Posledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej pártyPosledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej pártyPosledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej pártyPosledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej párty
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Posledné lúče slnka: Užite si babie leto na záhradnej párty
ipeknebyvanie.sk