Máte poslednú šancu: Januárový Záhradkár onedlho vystrieda februárové číslo
18. januára 2016

Nenechajte si ujsť vynovené januárové číslo s lunárnym kalendárom. Záhradkár vám prináša aj odborné rady profesora Hričovského a reportáž zo skleníkov, kde sa na Slovensku pestujú vianočné ruže.

Časopis Záhradkár odštartoval rok 2016 v novom šate. Okrem dizajnových noviniek sme vylepšili aj obsah, k dispozícii máte viac odborníkov, ktorí vám poradia v pravidelných rubrikách.

Januárové číslo časopisu Záhradkár...

... vám prináša vzrušujúcu aj poučnú reportáž z miest, kde sa na Slovensku pestujú vianočné ruže. Dozviete sa, ako sa o ne starať celoročne a ako sa tešiť z ich krásy každé Vianoce. Mať rodinnú vianočnú ružu je priam dokonalým symbolom Vianoc!

Skúsený zeleninár Peter Gajdoštin vám v januárovom čísle vysvetlí, ako vybrať vhodnú odrodu čili aj ako pálivé papričky pestovať.

Nechajte sa očariť krásou čemeríc. Sú to nežné, a pritom odolné zimné kráľovné. Naučíme vás ich pestovať a pripravili sme pre vás aj inšpirácie na zimné výsadby.

Snívate o krásnej záhrade, o ktorú sa netreba starať? Zídu sa vám tipy na nenáročné trvalkové výsadby.

Januárový Záhradkár vám predstaví okrasné kry a stromy, vďaka ktorým bude vaša záhrada nádherná aj v zime.

Profesor Ivan Hričovský vám v januárovom čísle časopisu Záhradkár poradil s najčastejšími problémami pri pestovaní ovocia.

Pozor, v predaji do 18. januára 2016.

.Autor: Záhradkár

FocusMedia
viac článkov
Máte poslednú šancu: Januárový Záhradkár onedlho vystrieda februárové číslo
Záhradkár