Rada dňa
Rada na deň 24.10.

Jeseň v záhrade

Zberajte poslednú úrodu a obohaťte záhradu o nové ovocné či okrasné druhy. Myslite tiež na prípravu záhrady na zimu. Všetky potrebné informácie nájdete v mesačníku Záhradkár aj na našom webe.
Rada na deň 29.06.

Sezóna v plnom prúde

Záhony sú plné zdravej zeleniny, chutného ovocia, voňavých bylín a krásnych kvetov. Pravidelne zberajte plody svojej práce, kontrolujte rastliny, zavlažujte a užívajte si krásne a pohodové dni v záhrade.
Rada na deň 11.04.

Vysádzajte,vysievajte a starajte sa o priesady

Začala sa nová sezóna a je čas vysievať a vysádzať v úžitkovej aj v okrasnej záhrade. Nezabudnite tiež na starostlivosť a pikírovanie priesad, aby ste mali silné a zdravé rastlinky.
Rada na deň 14.11.

Naplňte kŕmidlá pre vtáčiky

V tomto období si hľadajú operence potravu čoraz ťažšie. Nainštalujte a pripravte pre ne kŕmidlá, aby nehladovali.
Rada na deň 06.11.

Zberajte poslednú úrodu

Začiatkom novembra vysaďte voľnokorenné ruže a ďalšie dreviny. Pooberajte ovocie zo stromov a z hriadok pozberajte poslednú zeleninu. Čistite a odkladajte črepníky po sezóne a tiež vyberte rastliny z jazierka.
Rada na deň 03.10.

Je čas vysádzať

Október je ideálny na vysádzanie ovocných stromov a krov. Tiež je vhodné obdobie na vysádzanie cesnaku. V sychravom počasí vám spoločnosť môže robiť okrem aktuálneho časopisu Záhradkár aj špeciál Bylinky a liečivky.
Rada na deň 20.09.

Rozmnožujte ríbezle

Je to jednoduché. Stačí, ak zapichnete odrezky do vlhkej pôdy.
Rada na deň 05.09.

Vysaďte dvojročky

V prvej polovici septembra je vhodná doba na vysádzanie sirôtok, sedmokrások či nezábudiek. V stredu - 6.septembra vychádza Záhradkár špeciál Bylinky a liečivky, ktorý je nabitý množstvom rád a tipov. Inšpirujte sa :-)
Rada na deň 22.08.

Vysejte cibuľu

Končiaci sa august ponúka správny čas na vysievanie cibule na jarný zber. Vysievajte do hĺbky 1 až 2 centimetre.
Rada na deň 16.08.

Septembrové číslo Záhradkára je už v predaji

Od 16. augusta je v predaji septembrový Záhradkár. Inšpirujte sa témami a radami, ktoré sme pre vás pripravili. Príjemné čítanie :-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10