predplatne
 

FOTO: Nadávali jej do hrochov! 40 kilovú premenu naštartovala túžba po dieťati

29.05.2018

Katie Webber z britského Essexu vážila vyše 100 kíl. Dnes je z nej sexi instagramová motivátorka a chudne kvôli nej aj jej priateľ.

Toto telo je už minulosť. Katie sa dnes hrdí sexi postavou.

Toto telo je už minulosť. Katie sa dnes hrdí sexi postavou. Autor: Instagram@myswjourney_katie

Dvadsaťtriročná Britka začala neúnosne priberať v dlhodobom vzťahu so svojim priateľom Adamom. „Keď sme prekonali prvé obdobie príťažlivosti, spohodlnela som. Objednávala si donášku a len lenivela," priznáva blondínka, ako spolu vymetali večierky a hlad neskoro v noci zaháňali fast foodom. „Myslím, že som si zvykla byť tučná."

Rozhýbte črevá a konečne schudnite. Ale zdravo a bez joja

Nohy ako kmeň

V najťažších časoch, keď mala 116 kilogramov, si vytrpela sériu posmeškov. Neraz začula, ako si o nej šuškajú, že vyzerá ako slon, hroch či prasiatko. „V nohách sa mi zadržiavala voda. Raz som zachytila, ako si hlúčik dievčat o mne šepká, že mám nohy ako kmeň stromu. Bolo to strašné, chcela som utiecť domov. Ľudia si neuvedomujú, aké následky môžu mať ich poznámky," spomína Katie na drsnú skúsenosť. K sebavedomiu jej nepomohlo ani to, že počas nákupov v plus size obchodoch sa musela pred kamoškami skrývať a nakupovanie doslova nenávidela.


Pred a po. Katie sa vôbec netají, že sa ešte prednedávnom prejedala. Zdroj foto: Instagram@myswjourney_katie

Rodina je prednejšia

K odhodlaniu zhodiť ju však skutočne nakopla až túžba po dieťati. Zničilo ju, keď sa dozvedela, že trpí syndrómom polycystických vaječníkov, ktorý šance na bábätko znižuje. „Nechcela som si nechať ujsť šancu mať dieťa a začať rodinný život s Adamom. Najjednoduchšie bolo začať s niečim, čo môžem kontrolovať - moja hmotnosť," spomína Katie na prvý impulz.

11 reakcií tela na FAST FOOD. A desiaty váš názor konečne zmení?

Stopla prejedanie vo fast foode, vzdala sa svojich obľúbených klobáskových roliek, do jedálnička pridala zeleninu a ovocie a postupovala podľa programu Slimming World Plan. „Môj denný jedálniček sa značne zmenil. Predtým som pravidelne jedla chrumky, klobáskové rolky a fast food. Teraz staviam na ovocie, zeleninu a v tučných potravinách sa obmedzujem," vysvetľuje sexica. To však nie je všetko.

Fitness bola posledná vec, na ktorú som myslela, keď som prišla domov z práce po desaťhodinovej šichte. Len som sa najedla a šla spať. Teraz sa snažím cvičiť trikrát do týždňa. Či idem do telocvične alebo na prechádzku, pomáha to. Nielenže vám to pomôže vyzerať, ale aj cítiť sa lepšie a dopriať telu pozitívne endorfíny," hovorí Katie.


Katie k chudnutiu nakopla aj svojho priateľa Adama. Zdroj foto: Instagram@myswjourney_katie

Ďalšie FOTO extrémnej premeny Katie TU ►►►

Konečne na nákupy

Ani dnes so svojim telom ešte nie je úplne spokojná. No teší sa, že môže nosiť oblečenie, ktoré si predtým nemohla dovoliť. „Môj priateľ ma celý čas veľmi podporoval. Spolu sme hľadali nové recepty a varili si. Neustále mi pripomína, ako veľmi dobre som urobila a ako super vyzerám," usmieva sa mladá Britka. Ak má slabšiu chvíľku a najradšej by sa vrátila k fastfoodu, Adam ju namiesto čokolády prekvapí novým kúskom oblečenia.

Mnoho ľudí o mne na začiatku pochybovalo. Priatelia a rodina však teraz o mojej premene hovoria svojim priateľom a rodinám. Je to úžasný pocit," povzbudzuje Katie k chudnutiu aj ďalších ľudí cez svoj účet na instagrame. A čo im odkazuje? „Ak chcete schudnúť, môžete!"

Ďalšie príbehy na izdravie.sk:

Autor: Dáša Balogová
Fotogaléria

Video

Ďalšie články z tejto sekcie

Toto jedzte pred spaním a začnete konečne chudnúť

Toto jedzte pred spaním a začnete konečne chudnúť

09.11.2018
Snažíte sa večer po šiestej už nejesť, aby ste konečne zhodili nejaké to kilo? Vedci teraz radia pravý opak. No nie je jedno, čo si vložíte... Čítať viac
 
Zbavte sa nadbytočnej vody a schudnete! 12 zaručených tipov, ako na to

Zbavte sa nadbytočnej vody a schudnete! 12 zaručených tipov, ako na to

08.11.2018
Množstvo tekutín zadržaných v organizme ovplyvňujú rôzne návyky, ale aj jedlo, nápoje a ich močopudné účinky. Čítať viac
 
Spolu sa chudne ľahšie. 100-tisíc kíl chcú za dva roky zhodiť v španielskom meste

Spolu sa chudne ľahšie. 100-tisíc kíl chcú za dva roky zhodiť v španielskom meste

06.11.2018
4000 obyvateľov galícijského mesta Narón sa rozhodlo spoločne chudnúť s poriadnym cieľom. Zatiaľ sa im darí. Čítať viac
 
6 nevýhod chudnutia v dvojici. Tipy odborníčky, ako ich otočiť v svoj prospech

6 nevýhod chudnutia v dvojici. Tipy odborníčky, ako ich otočiť v svoj prospech

31.10.2018
Vy ste odhodlaná počítať každú kalóriu, no váš partner si na večeru objednal vyprážaný syr? Máte to ťažšie! Ale nie beznádejné! Čítať viac
 
Spánok, sledovanie TV alebo upratovanie? Neuveríte, pri čom spálite najviac kalórií

Spánok, sledovanie TV alebo upratovanie? Neuveríte, pri čom spálite najviac kalórií

31.10.2018
Nestíhate fitko, tak si vravíte, že pár kalórií spálite aspoň žehlením alebo utieraním prachu? Nie je to zlý nápad, ale možno sa vám... Čítať viac
 
 

wanda.sk

FOTO: Nadávali jej do hrochov! 40 kilovú premenu naštartovala túžba po dieťati
Dáša Balogová