predplatne
 

Gynekológ

Zdravie
Odpovedá gynekológ
MUDr. Tomáš Danys, PhD.

U gynekológa

MUDr. Tomáš Danys, PhD.
zo súkromnej ambulancie Gyndanys v Nových Zámkoch www.gyndanys.sk
Poradňu kontaktuje na mail: poradna.zdravie@newsandmedia.sk

Odoslaním mailu potvrdzujem, že som oprávnený šíriť pripojené informácie a že ich zverejnením nebudú porušené žiadne osobné či majetkové ani iné práva tretích strán.Spoločnosť News and Media Holding a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi. Viac informácií nájdete na www.newsandmedia.sk/gdpr

Otázky a odpovede

Čo je to "Hamiltonov hmat"?

01.11.2014
 
Stretla som sa s termínom „Hamiltonov hmat“, ktorý sa vraj používa na vyvolanie pôrodu. O čo ide?
Prečítať odpoveď
 

Čo s únikom moču po pôrode?

31.10.2014
 
Po treťom pôrode ma začala trápiť inkontinencia, hlavne pri zvýšenej námahe. Lekárka skonštatovala, že mám poklesnuté panvové dno a odporučila mi cvičenie Kegelových cvikov. Tie mi však veľmi nepomáhajú. Neexistuje účinnejšia pomoc?
Prečítať odpoveď
 

Je epidurálka bezpečná?

30.10.2014
 
O dva mesiace mám termín pôrodu a rada by som rodila pomocou epidurálu. Nemôžem ochrnúť po zle pichnutej injekcie? A môže sa stať, že mi anestetikum nezaberie?
Prečítať odpoveď
 

Som riziková prvorodička, čo z toho pre mňa vyplýva?

18.10.2014
 
O dva mesiace budem mať 39 rokov a konečne sa mi podarilo otehotnieť. Bude moje tehotenstvo vzhľadom na vek automaticky rizikové? Budem potrebovať aj nejaké vyšetrenia navyše?
Prečítať odpoveď
 

Aké sú riziká ochrany pre otehotnením s telieskom?

13.10.2014
 
Chcela by som si dať zaviesť hormonálne vnútromaternicové teliesko. Existujú nejaké ochorenia alebo zdravotné dôvody, kedy sa UI teliesko neodporúča?
Prečítať odpoveď
 
Späť 1 2 3 4 Ďalej

Najnovšie číslo

Zdravie 08/2012

 Zdravie

Žije, ale nebije

Srdce mladého hasiča Jakuba nebije. O životne dôležitý orgán ho pripravila rakovina. Krv do tela mu vháňajú dve mechanické

Okrúžkovaní

Silikónový pásik na zápästie nemá alarm ani iné elektronické zariadenie či dokonca čip. Napriek tomu môže zachrániť život.

 fit a krása

Pod ihlu len s čistou hlavou

Tetovanie sa najlepšie hojí bez lúčov a vody, ale s antibakteriálnymi mydlom. Na farby však môžete reagovať alergicky. Platí to pri trvalom tetovaní i maľovaní henou. Ako sa vyhnúť problémom?

Trénujte proti prúdu

Pochodovanie vo vode môže byť efektívnejšie ako rekreačné plávanie. Navyše vodu v našich bazénoch už víri aj zumba či stacionárne bicykle.

Najčítanejšie

 Videocviky