predplatne
 

Sviatok zaľúbených trochu inak: 5 tipov na zdravé valentínske darčeky!

11.02.2019

Uvažujete nad valentínskym darčekom, ktorým by ste očarili svojho miláčika? Urobte konečne čiaru za otrepaným klišé v podobe plyšových zvieratiek. Originalita sa cení!

Ilustračné foto.

Ilustračné foto.Autor: Active life

Aké možnosti máte, ak chcete dať svojmu darčeku prívlastok “zdravý”?

#1 Spoločná kondička

Darujte sebe aj partnerovi spoločný vstup (najlepšie permanentku) do športového klubu a začnite pracovať na letných figúrach. Na internete je mnoho videí, kde dvojice spolu zvládajú jednoduché aj náročnejšie cviky. A musíte uznať, je to romantické, zdravé a zároveň sexi.

#2 Afrodiziakálne pokušenie

Darovať milovanému roztomilý balíček, ktorý bude navyše výživný a prospešný? Tým rozhodne nemôžete nič pokaziť. Balíčky afrodiziakálnych potravín sa postarajú o horúce valentínske chvíle. Čokoláda obsahuje fenylatylamín, ktorý podporuje tvorbu hormónov šťastia. Zároveň zvyšuje príťažlivosť medzi mužom a ženou. Ženšen kórejský rozohreje a rozpáli, kotvičník zemný nazývaný aj “zelená Viagra” dostane oboch do správneho varu. Extrakt zo semien kakaovníka pravého spolu s kotvičníkom a ďalšími afrodiziakálnymi zložkami obsahuje aj čisto prírodný výživový doplnok Zerex Klasik. Je určený na podporu kvalitnej a silnej erekcie.

#3 Vlastnoručne vyrobené poukážky

Čo by ste na nich mali ponúknuť? Zmyselnú masáž, prípravu horúceho kúpeľa po práci, voľný víkend bez mobilov, spoločný večer plný horúcich chvíľ. A zdravá stránka vášho darčeka? Prispejete tak aj k odbúraniu pracovného stresu, úzkosti či depresii. Aby sa spoločný večer neskončil príliš rýchlo, môžete ku poukážkam pridať aj Zerex Extralong - prírodné tabletky určené na predĺženie pohlavného styku.

#4 Najsexi vôňa

Existujú vône, pri ktorých sa vám podlamujú nohy a keď ich cítite, hryziete si podvedome do spodnej pery? Niektoré parfumy to naozaj dokážu a preto sa pýšia prívlastkom afrodiziakálne. Je dokázané, že parfumy vzbudzujú emócie, dokonca sa prostredníctvom nich dokážeme cítiť mladšie, uvoľnenejšie, sebavedomejšie a plní energie.

#5 Keď kvety, tak živé

Niektorí ľudia si ani nevedia predstaviť Valentína bez poriadnej kytice kvetov. Čo tak siahnuť po črepníkových, aby sme trochu “šetrili” prírodu? Navyše môžu robiť radosť a pripomínať výnimočný deň ešte dávno po Valentínovi.

Tieto valentínske maličkosti potešia naozaj každého. Nechajte sa inšpirovať a tento rok toho “svojho Valentína” zaručene originálne potešíte.

Autor: PR článok
Fotogaléria

Video

Ďalšie články z tejto sekcie

Video: Nové telo bez námahy! Dá sa schudnúť pomocou hypnózy?

Video: Nové telo bez námahy! Dá sa schudnúť pomocou hypnózy?

dnes
Psychologička Katarína Bieliková sa v rámci svojej praxe venuje aj hypnóze. Opýtali sme sa jej to, po čom túžia mnohé ženy. Pomôže hypnóza... Čítať viac
 
Aké je maximum kalórií, ktoré môžete prijať podľa vašej výšky a hmotnosti?

Aké je maximum kalórií, ktoré môžete prijať podľa vašej výšky a hmotnosti?

včera
Žiadni dvaja ľudia na svete nie sú rovnakí a tak je prirodzené, že ani naše telá nefungujú úplne rovnako. Platí to aj pri chudnutí a spaľovaní... Čítať viac
 
Niečo ubrať, dvakrát pridať. Kľúčová zmena naštartuje metabolizmus

Niečo ubrať, dvakrát pridať. Kľúčová zmena naštartuje metabolizmus

19.02.2019
Čaro nie je v množstve, ale v správnom pomere. Ako by mal vyzerať váš tanier? Čítať viac
 
8 ranných návykov, ktoré vám pomôžu znížiť hmotnosť

8 ranných návykov, ktoré vám pomôžu znížiť hmotnosť

18.02.2019
Umlčte hladový hormón, zalejte prázdny žalúdok a odtiahnite záclony. Stačí pár drobností a kilá pôjdu dolu ľahšie. Čítať viac
 
7 tajomstiev žien, ktoré nikdy nechudnú a sú štíhle. Také jednoduché!

7 tajomstiev žien, ktoré nikdy nechudnú a sú štíhle. Také jednoduché!

14.02.2019
Môžete aj zakázané, no riaďte sa pravidlami. Neexistujú zlé potraviny, no light by ste sa mali radšej vyhýbať. Čítať viac
 
 

wanda.sk

Sviatok zaľúbených trochu inak: 5 tipov na zdravé valentínske darčeky!
PR článok