ĽUDIA: Mladá pani ministrová

29. marca 2007, 13:00
Tip redakcii

IDENTITA manželky ministra financií je odhalená! Zverejňujeme jej prvé fotografie. Ivana Počiatková si totiž súkromie roky prísne chráni. Veď už jej dedo Miroslav Válek bol ministrom.

Zistiť identitu manželky ministra financií nie je jednoduché. Počiatkovci si súkromie prísne chránia. Ficov financmajster argumentuje: „Čo je vidieť, nech si každý pozrie, s tým počítam. No do hĺbky nemienim svoj život analyzovať.“ Ivana Počiatková sa preto oficiálnym akciám i recepciám vyhýba. Z rodiny totiž vie, čo znamená byť v záujme médií. Jej dedo, básnik Miroslav Válek, bol do roku 1988 ministrom kultúry. A ona sama sa takmer stala súčasťou šoubiznisu. Pôvodne študovala herectvo na VŠMU. Nechala to už po roku. „Pochopila, že jej tá škola na nič nebude, že v tom nevidí perspektívu,“ vysvetľuje Ján Počiatek.
  Manželka sa teraz stará o domácnosť a ich štvorročnú dcéru Kristínu. Sobášili sa pred dvoma rokmi, poznajú sa od Ivaniných osemnástich. „Už nebol dôvod prečo to neurobiť, bolo už jasné, že spolu budeme žiť navždy,“ priznáva minister, ktorý kladie svoju rodinu nad všetko ostatné. „Venujem sa im denne, bol by som nerád, keby bolo moje dieťa o niečo ochudobnené,“ hovorí. Preto si úzkostlivo stráži voľné víkendy a dopraje si dovolenku niekoľkokrát do roka. Silvester napríklad oslávili na Donovaloch a na novoročnú dovolenku odišli s kamarátmi do Thajska. „A v lete nás čaká robota na dome,“ dúfa minister. Ich rodinná vila v hodnote 50 miliónov totiž stále nie je dokončená. Práce na nej sa posunuli takmer o rok preto, že Počiatek zobral štátnu funkciu.

 

 

 ... vyskúša parfum, ktorý dostala a spokojne ho ponúkne kamarátke...

 ... v luxusnej a drahej bratislavskej reštaurácii Kogo.

 
Autor: (dm) 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
ĽUDIA: Mladá pani ministrová
(dm)