Máme FOTO ako dôkaz zamilovanosti! Viktor Vincze s Adelou Banášovou

11. októbra 2016, 13:00
Tip redakcii

Slovenský šoubiznis je hore nohami. Nad správami o tom, že markizácky reportér Viktor Vincze (25) zbalil našu najpopulárnejšiu moderátorku Adelu Banášovú (35), krčia všetci prekvapene plecami. No v skutočnosti sa nový pár okolo seba motal už dlhšie.

Autor: Archív

Zabávali sa spolu už na DOD

Viktora Vinczeho hostila moderátorka už v marci tohto roka v Chart Show, ktorú moderuje na Markíze. O tri mesiace sa prevalilo, že Adela Banášová iniciovala rozchod s Petrom Modrovským. Koncom júla zase Vincze oznámil, že sa rozišiel s priateľkou. A potom na seba neustále narážali.


Takto sa spolu zabávali na pódiu počas markizáckeho Dňa otvorených dverí.
Foto: Archív

V auguste dvojica opäť spolu nakrúcala Chart Show, ale stretli sa aj na Dni otvorených dverí v Markíze. Viktor síce za pódiom pózoval s kamarátkou Emmou Drobnou, no na scéne pred davom návštevníkom už tancoval hneď vedľa Adely.

Sladký darček k narodeninám

Oficiálne sa vraj nový pár dal dohromady začiatkom septembra. Do oka si podľa ich známych padli na svadbe Adelinho najlepšieho kamaráta Mateja Sajfu Cifru, ktorý si presne pred mesiacom bral na zámočku v Česku Vinczeho kolegyňu zo spravodajstva Veroniku Ostrihoňovú.

A pred dvoma týžďnami už boli oficiálne spolu a neskrývali sa.

Na krst nového albumu Richarda Mullera už prišli spoločne. Zatiaľ čo sa moderátorka zdravila so starými známymi, jej nový objav hádzal na ňu obdivné pohľady. No keďže oboch rozdeľuje desaťročný vekový rozdiel, zrejme nikoho ani vo sne nenapadlo, že by oboch spájalo aj niečo viac než kamarátstvo.

A keď Matej Sajfa Cifra na ich adresu vtipkoval, nikto jeho slová nebral vážne. Ale teraz sa ukázalo, že ho z času na čas treba počúvať. A keďže zajtra oslavuje Adela Banášová narodeniny, zostáva len konštatovať, že sladší darček k narodeninám hádam nemohla mať.

 
Autor: red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Máme FOTO ako dôkaz zamilovanosti! Viktor Vincze s Adelou Banášovou
red