PLUS 7 DNÍ pripravuje NOVÝ WEB. Vyskúšajte našu novú stránku

 

 

FOTO František Versače Kabrheľ (40): Chcel sa premenovať na Noru, nakoniec si jednu vzal

10. januára 2017, 11:00

Kontroverzný František Versače Kabrheľ (40) prvýkrát zaujal verejnosť v roku 2006 počas reality šou Mojsejovci. Odohrávala sa v luxusnej vile na Pereši vtedajších prostorekých manželov Nory a Braňa. Prešlo desaťročie a Versače je majiteľom vily na Pereši a manželom Nory, teraz už Kabrheľovej. Neprekáža ani to, že dvojica sa ešte pred nedávnom ťahala po súdoch a nevedela si prísť na meno.

František Versače Kabrheľ: Titulky zapĺňal ako súťažiaci reality šou Mojsejovci, teraz sporom s Norikou a nečakanou svadbou.

František Versače Kabrheľ: Titulky zapĺňal ako súťažiaci reality šou Mojsejovci, teraz sporom s Norikou a nečakanou svadbou. Foto: koláž Plus 7 dní

2005: Nora sa podľa jej slov stretla s Versačom prvýkrát na kastingu do šou Mojsejovci. Zaujal ju tvrdením, že by sa dal preoperovať na ženu a premenovať sa na Noru. Noriku zarazilo, „že vôbec niečo takéto chodí po svete.“ Už v čase ich sporu na súde Nora tvrdila, že ho brala len ako súťažiaceho. Po jeho odstúpení zo súťaže sa podľa Nory sám pasoval za jej najlepšieho kamaráta. Nora priznala, že sa zoznámila s jeho milencom Romanom a s Versačem často klebetili cez telefón.

Pokračovanie na ďalšej strane

Predchádzajúca strana 1 / 8 Nasledujúca strana
Poslať e-mailom

Plus7dní pre iPad
Myšlienka týždňa

„Ak by som si bol vedomý alebo by mi bolo dokázané, že som skutky, z ktorých som bol obvinený, spáchal, pri mojej povahe odídem sám.“
Predseda Národnej rady SR Andrej Danko ku kauze otvárania listov v parlamente

Hodnotenie: 4/5

Anketa

Úrad pre verejné obstarávanie poukázal na porušenie zákona zo strany ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý to však odmieta. Je to podľa vás výsmech občanom?

ÁNO 82%
NIE 18%
Celkový počet hlasujúcich: 1992
 
 

Plus 7 dní

Plus 7 dní
Denník PLUS7DNÍ Báječná žena Šarm EMMA
Pekné bývanie Zdravie Záhradkár Dobré jedlo Poľovníctvo a rybárstvo

 

FOTO František Versače Kabrheľ (40): Chcel sa premenovať na Noru, nakoniec si jednu vzal
kor