Porotca ČSMT Jakub Prachař opustil tehotnú Agátu: Ide do tuhého, začala sa vojna svokier!

20. marca 2017, 09:27
Tip redakcii

Ich manželstvo bolo ako na hojdačke a teraz to vyzerá, že definitívne končí. Niekdajší porotca ČSMT Jakub Prachař (33) opustil po vzájomných neverách manželku Agátu (31), ktorá je vo 4. mesiaci rizikového tehotenstva. A spor sa rozšíril do celej rodiny. Agátina mama Veronika Žilková (55) sa totiž pustila do Jakubovej mámy Dany Batulkovej (59).

Manželstvo Agáty Prachařovej Hanychovej a Jakuba je pred rozvodom.

Manželstvo Agáty Prachařovej Hanychovej a Jakuba je pred rozvodom.

Autor: Šarm/ Michal Šebeňa

Manželstvo bývalej českej missky a vymetačky večierkov Agáty Prachařovej Hanychovej je v troskách. V stredu večer sa medzi nimi strhla veľká hádka, pri ktorej Jakub Prachař, ktorého diváci poznajú ako porotcu Česko Slovensko má talent, pochyboval, že očakávané dieťa je jeho. 

Keď sa český Blesk na ich rozvod spýtal Agátinej mamy Veroniky Žilkovej, otázka ju prekvapila. Že ale v rodine nie je všetko v poriadku, naznačila jej temperamentná reakcia.

„Jediné pozitívum na tom je, že sa Agáta zbaví svokry, ktorá si nectí listové tajomstvo, nabúrava sa jej do Facebooku a informácie dáva médiám. Dúfam, že si nájde lepšiu svokru, manžela si musí vybrať sama,“ vychrlila herečka, ktorá je na horách s vnukom Kryšpínom (5) z Agátinho predchádzajúceho vzťahu s Mirkom Dopitom.

Žilková tým zrejme chcela naznačiť, že sa Prachařova mama Batulková postarala o to, aby sa jej synovi dostali do rúk informácie, ktoré ho od tehotnej Agáty odlákali i po tom, čo si minulé prešľapy vzájomne odpustili? Manželia mali v poslednej dobe prežívať búrlivé obdobie, kedy si vzájomne vytýkali údajné nevery.

Agáta mala Jakubovi prísť na románik s hereckou kolegyňou Kristýnou Leichtovou (31), do Agáty sa zase zamiloval fotograf Dereck Hard, kvôli ktorému vraj naopak modelka v novembri zvažovala odchod od rodiny. V nedeľu poobede obaja manželia, u ktorých sa vzťah mení z hodiny na hodinu, vydali spoločné prehlásenie. Agáta nič nechce komentovať. „Nechápeme, čo sa to strhlo. Dajte nám pokoj,“ odkázala cez svoj sociálne siete.

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus