Tip redakcii
 

Chcete bývať u hollywoodskej krásky? Jessica Alba ponúka dom na prenájom.

Vieme, koľko peňazí potrebujete mať na účte, ak sa chcete vyspať v posteli sexice.

05. februára 2017, 09:00
Jessica Alba prenajíma svoj dom v Beverly Hills.

Jessica Alba prenajíma svoj dom v Beverly Hills.

Autor: Profimedia.sk

Ak sa vám žiada zmeniť ovzdušie a mať blízko k hollywoodskym hviezdam, zamierte do Beverly Hills. Ponuky hotelov však vynechajte. Prečo bývať ako masy v neosobnom hoteli, keď sa môžete cítiť ako hviezda tým, že u tej skutočnej budete bývať. A to rovno u krásky Jessicy Alby!

Začnite šetriť

Svoj dom v Beverly Hills ponúka na prenájom, má to ale menší háčik - pýta zaň v prepočte 10 600 eur mesačne! V tejto cene máte dve spálne, dokonca aj tri ak vezmete bonusovú izbu na treťom podlaží. Podlahy z tmavého tvrdého dreva v súhre s novým, moderným lookom zariadenia a komfortným nábytkom vám navodia pocity skutočného domova. Ráno môžete mať svoje obľúbené kapučíno, latté, či espreso z Miele kávovaru v renovovanej labužníckej kuchyni. 

Žúr i relax

Radi sa zabávate? S partiou si môžete užiť najnižšie poschodie, ktoré sa pýši 80-palcovou plochou obrazovkou, stolom na hranie poolu a barom. Ak uprednostňujete čítanie, obľúbenú knihu si môžete vychutnať pri kozube, odkiaľ je aj fantastický výhľad na Los Angeles. Pochopiteľne, toto hviezdne sídlo je chránené bezpečnostným systémom.

Autor: ŠARM/RAJ

video

 


 

 

 
Chcete bývať u hollywoodskej krásky? Jessica Alba ponúka dom na prenájom.
ŠARM/RAJ