Tip redakcii
 

Buďte šik na svahu: Pozrite sa, ako to robia celebrity a inšpirujte sa kožušinovými outfitmi!

Známe tváre sa chcú blysnúť nielen na večierkoch, ale aj na lyžovačke.

16. februára 2018, 18:00
Športovo zdatná Zora Czoborová sa na prechádzku so svojou sučkou Aprilkou vybrala v štýlovom outfite z dielne Daniely Kralevich.

Športovo zdatná Zora Czoborová sa na prechádzku so svojou sučkou Aprilkou vybrala v štýlovom outfite z dielne Daniely Kralevich.

Autor: Martin Domok

Známe Slovenky si potrpia na módu nielen na spoločenských podujatiach, ale štýlové túžia byť za každých okolností – aj pri športe. Na zasnežené svahy sa vyberú dokonale nastajlované, pričom rady siahajú po kožušinách, ktoré dodajú ich výzoru nielen luxus a šmrnc, ale aj ich zahrejú.

V teplučku

Kožušiny nechýbajú ani v kolekciách svetových módnych dizajnérov a podľahla im aj slovenská návrhárka Daniela Kralevich. Síce sa primárne venuje ateliérovej tvorbe a od roku 2003 je známa navrhovaním spoločenských šiat, túto zimu predstavila aj svoju après-ski kolekciu. „Vznikla ako priama odpoveď na podporenie módy aj na svahoch. Zatúžila som nevenovať sa len výsostne technickému oblečeniu, aj keď v tejto kolekcii vďaka jej vlastnostiam a dvojitým podšívkam nebude nikomu zima,“ vysvetlila Daniela, prečo vznikla kolekcia modelov určených na zasnežené svahy.

Detaily outfitov tvorí najkvalitnejšia kožušina a koža, ale podotýka, že sama je ochranárka zvierat a finančne podporuje útulok, takže si dáva záležať na tom, odkiaľ kožušiny pochádzajú. „Využívame kožušinu, ktorej zvieratá nie sú určené len na chov kvôli nej. Keďže kožušina bola primárnou súčasťou zvrškov od dávnych čias a je priamym obrazom zimy, stala sa neoddeliteľnou súčasťou aj mojej kolekcie. V nej zohrávajú nemenej dôležitú úlohu aj doplnky, ako sú vaky, štulpne, šály či čiapky. Celý modelový rad je ručne šitý, originálny a v tomto vyhotovení jediný na trhu,“ dodáva Daniela Kralevich.

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Buďte šik na svahu: Pozrite sa, ako to robia celebrity a inšpirujte sa kožušinovými outfitmi!
Jana Raganová