Tip redakcii
 

Český herec Jiří Pomeje po prekonaní rakoviny stále šokuje: Zdrhol z domu a upíja sa na smrť!

Niektorí ľudia sa skrátka nepoučia a stále robia tie isté chyby.

12. apríla 2018, 18:00
Pomeje sa vrátil do života zdravý a so „slávikom“ v krku, vďaka ktorému môže
rozprávať. Lenže životný štýl nezmenil a opäť prepadol alkoholu.

Pomeje sa vrátil do života zdravý a so „slávikom“ v krku, vďaka ktorému môže rozprávať. Lenže životný štýl nezmenil a opäť prepadol alkoholu.

Autor: Profimedia.sk

Jiří Pomeje (53) bol odjakživa vnímaný ako problematický človek. Neúspešné filmové projekty, dlhy, nevydarené manželstvo s herečkou Míšou Kuklovou (49) a neskôr s Ivetou Bartošovou († 48), rakovina… Nasypalo sa toho na neho viac než dosť, no ako sa zdá, veľký podiel viny má na tom on sám.

Vojnu vyhral, ale...

Zdalo sa, že Pomejeho zmení Andrea Šťastná (29), s ktorou sa v roku 2013 oženil a majú spolu dcérku Aničku (4). Zdalo sa, že Jiří ako-tak seká dobrotu. Lenže zdanie klame a podľa slov jeho ženy v Jiřím stále driemal starý pokušiteľ – alkohol. Možno práve on má na svedomí, že na neho zaútočila zákerná rakovina hrtana, ktorú často spôsobuje aj nadmerné pitie alkoholu. Pomeje absolvoval chemoterapiu a ožarovanie, jednoduché to nebolo ani zo psychickej stránky. Najmä keď si musel ľahnúť pod nôž, čomu predchádzalo vážne rozhodnutie. Buď si dá odstrániť hlasivky, alebo umrie. „Jirkovi vzali všetko – hrtan, hlasivky… Veľmi sme sa báli, že keď ho otvoria, bude rakovina zasahovať oblasť pažeráka. To by bol veľký problém,“ strachovala sa o neho manželka, ktorá počas liečby pri ňom pevne stála.

Opäť v tom

Obavy sa našťastie nepotvrdili. Pomeje sa vrátil do života zdravý a so „slávikom“ v krku, vďaka ktorému môže rozprávať. Lenže životný štýl nezmenil a opäť prepadol alkoholu. To, že doslova ušiel hrobárovi z lopaty, zjavne pre neho nič neznamená. Andrea preto povedala dosť! Keď chce piť, nech pije, no bez nej a ich dcéry. „Myslela som, že kvôli chorobe si uvedomí nejaké veci a že pochopí, že životný štýl, ktorý viedol, musí zmeniť. Rok sme sa snažili, aby sa vyliečil, ale ukázalo sa, že vôbec nič nepochopil a že pokoru k životu nezískal,“ povedala pre médiá Andrea, ktorá je odhodlaná rozviesť sa. „To sa nedá vydržať. V stave, v kom prišiel Jirka domov, s ním nezostanem. Vrátil sa z krčmy opitý. Tak som mu dala na stôl jedlo a vodu, pretože som vedela, že celý deň nejedol, a odišla som k rodičom,“ komentovala situáciu u nich doma. A čo na to hovorí hlavný aktér? „Nechajte ma v pokoji umrieť!“ povedal novinárom pred krčmou. No, slovo hodné chlapa, Jirko...

Zbalil sa a odišiel

Posledné informácie z Prahy hovoria o tom, že herec a moderátor opustil spoločný domov a žije zatiaľ u svojho kamaráta. Manželka Andrea mu dala definitívne zbohom a je zrejmé, že krízu v takomto rozsahu už nezažehnajú. Naznačuje to aj fakt, že Andrea z prsta zložila obrúčku a zásnubný prsteň, čo je v prípade ženy jasný signál konca. Nuž, komu niet rady, tomu niet pomoci...

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

TOTO naozaj nosila! Silvia Lakatošová nikdy nezabudne na najtrápnejšie oblečenie svojho života

Silvia Lakatošová (44) zbalila muža na módnu katastrofu – biele kaliopky....
 

FOTO: Spievala prezidentovi USA, dnes živorí na ubytovni. TÚTO umelkyňu zničil hazard

Pokus o úspešný návrat Věry Bílej na pódiá je zatiaľ v nedohľadne.
 

Stres treba poriadne zaliať. 5 nápojov, vďaka ktorým sa vám uľaví

Predvianočný zhon dáva zabrať. Vyskúšajte zázračné nápoje, ktoré uvoľnia...
 

OTESTUJTE SA: Ako zvládate predvianočné nákupy, upratovanie a celý ošiaľ okolo sviatkov?

Vianočné sviatky sa blížia a celé obdobie adventu sa nesie v znamení príprav...
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Český herec Jiří Pomeje po prekonaní rakoviny stále šokuje: Zdrhol z domu a upíja sa na smrť!
Michala Cabanová