Tip redakcii
 

FOTO: Dare Rolins hrozila za smrť motocyklistu basa. Teraz sa zahráva so svojím životom

Aj Kristína Tormová (Farkašová), Dano Heriban či Silvia Lakatošová za volantom zhrešili.

29. júla 2018, 06:00
Dara zbytočne riskuje - aj na tejto fotke to vyzerá, že nemá to, čo má mať.

Dara zbytočne riskuje - aj na tejto fotke to vyzerá, že nemá to, čo má mať.

Autor: Instagram.com/ D.R

Dara Rolins je už po dovolenke v Toskánsku, kde bola so svojimi tanečnicami a zarezáva na koncertoch.

Prepravovanie sa z miesta na miesto je často únavné a zdĺhavé, je to ale čas na selfie pre fanúšikov. Dara zverejnila na instagrame fotografiu s jednoduchým popiskom: "V pohybe..."
Fotka jasne zachytáva moment v idúcom aute. Dara pohodlne zložená na zadnom sedadle, v šatách s pokrčenými nohami, zrejme opretými o dvere auta, relaxuje.

Fanúšikovia sa väčšinou nadchýnajú jej pohľadom, jej vyžarovaním, prístupom k životu, ale dvaja si všimli jeden dôležitý detail. Zdá sa, že speváčka totiž nie je vôbec pripútaná. Bezpečnostný pás jednoducho odignorovala. A tak Dare, ktorá je pre mnohých vzorom,  odkázali: "S pásom by to bolo z edukatívneho hľadiska pre malé (nielen) dievčatá lepšie." Hlavne ide o život. Pri nehode má nepripútaný človek oveľa menšie šance.

Dara napríklad nikdy netajila, že platí pokuty za rýchlu jazdu. Ale vraj dve nie sú pri 50 tisícoch kilometroch, ktoré najazdila ročne, žiadnou katastrofou.  A navyše, vraj každému občas noha na plyne oťažie, hlavne na diaľnici. To hovorila ešte pred tragédiou, ktorá sa stala v roku 2010. Dara vtedy zrazila protiidúceho motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63). V tom čase bola v aute aj jej dcéra Laura. Súd sa ťahal veľmi dlho, Dara vinu popierala. Hrozilo jej väzenie, nakoniec  ale obišla s pokutou a dočasným zákazom šoférovania. Pomohla jej aj amnestia českého prezidenta.  Po takej katastrofe by sa zdalo, že si človek dá pozor na všetky predpisy, medzi ktoré povinnosť pripútať sa určite patrí. Zákon síce pozná výnimky z používania bezpečnostných pásov, ale speváčky sa netýka. 

Neodhadla to

Nepríjemný prešľap urobila nedávno Silvia Lakatošová. V aute si totiž posadila na kolená dcéru  a spolu šoférovali. Malá Valentínka (4) si krútenie volantom užívala a  jej mama to nemohla nenakrútiť na video. Samozrejme, zavesila ho na sociálnu sieť. "Ideš..., dobrá si, kokos, normálne jazdíš, výborne!Točíme, točíme, dobre. Rovno láska! Rovno! ty brďo.." povzbudzuje vo videu, ktoré však po kritike ľudí stiahla. Riaditeľka Miss Universe SR sa obhajovala tým, že šoférovali v prázdnej, uzavretej slepej ulici bez áut a ľudí. 

Pred rokom sa nám k jazdeniu bez vodičáku zasa priznala hviezda Hornej Dolnej Dano Heriban:  „Ja som sa do šoférovania hnal veľmi skoro. Prosil som všetkých dospelých, s ktorými som sa viezol, aby mi požičali volant. Mal som asi šestnásť rokov, keď som začal šoférovať. Jasné, že načierno,“ prezradil a dodal: „Samozrejme, len občasne, keď mi nejaký nezodpovedný vodič prenechal riadenie... Čo ešte prezradil, sa dočítate TU. 

Priznala sa

K tomu, že občas za volantom zhreší, nedávno priznala aj spisovateľka Kristína Tormová (Farkašová). Vyprovokovala ju k tomu nehoda, ktorú mal manžel jej priateľky. V meste do jeho auta, v ktorom viezol aj syna, vpálila mladá žena, telefonujúca za volantom. Kristína na instagrame napísala, že aj ona občas "neodolá" telefonovaniu, s výnimkou keď vezie svoje dcéry, ale dala si záväzok: "Z vďaky za zdravie mojich kamarátov si mobilovanie navždy zakazujem a bez problémov to zvládnem. Lebo niekedy je krehkosť bližšie ako inokedy." Dodala ešte: "Dajte si pozor a serte na mobily za volantom." Nechovajme sa tak ale k bezpečnostným pásom...

 

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

MÁ ODVAHU! Zora Czoborová priznala, čo musí zakrývať

Naše celebrity nemajú vo zvyku priznávať svoje nedostatky. Ona však prekvapila...
 

Myslel si, že ho bolí zub, v ústach mal však nádor. TAKTO nezvyčajne ho zachránili lekári

Novú sánku, svaly a kožu urobili Jánovi Kubišovi z nohy.
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
FOTO: Dare Rolins hrozila za smrť motocyklistu basa. Teraz sa zahráva so svojím životom
KAČ