Tip redakcii
 

Herečka Zuzana Fialová a PLASTIKA? Z jej priznania sa vám zatočí hlava

Už presne vie, kedy pôjde pod skalpel.

05. októbra 2018, 06:00
S účesmi si
rada nechá
poradiť od
odborníčok.

S účesmi si rada nechá poradiť od odborníčok.

Autor: TV Markíza

Zuzana (44) je povestná nekompromisnou úprimnosťou, a to nielen na adresu druhých, ale aj na tú svoju. Aj keď netají, že roky navštevuje estetické kliniky a doma by ste u nej našli kozmetiku aj za hriešne peniaze, drží sa hesla, že vek netreba brať prehnane vážne. Prezradila nám, ako vníma svoje starnutie a na akú kozmetiku nedá dopustiť.

Daň za cigarety

„Cítim, že si pleť príliš namáham mejkapmi a moja tvár trpí,“ uvedomuje si daň, ktorú platí za neustále líčenie pred kamery. Za vrásky v okolí očí vraj zase môže jej častý smiech. Naopak, fajčenie má na svedomí vrásky nad hornou perou. Na Zuzaninej tvári sa jednoducho podpisuje životný štýl, a preto neváha investovať do kvalitnej kozmetiky. Robila to už v mladosti, keď jej príjem ešte nebol vysoký. Dodnes si pamätá obdobie, keď mala sedemnásť rokov a šetrila si na kvalitné produkty. Dnes si môže dovoliť aj najdrahšie značky, no medzi jej neobľúbenejšie patrí obyčajná Indulona, ktorú roky používa na ruky, nohy a takmer na všetko. Život si však nevie predstaviť ani bez kvalitného krému pod oči a silikónového krému pod mejkap, po ktorom má pocit, že má mladšiu a rozjasnenejšiu pleť.

Bez ambícií na krásku

Hoci Zuzana vyzerá skvele, predsa len má už po štyridsiatke, čo v hereckej brandži nie je vždy výhodou. Nemá strach z pribúdajúcich rokov? „Prekvapivo zvládam starnutie dobre. Už dávnejšie som prestala mať ambície, ktoré súvisia s krásou. Znamená to, že si myslím, že je vo mne viac ako na povrchu, a to sa môže uchovať napriek času. To však neznamená, že nenavštevujem salón krásy.“ (Smiech.)

Verná, ale nespoľahlivá

Herečka je už roky verná jednej bratislavskej klinike. „Chodím tam už desať rokov, pretože sú moji miláčikovia, ale aj preto, že pokožka je jeden z najdôležitejších orgánov. Absolvujem tam procedúry, ktoré nesúvisia len s krásou, ale aj okysličením a podobne.“

Pri Zuzaninom rýchlom tepme života sa však stane, že ošetrenia zanedbáva. „Sú to fakt miláčikovia, pretože ja na to veľakrát kašlem, no z kliniky sa mi vždy ozvú: Zuzka, nechcete sa zastaviť? Už by sme sa na vás mali pozrieť. Vždy mi niečo naordinujú a ja im slepo dôverujem. Naposledy mi ošetrovali čelo. Testovala som už všeličo – mezoterapiu, ozónoterapiu a veľa ďalších vecí, niekedy ani neviem, čo mi robia. Ja si len ľahnem a už idú na to.“

Pôjde pod nôž?

Dala by sa nahovoriť aj na chirurgické vylepšenia? Jej priznanie, kedy by rozmýšľala o skalpeli, znie takto originálne: „Ja svoju tvár neberiem osobne. Plastiky zatiaľ nemám, ale jasné, že ak by mi horné viečko začalo prekrývať zreničku, a musela by som ho dvíhať prstom, dala by som si ho odrezať. Ale zatiaľ sa lekárky vždy opýtam, či si mám dať niečo urobiť a ona, že nie. Takže som spokojná. Jediné, čo musím zmeniť, je, aby som nezabúdala na termíny, ktoré mi pripravia,“ uzavrela s úsmevom.

Autor: Gréta Klimkovská

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Čarovanie pre osamelé ženy: Vyskúšajte jednoduché, no účinné rituály bielej mágie

Pred dverami je máj, mesiac lásky. Nie každý si ju však nájde bez problémov....
 

KRÁSNE retro fotky známej moderátorky. Priznáva, že až po štyridsiatke sa uvoľnila

„Mnohé ženy si myslia, že mladá móda ich omladí. Je to omyl,“ upozorňuje...
 

Vaše diétne tipy

Prekonajte jarnú únavu sorbetom z púpavy: Pripraviť túto ľadovú delikatesu nie je zložité

Púpavový sorbet je chutný a zdravý a práve teraz je ideály čas na jeho prípravu....
 

Aj päťdesiatnička môže zostať štíhla. Prestaňte sa vyhovárať na vek a spomalený metabolizmus!

To, že päťdesiatničky priberajú, má inú príčinu. Stačí robiť TOTO a matróna...
 

FOTO: Aj Dominika Mirgová sa už môže pýšiť sexi fotkami. Schudla 8 kíl, ale so slzami

Dominika Mirgová (27) schudla za tri mesiace na svoju vysnívanú hmotnosť....
 

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 
 
Herečka Zuzana Fialová a PLASTIKA? Z jej priznania sa vám zatočí hlava
Gréta Klimkovská