Tip redakcii
 

Knechtovej našli v tele nebezpečný útvar a verdikt znel jednoznačne - VON!

V mojom tele to nemalo čo hľadať – tvrdí speváčka, ktorá mala absolvovať zákrok. Jeden let všetko zmenil.

30. júna 2018, 18:00
Katku v nemocnici vystrašili.

Katku v nemocnici vystrašili.

Autor: Profimedia.sk

Speváčka a nedávna porotkyňa SuperStar ma za sebou náročne obdobie, napriek tomu konečne po rokoch márneho dohadovania a hľadania voľného termínu sa jej podarilo prísť podporiť pochod proti rakovine prsníka. „Ja tejto akcii veľmi fandím a konečne nám to tento rok vyšlo. Teším sa, že to môžem podporiť napriek tomu, že to je večne prepieraná téma, mám pocit, že je to stále málo a je to vec, ktorú môžeme ovplyvniť. Niekedy sme zamestnané všeličím možným a zabúdame samy na seba. Ja na to veľmi dbám a na všetky prevencie. Nedávno mi tiež niečo našli, čo v mojom tele nemá čo hľadať,“ vystrašila nás speváčka na moment.

Pod nôž

V jej prípade nešlo o prsník, ale o ženské orgány. „Našli mi polyp na krčku maternice a nejakú cystu a už som bola aj na predoperačné vyšetrenia, lebo lekár skonštatoval, že to tam nemá čo robiť a musí to ísť určite von,“ vysvetľovala nám speváčka, ktorá nás však o pár minút príjemne zaskočila. „Nakoniec som ešte tesne predtým absolvovala ajurvédsky pobyt na Srí Lanke, a keď som sa vrátila, nebolo tam nič a mala som to všetko čisté. Kebyže to nezažijem na vlastnej koži, nebudem veriť,“ konštatuje a pochvaľuje si dnes čoraz rozšírenejší spôsob liečby, meditácie a oddychu.

Počas ajurvédskeho pobytu ide totiž o snahu očistiť si telo, a to fyzicky aj mentálne. Pobyt na Srí Lanke absolvovala aj moderátorka Adela Vinczeová, herečka Nela Pocisková a mnoho ďalších celebrít.

Rozmaznávaná

Katkin pobyt na klinike trval dva týždne, keď bola ,,izolovaná“ od sveta. „Chcela som mať pokoj, kde budem sama a čítať knihy a na tej klinike ma budú masírovať a venovať sa mi a ja budem premýšľať, čo ďalej vo svojom živote. Veľmi mi to psychicky pomohlo a ešte mi aj zmizlo to, čo mi mali operovať,“ pochvaľuje si svoje rozhodnutie.

Počas pobytu a úplného pokoja sa ešte viac utvrdila vo svojej dlhoročnej teórii. „Myslím si a podpíšem sa pod to, že naším najväčším problémom, ktorý nám spôsobuje ochorenia, je stres. Úplne si neuvedomujeme, že sme pod tlakom, lebo robíme veci, ktoré robíme bežne. Už len to, že sme ožarovaní rôznymi strojmi, že nejeme niekedy zdravo, nespíme alebo že máme nárazovo veľa práce. Nastavíme sa na to tak, že proste vieme byť ako stroje, ale ten stres si zrazu uvedomíme, keď sme v úplnom pokoji a len so sebou. Aj ja som si tam vyčistila hlavu a povedala si, že super!“

Mediálna práčka

V čase, keď speváčka odchádzala na pobyt, mala za sebou všetky natáčania kastingov SuperStar. Aj to bola určite jedna z vecí, ktoré speváčka vo svojej hlave a osamote preberala. Dnes sa po skončení šou na veľa vecí pozerá úplne inak. Nad čím sa teda teraz už len pousmeje? „Nad tou mediálnou práčkou, ale ja celý priebeh šou beriem ako veľmi dobrú a nezabudnuteľnú skúsenosť. Dalo mi to väčší nadhľad nad určitými vecami a zároveň som vďačná za veľa ľudí, ktorých som tam spoznala. Bolo to inšpiratívne.“

Dodáva však, že nie všetky okamihy boli príjemné. Za najhoršie chvíle pokladá hodnotenie, ktoré spätne oľutovala. Nádejnému spevákovi začala hovoriť o jeho asi sexuálnej šikovnosti. „Toto bola pre mňa najhoršia časť a pochopila som, že nemám kontrolu nad určitými vecami. Boli sme dohodnutí, že to tam nebude a aj tak to zostrihali inak a prispôsobili. Potom keď sme už išli naživo, bol tam každý sám za seba. Čo povie, je nezvratné, ale odvtedy dávam trošku pozor. Len vždy platí, že stále som to ja a nebudem sa meniť.“

Vyžer si to!

V ťažších obdobiach alebo problémoch sa speváčka, ako aj bežní ľudia obracia na svojich najbližších, rodinu a priateľov, ale aj tak vie, že všetko si musí pretrpieť sama. „V zásade je to jedno, za kým idem, pretože aj tak si to vyžieraš sám a riešiš to v sebe. Dôležité je sa vyrovnať vnútorne a pozrieť sa na to celkovo z vtáčej perspektívy, nielen čo sa mňa týka a mojej zranenej duše. Podobne je to s plačom, keď sa vyplačem, pomôže to, ale v konečnom dôsledku ani nie,“ vysvetľuje mykajúc plecami.

Zneužíval ju?

Ďalšou výraznou kauzou týkajúcou sa porotkyne bol jej vzťah s jej miláčikom – finalistom Petrom Borkovcom, ktorý vždy vyvolal otázniky o ich náklonnosti, a to svojím správaním na sociálnej sieti, kde neraz pridal fotku s Katkou a vyznaniami, ako ju má rád. Mnohokrát to pôsobilo, akoby si tým robil ešte väčšiu reklamu. „Nemyslím si, že si na mne robil promo, ale to sa treba spýtať jeho. My sa máme veľmi radi a mám pocit, že som miestami bola taký jeho mentorský dozor,“ obhajuje ho.

Speváčka si našla v súťaži nielen pár miláčikov a dobrých priateľov, ale vďaka šou jej na Instagrame pribudlo viac ako osemdesiattisíc fanúšikov. „Nikdy neoľutujem skúsenosť v tejto šou,“ uzatvára nadšene.

Autor: Gr

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Chcete schudnúť: Karfiolová ryža aj pizza vás prekvapia

Karfiol je veľmi zdravý a dostupný aj v zime. Skúste si ho pripraviť inak,...
 

Ožije Janis Joplin? Pol storočia po slávnom festivale Woodstock sa chystá pokračovanie

Nastáva však problém, väčšina hlavných hviezd už nežije. Možno však mŕtvi...
 

Na Valentína opustil princ Harry tehotnú Meghan. Za kým sa vybral?

Romantiku so svojou polovičkou oželel člen britskej kráľovskej rodiny...
 

Čerstvý otecko Martin Mňahončák: TOTO dal herec dcére do vienka

Manželia sa po rokoch dočkali radostnej chvíle.
 

Žiadate pomoc od štátu? VAROVANIE právničky, ktorá pomáha bojovať ľuďom na úradoch

„S dobrým odvolaním sa dá dosiahnuť veľa,“ hovorí JUDr. Katarína Fedorová....
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Knechtovej našli v tele nebezpečný útvar a verdikt znel jednoznačne - VON!
Gr