Tip redakcii
 

Kontroverzný dokument o Michaelovi Jacksonovi: Kráľ popu alebo krutý pedofil?    

Výpovede dvoch zneužívaných chlapcov vrhajú úplne iný tieň na speváka, ktorý im spôsobil doživotnú traumu. A ľudské životy ničí aj po smrti...

17. marca 2019, 17:00
Za detským správaním a láskou k malým chlapcom sa skrývala Jacksonova pedofília. Dokument Leavin Neverland ho vykreslil ako zvrátený charakter.

Za detským správaním a láskou k malým chlapcom sa skrývala Jacksonova pedofília. Dokument Leavin Neverland ho vykreslil ako zvrátený charakter.

Autor: gettyimages.com

Miloval ho každý a jeho piesne stále oslovujú masy ľudí či celé generácie. No zdá sa, že Michael Jackson nebol až taký človek, ako sa každému zdalo...

Všetko o spevákovi odhaľuje dokument Leaving Neverland. Ak si pozriete tento počin režiséra Dana Reeda, tak si zaručene pesničku od kráľa popu už nepustíte alebo ju s hnusom prepnete na niečo iné.

Sexuálny deviant

Začiatkom marca odvysielala stanica HBO GO dokument o najznámejšom spevákovi Michaelovi Jacksonovi, ktorý odkrýva pravdu o jeho živote. Už roky sa špekulovalo o tom, že Michael má k malým chlapcom bližšie ako je zdravé a v roku 1993 stál preto pred súdom, kde čelil týmto obvineniam. Vtedy sa, bohužiaľ, pravda nepreukázala, no dnes je všetko inak. Jeho dve sexuálne obete, ktorých bolo zrejme viac ako si dokážeme predstaviť, vyrozprávali svoj príbeh s kráľom popu. A vrhajú na neho celkom iné svetlo!

 

Stále to bolí

Obete Wadea Robsona (36) a Jamesa Safechucka (41) zneužíval Jackson od ich siedmych do štrnástich rokov. Robil im veci, ktoré dokáže robiť len psychicky chorý chlap a zámerne manipuloval ich psychikou. Wade a James roky ukájali jeho zvrátené sexuálne chúťky a keďže Jackson vždy pôsobil ako večné dieťa, podozrenia ich rodičov nevzbudil ani raz. Je však prinajmenšom zvláštne, že matky Wadea a Jamesa nechávali svojich synov spávať vedľa dospelého muža dlhé roky. No peniaze, jeho sláva a preslávený ranč Neverland im asi zaslepili triezvu myseľ.

 

 

Dnes sú obidve obete dospelými mužmi, ktoré majú vlastné rodiny a manželky, no na traumy z detstva nezabudli. Hoci by sa mohlo zdať, že čas všetko vyliečil, v tomto prípade platí pravý opak. Až po rokoch vyplávali na povrch ich traumy, psychické problémy a depresie z toho, čo im všetko kráľ popu stváral. A že to boli veci plné nechutností, o tom asi netreba ani polemizovať...

 

Trafená hus zagágala?!

Rodina Jacksona samozrejme od tohto dvojdielneho dokumentu dáva ruky preč a logicky žalujú, koho sa len dá. Lenže pri pohľade na jeho obete v Leaving Neverland, nezapochybujete ani na sekundu, že by klamali. Bobríka mlčanlivosti drží aj Michaelova sestra Janet Jackson či sestra La Toya, ktoré zrejme vedeli čo je ich brat zač a obhajovať ho aj po jeho smrti, nemá z ich pohľadu zrejme význam. A nebude ani náhoda to, že Jacksonova dcéra Paris sa opäť pokúsila o samovraždu a z otcovho života je očividne viac ako znechutená a sklamaná. Je teda zrejmé, že Jacksonova chorá myseľ má dopady na nejednu ľudskú psychiku aj po jeho smrti z roku 2009.

 

 

Dokument Leaving Neverland stojí jednoznačne za pozretie a je aj výbornou výstrahou pre každého jedného rodiča. Treba sa mať vždy a všade na pozore a dôkladne treba načúvať svojim deťom. Lebo i keď sa môže zdať, že je všetko v poriadku, nie vždy ide o pravdu. Sexuálne zneužívania detí je stále aktuálna téma a mnohokrát k tomu dochádza aj v úzkom rodinnom kruhu...

 

Autor: cab

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vedeli ste? Farba HLASU o žene prezradí, či je skvelá v posteli

Na prvom rande sa má dáma sústrediť na tón svojho hlasu.
 

Aj Sandra Rozborilová musí zniesť v manželstve kompromisy. Jednu vec by najradšej ale nerobila

Aj Sandra Rozborilová (49) robí v manželstve kompromisy...
 

Krutá pravda o živote Věry Bílej. Naozaj bola jej rodina TOHO schopná?

Zdrvený spevák Jan Bendig prezradil, čím si musela prejsť.
 

Čo chce Maroš Šefčovič povedať PONOŽKAMI? Každú má inej farby!

Za netradičným módnym výstrelkom sa skrýva hlbší zmysel.
 

FOTO: Aj na invalidnom vozíčku musela byť dokonalá. 8 krát sa rozviedla a miloval ju celý svet

Vydávala sa osemkrát, mala sedem manželov a za najlepšieho kamaráta Michaela...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
Kontroverzný dokument o Michaelovi Jacksonovi: Kráľ popu alebo krutý pedofil?    
cab