Tip redakcii
 

Mená 4 finalistov Tvojej tváre sú známe. Diváci sa zúrivo pustili do...

...súťažiacej, ktorá na začiatku avizovala, že nie je ani herečka ani speváčka.

05. novembra 2018, 06:00

Autor: TV Markíza

Ako prvá sa objavila Zuzana Haasová a spolu s Martinom Madejom zaspievali megahit Despacito. Madej, ktorý sa v detstve preslávil pesničkou Môj malý pes Bobi priznal, že najväčší hit minulého roka  akosi nezaznamenal! 
Aj v semifinále porotca nešetrila chválami a viackrát dala standing ovation. Diváci ale vyjadrili na facebooku otvorene väčšie spektrum emócií. Zuzana Haasová si väčšinou zlizla kritiku. "Jediné slovo, ktoré povedala dobre, bolo despacito. Hanbila by som sa za takéto vystúpenie," napísala diváčka. Speváčke naložili za to, že vlastne nevie spievať: "Katastrofa."

Juraj Loj predviedol fantastické, priam akrobatické číslo aj s roznožkou v obtiahnutom kostýme. Dokonca sa vrhol do publika. Diváci na facebooku reagovali nadšene, mnohí ho považujú za víťaza: "Juraj Loj je v dobrom zmysle slova blázon. Perfektné! A nasmiala som sa statočne! Pre mňa jasný víťaz," napísala jedna z mnohých Lojových obdivovateliek.

Aj všestrannej Mary Bartalos by mnohí dopriali výhru. "Milé, skromné, úžasné žieňa. A čím ma najviac dostala, ze si nedala priesvitný ten stred na kostýme. Ostatné by tam už vytrčili čo sa dá," napísala jedna diváčka k premene herečky na slávnu JLo. Mary by vraj mohla aj farbu vlasov zmeniť, táto jej pristala.

Miro Šmajda sa pretvelil do speváka skupiny Maroon 5 a diváci boli nadšení. Aj Zuzana Fialová, ktorá povedala, že by si ho kľudne vzala a verí, že by bola jeho mama dobrou svokrou.

Jedna z fanúšičiek navrhla, aby sa Miro prefarbil načierno, pretože mu to takto lepšie sekne. Ďalšia sa pustila do poroty za jej hodnotenie a poslala ju do r...i. Ďalšia si vyliala zlosť takto: "Miro, je o niekoľko konských dĺžok lepší, ako J. A., akurát že sa nefrajerí so solventnou reperkou." 

Jasmina si od poroty vypočula chválu, ale väčšina divákovi k nej milosrdná nebola. "Dnešné Kuliho a Bičanovo hodnotenie Jasminy je čistá absurdita. Chceli ju dostať do finále, to je všetko," napísala diváčka. Ozvali sa dokonca hlasy, že Rytmus to celé zaplatil! 

Martin Nikodým odhodil v zápale spevu aj vrchnú časť oblečenia a predstavil sa v trenírkach. Niektorým divákom sa zdalo, že vidia Maroša Kramára! S vystúpením moderátora boli väčšinou spokojní: "Martin to zvládol perfektne!!! Bol skvelýý až na ten výťah, takto ho zbadať niekde v uličke, hodím mu peňaženku, obličku a zdrhám."

Ivana Regešová po celú súťaž vyvoláva rozporuplné reakcie - jedni ju velebia za dokonalý spev, iným vadí, že je stále iba za peknú, bez žiadnej brutálnej premeny. "Kým ostatní nechávali dušu na javisku, ona bola vždy len ona,"  "Žiadna emócia, chladný prejav, po pár sekundách som zabudol, že som počul tak krásny song," aj takto kritika zaznela tentokrát.

Dárius Koči po vystúpení na svojom instagrame napísal: "Čo sa týka tej skladby, je to presne o tom, čo sa snažíme presadzovať a veríme v to. THIS IS ME. Každý je nejaký, no žiť môžme všetci v láske a porozumení. Ži tak, aby si sa nemusel za to hanbiť." Diváci ho za jeho vystúpenie vyniesli do nebies, aj keď sa objavila aj kritika: "Dárius je fakt super! Ale dnes ma 1x sklamal, lebo sa nenaučil text jednej neskutočnej pesničky, z ešte neuveriteľnejšieho muzikálu. Škoda..."

Najväčšia búrka na facebooku šou ale prišla po vyhlásení štyroch finalistov. Postúpili Jasmina Alagič, Mary Bartalos, Juraj Loj a Dárius Koči.

Na hlavy porotcov sa zniesla obrovská vlna kritiky hlavne za to, že posunuli do finále Jasminu - podľa divákov si to zaslúžili iní. Všetkých sa pokúsil schladiť aj tento príspevok: "Ľudia veď to TV show tak to tak aj berte.... všetkých 8 bolo výborných!!! Práve Jasmína predviedla veľkú snahu a makačku, na rozdiel od všetkých nie je ani speváčka ani tanečnica... A písať ten nezmysel že RYTMUS to vybavil je choré!!!"

Ako ste vy spokojní s finalistami?

VIAC FOTOGRAFIÍ NÁJDETE TU.

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Zdravý recept: Uvarte si bleskovú čučoriedkovú kašu

Využite v kuchyni namiesto rozprávkového hrnčeku var moderných pomocníkov....
 

Štýlovo aj do snehu: Nahoďte sa podľa vzoru svetových celebrít

Zima je v plnom prúde a zasnežených chvíľ začína pribúdať.
 

Túto chybu už neurobím. Herca Adyho Hajdu prepadli výčitky!

Od krutej rany osudu zmenil postoj k životu.
 

Ples v opere má predsa len prvé trenice. Módni štylisti si skočili do vlasov

Ples v opere sa zaobišiel bez škandálov, ale módna štylistka a módny návrhár...
 

Otestujte sa:Ste pripravená vzdať sa toho starého a otvoriť sa novým možnostiam?

Čas na prelome rokov je ideálny na sumarizáciu toho, čo sa deje - čo sme dokázali,...
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Mená 4 finalistov Tvojej tváre sú známe. Diváci sa zúrivo pustili do...
KAČ