Tip redakcii
 

NA TOTO oblečenie nahovára Renáta Názlerová ženy pri tele. Uvidíme, ktorá naberie odvahu

Byť ženou pri tele je veľmi oslobodzujúce – tvrdí Renáta Názlerová (50).

05. decembra 2018, 10:00

Autor: Emil Vaško

Okolo ľudí, ktorí majú nadváhu, väčšinou chodíme po špičkách, aby sme ich neurazili nevhodným komentárom. Renáta Názlerová sa však s nimi nemaznala a svoju novú knihu, určenú nielen pre korpulentné dámy, ale najmä pre ne, nazvala priamo Tučibomba, no a čo?

Odstrihnutá od predsudkov

Advokátka zo Súdnej siene, moderátorka relácie Super mama, mediátorka a spisovateľka v jednej osobe priznala, že kniha je z veľkej časti autentická, ale príbeh ako taký je vymyslený. „Ale priniesla som aj vlastný pohľad na život, pretože aj ja som tučibomba,“ hovorí bez ostychu. Na knihu, kde otvorene píše o komplexoch, hľadaní lásky a mileneckých aférach, vraj odvahu naberať nepotrebovala. „Keď máte v sebe veci vyrovnané, už to nie je o odvahe písať o sebe. Keď som mala tridsať, vtedy som sa prvýkrát sama v sebe trošku upratala. V štyridsiatke to už bola úplná pohoda a teraz v päťdesiatke som celkom odstrihnutá od predsudkov,“ priznáva Renáta.

Chudé klamú, tučné nesklamú

„Bola by som neúprimná, keby som nepriznala, že aj ja som si prešla ťažkým obdobím plným komplexov a presvedčenia, že sa nikdy nikomu nebudem páčiť, nikto si ma nevezme za ženu, nikdy nebudem mať deti, pretože nie som taká, ako sa očakáva,“ hovorí úprimne autorka. V knihe sa snaží dodať sebavedomie všetkým ženám, ktoré nie sú so sebou spokojné. „Krása je v oku toho, čo sa pozerá,“ tvrdí a dodáva: „Chcem rozprávať o tom, že na lásku máme nárok všetky bez rozdielu veku a hmotnosti. A budem šťastná, ak moje čitateľky pochopia, že krása je predovšetkým o dobrote srdca, láskavosti, pôvabe a sebaúcte. Byť ženou pri tele je veľmi oslobodzujúce. Keď má žena nadváhu päť kíl, kúpi si sťahovacie gaťky a zakryje to. Ale keď má nadváhu päťdesiat kíl, nepomôže jej už nič. Takže na čo sa má hrať, už môže byť uvoľnená, sama za seba. Preto si myslím, že v každej vizáži je nejaká výhoda. Štíhla žena, keď si dá pushupku, potom sa napasuje do riflí, ktoré dvíhajú zadok, dá si všetky zoštíhľujúce veci a chlap si pomyslí, tak to je bohyňa. Potom sa vyzlečie, z pŕs trojok sú nulky a z pevného zadku je nič. Ale silná žena môže len pozitívne prekvapiť,“ smeje sa Renáta Názlerová.

Odkaz pre nespokojné

Humor je pre ňu jeden z najdôležitejších v živote. Vďaka nemu sa aj ťažké chvíle zvládajú o čosi lepšie a je skvelý pomocník aj pri získavaní sympatií opačného pohlavia. A pre nespokojné ženy má ešte jeden dôležitý odkaz: „Šťastie je stav mysle a je jedno, či nakupujete v moletke alebo v obchode pre twigy. Myslieť si, že chlapa zbalím na to, ako vyzerám, je naivné, vydrží to krátko. Keď chcem vytvoriť vzťah, chce to niečo viac. A to niečo viac je naša duša. My ženy máme empatiu, schopnosť rozdávať nehu, pochopenie, pohladenie. Máme toľko skvelých nástrojov, ktoré nám boli dané a sú pre nás ženy prirodzené, ale nepoužívame ich. Stále sa sústredíme len na to, čo je hmotné. Apelovala by som na ženy, ktoré si myslia, že im niečo chýba, aby si to išli zobrať a ponúkli to najlepšie, čo v sebe majú, lebo každý človek má v sebe niečo dobré,“ myslí si autorka.

Autor: Martina Korbašová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Speváčka TINA žiari šťastím, konečne spoznala druhú polovičku. Takto vyzerá

Speváčka Tina (35) sa po rokoch odhodlala odhaliť svoj pôvod. Vybrala sa...
 

Išla pod nôž! Ex superstaristka Martina Schindlerová si vylepšila dekolt

Krásna speváčka sa necítila komfortne a podstúpila estetický zákrok
 

Koptík to na Gregorovú opäť skúsil: TOTO je herečkina odpoveď

V Česku sa klebetí, že zajačik Hany Gregorovej (66), Ondřej Koptík (34),...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
NA TOTO oblečenie nahovára Renáta Názlerová ženy pri tele. Uvidíme, ktorá naberie odvahu
Martina Korbašová