Tip redakcii
 

Pozrite sa, čo si obliekla na svoj prvý Ples v opere návrhárka, ktorá šije pre Adelu Vinczeovú. Tento DETAIL by ste si nevšimli!

Michaela Ľuptáková (35) si vyskúšala niečo, čo ešte nikdy neurobila.

19. januára 2018, 00:48

Autor: Ples v opere

Štýl a vkus návrhárky a stylistky Michaely Ľuptákovej obľubujú aj viaceré známe ženy. Medzi jej klientky patrí napríklad Adela Vinczeová, ktorá jej zverila jednu z najdôležitejších vecí jej veľkého dňa -  ušila pre ňu svadobné šaty. Adela zažiarila v jej modeloch aj počas moderovania Lets Dance či iných príležitostiach. Skrátka, rozumejú si a navzájom si vyhovujú. 

Šaty Michaely si obľúbila napríklad aj herečka Zuzana Fialová, ktorá sa v nich ukázala aj počas porotcovania tanečnej šou - veľmi jej to pristalo. Návrhárka tiež oblieka dievčatá na súťažiach Miss či hostky Plesu v opere. Pred pár dňami obliekla na túto príležitosť manželku moderátora Marcela Forgáča či známeho hudobného experta Juraja Čurného

Prísť na ples dôstojne po červenom koberci zvládne každý. TAKTO to ale vyzerá, keď sa zábava skončí

Bola to premiéra

Tohtoročný Ples v opere bol však pre Michaelu výnimočný, pretože patrila medzi nováčikov. Neskrývala nadšenie: „Ja sa veľmi teším, pretože som prežívala svoj princeznovský moment a užila som si ho naozaj naplno. Zvyčajne som totiž bola súčasťou dňa niekoho iného a mňa veľmi teší, že môžem napĺňať sny a predstavy a pomáhať ľuďom, aby boli výnimoční a krásne oblečení. Je to predsa moje povolanie, no som veľmi rada, že tentokrát to bolo prezentované na mojej osobe,“ povedala. Priznala tiež, že hoci si ušila viacero šiat, róbu na takúto veľkolepú glamour udalosť si pre seba vytvárala prvýkrát v živote. 

PLES v opere okom módnej štylistky: Hablovičová ako vždy, Miezga o číslo väčší oblek. Kto si urobil hanbu topánkami a ako dopadla Malachovská?

Praktický nápad

Svoj model v kráľovskej modrej poňala veľmi prakticky a málokto by si zrejme všimol dôležitý detail: "Šaty sú z ťažkého žoržetu, preto nie sú z jedného, ale z dvoch dielov. Je to praktické, pretože v jednom modeli sa skrývajú šaty ku kolenám ale na vrchu je dlhá asymetrická sukňa, nositeľná s iným podkladom. Šaty mi určite nebudú visieť v skrini nevyužité. Dajú sa nosiť aj na klasické pracovné stretnutia, kombinácií je viacero..."

Adela Vinczeová sa vracia k tabuizovanej téme mužskej neplodnosti. Čo jej načrtol gynekológ?

Po polnoci sa odviazali

Ples v opere si návrhárka naozaj užila: "Oceňujem že peniaze za vstupenky pôjdu na pomoc pre zdravotne znevýhodnené deti, aby sa mohli vzdelávať, ale ples mal úžasnú atmosféru. Priznám sa, že som tancovala do tretej rána, mala som skvelého tanečného partnera. Vrcholom večera bola pre mňa česká skupina Lucie, ktorá po polnoci urobila naozaj veľkú šou. Ľudia už neboli tak zviazaní etiketou, bolo to takmer ako na koncerte..."

Viktor Vincze sa preriekol a prezradil, čo malo ostať utajené. Ich rodina sa rozrastie!

Nielen pre špagety

Michaela Ľuptáková patrí k ženám, ktoré nemajú veľkosť 34 - 36. Aj preto rozumie potrebám žien, ktoré nevyzerajú ako špagety. Je ťažké obliecť moletku? "Vždy treba vyzdvihnúť to čo je na postave najkrajšie a treba si uvedomiť, že hlavne materiál šiat vie pomôcť ale vie byť aj nemilosrdný. Alfa a omega je teda materiál a strih. Môžete mať najkrajší materiál na svete ale ak forma n nie je v súlade s človekom, ktorý šaty na sebe má,  nebude to ono...", hovorí. 

"Keď som si šila šaty na ples, bola som sama sebe klientom, bola to výzva. Musela som sa odosobniť.  Uvedomovala som si, že ples má svoje pravidlá a etiketu, ktorú treba rešpektovať. A tak som si vytvorila šaty, ktoré dodržali pravidlá ale sadli aj k môjmu typu a temperamentu. Cítila som sa dobre," hovorí.

Všetkým ženám Michaela odkazuje: "Vaša veľkosť nie je až taká podstatná, je dôležité ale ukázať,  čo je na vás najkrajšie a jemne skryť miesta, ktoré majú ostať skryté. Moja práca je o tom, aby sa aj ženy s nie špagetovými rozmermi cítili v dôležitých momentoch krásne. Aby dôverovali svojím šatám, aby si skrátka mohli užiť večer." Veľkosť šiat nie je podľa Michaely Ľuptákovej alfou a omegou našich životov, ale je to o tom, aby sme vedeli svoje telo hrdo nosiť. S gráciou a eleganciou.

Autor: kač

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Výrazne pochudnutá! Karin Haydu prezradila, či zhodila pre lásku

Ešte pred letom sa prevalil rozchod herečky s jej priateľom a teraz sme ju...
 

Dara Rolins presne vie, akého muža nechce. Priznáva, že rozchod s Patrikom jej pomohol

Speváčka (45) priznáva, že ešte taký vnútorný pokoj ako teraz neprežívala....
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

V detstve ju za to šikanovali, dnes je vďaka kožnej chorobe anjelom slávnej značky Victoria’s Secret!

Tvrdenie, že vitiligo je nevzhľadná chyba krásy, už neplatí. Ani modelky...
 

Vaše diétne tipy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Pozrite sa, čo si obliekla na svoj prvý Ples v opere návrhárka, ktorá šije pre Adelu Vinczeovú. Tento DETAIL by ste si nevšimli!
kač