Tip redakcii
 

Nedôstojné rozvody: Keď ide o prachy, aj celebrity strácajú glanc. Najmä Lucka čoraz viac šokuje

Čo má spoločné Lucie Vondráčková (38) s Angelinou Joliovou (43)? Obom rozvod zničil dokonalý imidž, o ktorý sa tak veľmi usilovali.

05. decembra 2018, 16:32
Svokra obviňuje Lucii, že chce od Tomáša neúmerne veľa peňazí. Lucie svoju márnotratnosť obhajuje zdravím detí, preto považuje za normálne chodiť synom  liečiť soplíky na Kubu.

Svokra obviňuje Lucii, že chce od Tomáša neúmerne veľa peňazí. Lucie svoju márnotratnosť obhajuje zdravím detí, preto považuje za normálne chodiť synom liečiť soplíky na Kubu.

Autor: Internet

Ako Lucie, tak Angelina sa pred verejnosťou tvárili ako reklama na vzorné manželstvo. Vysielali signály, že ich muži majú doma stelesnenú dokonalosť manželky a matky a zbožňujú aj zem, po ktorej chodia. Preto bolo prekvapením, keď prasklo, že až také ružové to nie je. No najväčší šok boli pazúry, ktoré obe vystrčili pri rozvodovom cirkuse. Dôstojnosť zrazu išla bokom a prepukol boj o manželove peniaze.

Nebude len peňaženkou

Angelinino naťahovanie s Bradom Pittom (54) trvá už dva roky. Herec sa spočiatku snažil držať dekórum a vinu bral viac na seba. Veľkorysosť mu však vydržala len dovtedy, kým manželka neoznámila svoje finančné nároky. Navyše ho obvinila, že sa správal násilnícky k najstaršiemu synovi, bránila mu v kontakte s deťmi a obviňovala ho, že nechce platiť alimenty. Vtedy mu pokorná nálada došla a prezradil, že Angeline už vysolil deväť miliónov dolárov. Za osem im kúpil dom a vyše milióna si vyúčtovala na chod domácnosti. V piatok však konečne uzavreli dohodu. Síce podrobnosti nechcú prezradiť, no Angelina, zdá sa, počúvla odborníkov, že deti potrebujú aj otca a jej predstava, že Pitt bude len chodiaca peňaženka, im rozhodne neprospieva.

Vianoce bez detí?

Angelina ustúpila, Lucie Vondráčková má, naopak, od dohody s Tomášom Plekancom (36) ďaleko. Hokejista pritom prejavil dobrú vôľu a kvôli deťom sa vrátil z Kanady hrať hokej do Česka. Má však strach, že synov neuvidí ani na Vianoce, pretože podľa posledných správ Lucie oznámila, že sa vráti domov až v januári. Ich dvaja chlapci by teda na sviatky boli bez otca aj babičky. Navyše im v lete zomrel dedko. Hoci pôvodne sa Tomáš nechcel k rozvodu vyjadrovať, po Luciiných schválnostiach sa už nezdržal: „Pri zložitom rozvode manželka zaobchádza s deťmi, ako si sama zmyslí. Tak som tu a čakám. Zatiaľ viem, že sa zrazu rozhodla žiť v Kanade,“ povedal hokejový útočník v českej tlači s tým, že Lucii ide hlavne o peniaze, lebo v Kanade podľa všetkého neplatí predmanželská zmluva, ktorú v Česku podpísali. Chaos v hlave Viac než drahý rozvod však hokejistu trápi ničo iné: „Pokúsil som sa s Luckou párkrát zísť, ale dopadlo to tak, že si ma nahrávala na telefón. Bohužiaľ, najviac na to doplácajú práve chalani, ktorí majú v hlave neskutočný chaos. Vidieť to pri každom telefonáte s Matyášom (6), ktorý sa mamy napríklad pýta, čo môže povedať a čo nie.“

Autor: br

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Speváčka TINA žiari šťastím, konečne spoznala druhú polovičku. Takto vyzerá

Speváčka Tina (35) sa po rokoch odhodlala odhaliť svoj pôvod. Vybrala sa...
 

Išla pod nôž! Ex superstaristka Martina Schindlerová si vylepšila dekolt

Krásna speváčka sa necítila komfortne a podstúpila estetický zákrok
 

Koptík to na Gregorovú opäť skúsil: TOTO je herečkina odpoveď

V Česku sa klebetí, že zajačik Hany Gregorovej (66), Ondřej Koptík (34),...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
Nedôstojné rozvody: Keď ide o prachy, aj celebrity strácajú glanc. Najmä Lucka čoraz viac šokuje
br