Tip redakcii
 

Mlčala dlhých 15 rokov! Matka Kate Middletonovej teraz prehovorila aj o strachu

V napätej atmosfére, keď sa hovorí o nevraživosti medzi Kate a jej švagrinou Meghan, sa ozvala Carole Middletonová (63).

04. decembra 2018, 17:40

Autor: Profimedia.sk, Getty Images

Carole Middletonová (63) sa stala súčasťou kráľovskej rodiny v momente, keď jej dcéra Kate (36) povedala áno princovi Williamovi (36). v roku 2011. Nikdy sa ale nezačala považovať za celebritu.

„V roku 1987 som mala dve malé deti a čakala som tretie. Práve sme sa vrátili do Británie zo zahraničia a bola som matkou na plný úväzok. Nechcela som prepásť čas, kedy moje deti budú vyrastať a tak som sa rozhodla pre vlastné podnikanie,“ zaspomínala si pre časopis Good Housekeeping. Z malého biznisu s potrebami na detskú párty vznikol postupne úspešný rodinný podnik s názvom Party Pieces. Carole Middletonová je hrdá na to, že sa jej podarilo do biznisu zapojiť všetky deti.

Harry si uctil priateľa, ktorý tragicky zahynul. A Meghan rečnila...

SEM sa sťahuje princ Harry s Meghan. Luxus vymenili za skromné sídlo

„Kate vymyslela značku produktov pre oslavy narodenín ročných detí, Pippa sa pustila do blogu, ktorý chýbal a James prišiel s ideou osobných koláčikov,“ povedala. „Všetci vlastne vyrastali spolu s mojou prácou. Firma je pevnou súčasťou nášho života, veľa sme o nej hovorili. Stále si od detí pýtam rady a kladiem otázky: Čo si o tom myslíš?“, priznala, že je pre ňu názor detí stále dôležitý.

Prečo sú všetci z tohto na pohľad obyčajného interview, ktoré bude celé publikované v spomínanom časopise až v januári prekvapení? Preto, že Carole Middletonová mlčala celých pätnásť rokov. Aj keď začala Kate randiť s Williamom, k ničomu sa nevyjadrovala. Po celý čas odmietala žiadosti o interview v snahe zachovať čo najväčšie súkromie svojej ostro sledovanej dcére Kate a ich mladej rodine. A teraz poskytla hneď dve interview behom jedného týždňa. Zhovárala sa aj s redaktorkou z Daily Telegraph.

Treba ale povedať, že zvedaví fanúšikovia Kate a Williama sa toho o nich veľa nedozvedia. Je to skôr propagácia firmy, ktorá oslavuje okrúhle výročie, ale vôbec nepotrebuje publicitu. Darí sa jej. Špekuluje sa o tom, že sa snaží aj takto urobiť lepší imidž svojej dcére, ktorá má vraj problémy s americkou švagrinou. 

FOTO: Neprehnala to?! Tehotná Meghan prišla na charitatívny večer. Chcela byť za peknú, ale...

Mám úžasných zaťov

V rozhovore pre Daily Telegraph sa babička následníka trónu, princa Georgea, označila za praktickú ženu. Na prvom mieste v jej živote bola rodina a tak to aj ostane. Prezradila, že najväčší strach mala z toho, že keď jej deti uzavrú manželstvo, odsťahujú sa, a stratí s nimi kontakt. „Najviac som sa bála, že prídem o rodinu, ale ostali sme si blízki,“ povedala.

Vyjadrila sa aj k partnerom svojich detí – princovi Williamovi a manažérovi Jamesovi Matthewsovi, ktorý si vzal jej dcéru Pippu: „Mám dvoch úžasných zaťov a dúfam, že budem mať aj skvelú nevestu.“

Carole Middletonová je babičkou princa Georgea (5), princeznej Charlotte (3) princa Louisa (7 mesiacov) a najmladšieho vnuka jej porodila Pippa v októbri – volá sa James.

VIAC FOTOGRAFIÍ NÁJDETE TU.

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

LUNÁRNY KALENDÁR: Piatok prináša radosť zo života a praje aj láske...

Počas úspešnej nedele sa vám ľahko vydarí všetko potrebné.
 

Ďalšia pohroma v paláci. Od Meghan odchádza už druhá dôležitá osoba

Pracovať pre vojvodkyňu zo Sussexu nie je naozaj jednoduché.
 

Máme pre vás PERFEKTNÝ TIP: Cviklová kúra na vlasy!

Vedeli ste, že deci cviklovej šťavy denne môže s vaším účesom urobiť hotový...
 

Vyzerá ako monštrum, či chlap: Z niekdajšej krásky je odpudzujúce stvorenie!

Herečka Nicole Kidman je na nepoznanie, pozrite sa ako ju doriadili.
 

Miss World 2018: Najkrajšia žena planéty je z Mexika

Do galérie missiek pribudlo ďalšie meno.
 

Vaše diétne tipy

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 
 
Mlčala dlhých 15 rokov! Matka Kate Middletonovej teraz prehovorila aj o strachu
KAČ