Tip redakcii
 

Poponáhľali sa. Od kráľovskej svadby neprešiel ani mesiac a je TO tu! Meghan...

...môže poslať gratuláciu svojmu bývalému.

03. júna 2018, 01:00

Autor: Profimedia.sk

Aj britský princ Harry aj dnes už bývalá herečka Meghan Markleová majú za sebou zopár lások. Na rozdiel od  princa však má Meghan za sebou už jednou manželstvo. V roku 2011 si na Jamajke povedali áno s filmovým producentom Trevorom Engelsonon (41). Bol to viacmenej uvoľnený žúr na pláži.  Obrad trval necelých pätnásť minút, na ceremónii bolo asi 100 hostí. Zábava trvala 4 dni. 

Hoci dvojica randila spolu už od roku 2004, po svadbe to išlo pomerne rýchlo dolu vodou. Hovorí sa, že ich rozdelila práca, ktorú mal každý inde. Rozišli sa po dvoch rokoch, ako dôvod uviedli neprekonateľné rozdiely.
Podľa toho, čo sa šušká, rozchod bolestivejšie zasiahol práve Trevora a keď sa potom dozvedel, že ulovila princa, bol vraj v koncoch.

Dôvod na úsmev

Dnes sa ale Trevor Engelson opäť usmieva. Iba dva týždne po tom, ako sa jeho bývalka vydala do tej najlepšej britskej rodiny, zverejnil na sociálnej sieti veľkú novinku. Požiadal o ruku svoju súčasnú priateľku, výživovú poradkyňu Tracey Kurlandovú (31).

Chodí s ňou iba od novembra minulého roku, takže je otázne či je jeho gesto podvedomým trucom a dokazovaním Meghan, že aj on je úspešný vo vzťahu, alebo je to naozaj láska ako hrom. 

Na rozdiel od Harryho, ktorý pozval na svoju svadbu aj svoje 2 bývalé priateľky, Meghan taká veľkorysá nebola. Ani si to nemohla dovoliť a jej exmanžel o mediálny cirkus rozhodne nestál. Hovorilo sa, že dokonca v deń sobáša Meghan odišiel z krajiny, aby sa vyhol tlaku médií. Nuž, ťažko sa už zbaví nálepky bývalého muža Harryho polovičky, s tým sa musí zmieriť. 

Rozvedená Meghan ani Camilla, sokyňa princeznej Diany, nemali cestu do paláca vydláždenú. FOTO z párty o nich veľa napovie

Gesto voči ex

Producent, ktorý prežíva eufóriu zo zásnub, mal podľa New York Post pripravovať televíznu šou, ktorá by mala byť inšpirovaná ich príbehom Mal byť o žene, ktorá opustí manžela pre princa... S Meghan sa vraj napokon dohodli, že nebude vyťahovať na svetlo božie detaily z ich života. Aká škoda... No uvidíme, či to aj dodrží.

Môže si dovoliť viac

Nech už je to s jeho rýchlymi zásnubami akokoľvek hlboké, treba poznamenať, že mu prípadný sobáš nepristrihne krídla tak ako sa to stalo Meghan. Musela sa vzdať herectva, psa alebo profilu na sociálnej sieti. Na rozdiel od nej je Trevor slobodnejší. 

A keď sa mu manželstvo preje a bude sa chcieť rozviesť, nespôsobí to taký škandál ako keby chcela dať kráľovskej rodine zbohom Meghan. Na rozdiel od svojej bývalky môže Trevor voliť, vyjadrovať sa k politike, nie je mu v pätách 24 hodín denne ochranka,  keď chce, na verejnosti kedykoľvek pobozká svoju vyvolenú a dokonca jej môže dať aj bozk. Bozk Harryho a Meghan, ktorý si dali tesne po sobáši, je zrejme posledný, ktorý sme videli. Jedine že by dvojica nedodržiavala absolútne protokol. To sa zrejme celkom nestane. Kým je tu kráľovná Alžbeta II...

Autor: kač

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Chcete schudnúť: Karfiolová ryža aj pizza vás prekvapia

Karfiol je veľmi zdravý a dostupný aj v zime. Skúste si ho pripraviť inak,...
 

Ožije Janis Joplin? Pol storočia po slávnom festivale Woodstock sa chystá pokračovanie

Nastáva však problém, väčšina hlavných hviezd už nežije. Možno však mŕtvi...
 

Na Valentína opustil princ Harry tehotnú Meghan. Za kým sa vybral?

Romantiku so svojou polovičkou oželel člen britskej kráľovskej rodiny...
 

Čerstvý otecko Martin Mňahončák: TOTO dal herec dcére do vienka

Manželia sa po rokoch dočkali radostnej chvíle.
 

Žiadate pomoc od štátu? VAROVANIE právničky, ktorá pomáha bojovať ľuďom na úradoch

„S dobrým odvolaním sa dá dosiahnuť veľa,“ hovorí JUDr. Katarína Fedorová....
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Poponáhľali sa. Od kráľovskej svadby neprešiel ani mesiac a je TO tu! Meghan...
kač