Tip redakcii
 

ŠOKUJÚCI ROZVOD Petra Sagana: Zlatá klietka nebola nič pre Katku

Život s vrcholových športovcom, akým je Peter Sagan (28), nie je jednoduchý. Peniaze nie sú všetko.

24. júla 2018, 18:00
Peter vzal Katku po niekoľkých mesiacoch
randenia na luxusnú dovolenku do Mexika
a čoskoro sa zasnúbili

Peter vzal Katku po niekoľkých mesiacoch randenia na luxusnú dovolenku do Mexika a čoskoro sa zasnúbili

Autor: Profimedia.sk

Správa o tom, že Katarína Saganová (30) už netvorí pár s naším najlepším cyklistom, prišla ako blesk z čistého neba. Cyklista oznámil rozpad ani nie trojročného manželstva na sociálnej sieti pred najťažšou etapou Tour de France. Fanúšikovia boli v šoku a väčšinou mu odkazovali, že robí veľkú chybu, pripomínali mu, ako sa nedávno objavili vo Vatikáne ako šťastná rodinka a konštatovali, že dnes už ľudia nevedia bojovať o lásku. Dôvod, prečo dal cyklista oficiálne vyhlásenie, bol, že do istého denníka prišiel anonym o ich rozchode a vraj s nezmyslami. Preto chcel uviesť všetko na pravú mieru radšej verejným vyhlásením. Urobil to takto: „Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ napísal na sociálnej sieti.

„Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje.

Zarába, kade chodí

Z nenápadného húževnatého slovenského cyklistu sa za pár rokov stala celosvetovo známa hviezda. Chlapec zo Žiliny, ktorý vyrastal v skromných podmienkach, dnes zarába šesť miliónov eur ročne. A nielen na cyklistike. Peter veľmi rýchlo pochopil, že svoje meno môže využiť aj na ďalšie zárobky. Takmer každý jeho príspevok na sociálnej sieti znamená reklamu pre nejakú značku, a tak mu pravidelne cinkajú na účet okrem cyklistického platu ďalšie tisícky navyše. Počas toho, ako športovec stále stúpal hore, mu do života prišla Katka, ktorá sa v devätnástich dostala do finále finále Miss Slovensko. Svojou krásou zatienila všetky ostatné, ktoré sa okolo Petra motali.

Nahradila profíka

Peter netvrdil, že to bola láska na prvý pohľad, ale nakoniec si predsa celkom získala jeho srdce. Katka je chytrá žena – študovala manažment v Banskej Bystrici, potom odišla do Česka a Holandska. Po škole pracovala v banke v Austrálii, ale skúsenosti nabrala ešte predtým v rodinnej firme, kde pomáhala s marketingom. Pomaly začala rozumieť aj cyklobiznisu. V roku 2015, keď sa za Petra vydala, dokonca nahradila jeho profesionálneho mediálneho manažéra Jozefa Korbela. Vytvorili podobný model ako tenistka Dominika Cibulková s Michalom Navarom, bývalým štátnym úradníkom, ktorý sa stal nielen jej životným partnerom, ale aj manažérom. Katka mala informácie pod kontrolou a Petrovi filtrovala iba tie najpodstatnejšie. Život ako z rozprávky pokračoval a minulý rok koncom októbra sa Peter s Katkou stali rodičmi malého Marlona. Lenže zo šťastnej rodiny sa dlho netešili.

ROZCHOD SAGANOVCOV: Trápne a úbohé – fanúšikovia nakladajú Petrovi. Objavila sa aj šokujúca špekulácia

Koľko komu?

Hoci dal Peter Sagan oficiálne vyjadrenie s tým, že s manželkou idú od seba, dôvody nekomentoval. Dal tak priestor mnohým špekuláciám. Tie, že medzi neho a Katku sa dostala tretia osoba, vyvrátil. V okolí cyklistu sa šepká, že Katka nakoniec nezvládla život v zlatej klietke. Kým sa nenarodil malý Marlon, mohla svojho muža sprevádzať na cestách, ktoré si sama vybrala. Často sa pri ňom objavovala na pretekoch najmä v Amerike. No s malým bábätkom to už nie je také jednoduché a musela často tráviť dni a noci sama doma. Peter je na vrchole svojej kariéry, a tak je logické, že najviac času trávi na tréningoch, a keď netrénuje, preteká.

Sokyne v tesnej blízkosti. Takto dopadlo STRETNUTIE DARY a JASMINY

Katarína vraj z toho začala byť poriadne nervózna, čo sa zase nepáčilo jej slávnemu mužovi. Ani jeden nechcel upustiť zo svojich požiadaviek, a tak sa zhodli aspoň na tom, že sa rozídu. Katka zatiaľ ostala žiť v luxusnom Monaku. Či ostanú naozaj kamaráti, sa uvidí neskôr. V hre sú totiž obrovské peniaze, keďže Peter patrí medzi najlepšie platených cyklistov.

Toto nadobudli počas manželstva

  • Plat v roku 2016 – 4,5 milióna eur
  • Plat v roku 2017 – 6 miliónov eur
  • Plat v roku 2018 – 6 miliónov eur
  • Podiel na zámku v Závodí – 1,5 milióna eur
  • Luxusná vila v Žiline – 300-tisíc eur
  • Športiak Dodge na zákazku – 275-tisíc eur
  • Porsche 911 – 75-tisíc eur
  • Reklamy 2016 – 2018 – 2,5 milióna eur

Autor: Redakcia

video

 


 

 

 
 

pluska správy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

V detstve ju za to šikanovali, dnes je vďaka kožnej chorobe anjelom slávnej značky Victoria’s Secret!

Tvrdenie, že vitiligo je nevzhľadná chyba krásy, už neplatí. Ani modelky...
 

Jasmina Alagič priznáva, že jej temperament sa prejavuje všade. Keď sa háda, počuje to každý!

„Keď milujem, milujem naplno, keď sa hádam, počujú to všetci susedia. Temperament...
 

Známa speváčka má chalupu v kostole! Petra Janů tvrdí, že TOTO miesto je premodlené

Speváčka Petra Janů (65) miluje svoju chalupu, aj keď najšťastnejšie roky...
 

Vaše diétne tipy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
ŠOKUJÚCI ROZVOD Petra Sagana: Zlatá klietka nebola nič pre Katku
Redakcia