Tip redakcii
 

ŠOKUJÚCI ROZVOD Petra Sagana: Zlatá klietka nebola nič pre Katku

Život s vrcholových športovcom, akým je Peter Sagan (28), nie je jednoduchý. Peniaze nie sú všetko.

24. júla 2018, 18:00
Peter vzal Katku po niekoľkých mesiacoch
randenia na luxusnú dovolenku do Mexika
a čoskoro sa zasnúbili

Peter vzal Katku po niekoľkých mesiacoch randenia na luxusnú dovolenku do Mexika a čoskoro sa zasnúbili

Autor: Profimedia.sk

Správa o tom, že Katarína Saganová (30) už netvorí pár s naším najlepším cyklistom, prišla ako blesk z čistého neba. Cyklista oznámil rozpad ani nie trojročného manželstva na sociálnej sieti pred najťažšou etapou Tour de France. Fanúšikovia boli v šoku a väčšinou mu odkazovali, že robí veľkú chybu, pripomínali mu, ako sa nedávno objavili vo Vatikáne ako šťastná rodinka a konštatovali, že dnes už ľudia nevedia bojovať o lásku. Dôvod, prečo dal cyklista oficiálne vyhlásenie, bol, že do istého denníka prišiel anonym o ich rozchode a vraj s nezmyslami. Preto chcel uviesť všetko na pravú mieru radšej verejným vyhlásením. Urobil to takto: „Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ napísal na sociálnej sieti.

„Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje.

Zarába, kade chodí

Z nenápadného húževnatého slovenského cyklistu sa za pár rokov stala celosvetovo známa hviezda. Chlapec zo Žiliny, ktorý vyrastal v skromných podmienkach, dnes zarába šesť miliónov eur ročne. A nielen na cyklistike. Peter veľmi rýchlo pochopil, že svoje meno môže využiť aj na ďalšie zárobky. Takmer každý jeho príspevok na sociálnej sieti znamená reklamu pre nejakú značku, a tak mu pravidelne cinkajú na účet okrem cyklistického platu ďalšie tisícky navyše. Počas toho, ako športovec stále stúpal hore, mu do života prišla Katka, ktorá sa v devätnástich dostala do finále finále Miss Slovensko. Svojou krásou zatienila všetky ostatné, ktoré sa okolo Petra motali.

Nahradila profíka

Peter netvrdil, že to bola láska na prvý pohľad, ale nakoniec si predsa celkom získala jeho srdce. Katka je chytrá žena – študovala manažment v Banskej Bystrici, potom odišla do Česka a Holandska. Po škole pracovala v banke v Austrálii, ale skúsenosti nabrala ešte predtým v rodinnej firme, kde pomáhala s marketingom. Pomaly začala rozumieť aj cyklobiznisu. V roku 2015, keď sa za Petra vydala, dokonca nahradila jeho profesionálneho mediálneho manažéra Jozefa Korbela. Vytvorili podobný model ako tenistka Dominika Cibulková s Michalom Navarom, bývalým štátnym úradníkom, ktorý sa stal nielen jej životným partnerom, ale aj manažérom. Katka mala informácie pod kontrolou a Petrovi filtrovala iba tie najpodstatnejšie. Život ako z rozprávky pokračoval a minulý rok koncom októbra sa Peter s Katkou stali rodičmi malého Marlona. Lenže zo šťastnej rodiny sa dlho netešili.

ROZCHOD SAGANOVCOV: Trápne a úbohé – fanúšikovia nakladajú Petrovi. Objavila sa aj šokujúca špekulácia

Koľko komu?

Hoci dal Peter Sagan oficiálne vyjadrenie s tým, že s manželkou idú od seba, dôvody nekomentoval. Dal tak priestor mnohým špekuláciám. Tie, že medzi neho a Katku sa dostala tretia osoba, vyvrátil. V okolí cyklistu sa šepká, že Katka nakoniec nezvládla život v zlatej klietke. Kým sa nenarodil malý Marlon, mohla svojho muža sprevádzať na cestách, ktoré si sama vybrala. Často sa pri ňom objavovala na pretekoch najmä v Amerike. No s malým bábätkom to už nie je také jednoduché a musela často tráviť dni a noci sama doma. Peter je na vrchole svojej kariéry, a tak je logické, že najviac času trávi na tréningoch, a keď netrénuje, preteká.

Sokyne v tesnej blízkosti. Takto dopadlo STRETNUTIE DARY a JASMINY

Katarína vraj z toho začala byť poriadne nervózna, čo sa zase nepáčilo jej slávnemu mužovi. Ani jeden nechcel upustiť zo svojich požiadaviek, a tak sa zhodli aspoň na tom, že sa rozídu. Katka zatiaľ ostala žiť v luxusnom Monaku. Či ostanú naozaj kamaráti, sa uvidí neskôr. V hre sú totiž obrovské peniaze, keďže Peter patrí medzi najlepšie platených cyklistov.

Toto nadobudli počas manželstva

  • Plat v roku 2016 – 4,5 milióna eur
  • Plat v roku 2017 – 6 miliónov eur
  • Plat v roku 2018 – 6 miliónov eur
  • Podiel na zámku v Závodí – 1,5 milióna eur
  • Luxusná vila v Žiline – 300-tisíc eur
  • Športiak Dodge na zákazku – 275-tisíc eur
  • Porsche 911 – 75-tisíc eur
  • Reklamy 2016 – 2018 – 2,5 milióna eur

Autor: Redakcia

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Lucia Kurilovská má v móde jasno: Musí to ladiť!

Expertka na trestné právo Lucia Kurilovská (50) miluje nielen šperky,...
 

Život za štyristo eur. TOHTO sa desí obsluha benzínovej pumpy na Slovensku

Zisk pri prepade benzínovej pumpy v pomere k trestu je minimálny, ľudia...
 

Manželka Vila Rozborila šokuje slovami o týraní zvierat na Slovensku. Strašné, čím sme ...

... preslávení v zahraničí. Majiteľka estetickej kliniky priznala, že...
 

TOTO naozaj nosila! Silvia Lakatošová nikdy nezabudne na najtrápnejšie oblečenie svojho života

Silvia Lakatošová (44) zbalila muža na módnu katastrofu – biele kaliopky....
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
ŠOKUJÚCI ROZVOD Petra Sagana: Zlatá klietka nebola nič pre Katku
Redakcia