Tip redakcii
 

Tragédia pri nakrúcaní filmu: Herečka má 70 stehov na tvári!

Kanadská herečka Taylor Hicksonová (20) sa pri nakrúcaní škaredo zranila. Môže ďakovať, že prežila. Nie je jediná, kto sa do úlohy vložil natoľko, že ho to takmer stálo život.

13. marca 2018, 11:20
Hrozivé zranenie herečky Taylor Hicksonovej počas nakrúcania snímky Ghostland. Rana si vyžiadala až sedemdesiat stehov.

Hrozivé zranenie herečky Taylor Hicksonovej počas nakrúcania snímky Ghostland. Rana si vyžiadala až sedemdesiat stehov.

Autor: Profimedia.sk, youtube.com

Mnohí z hercov odmietajú pri svojej práci dablérov a riskujú všetko, len aby ich výkon na plátne či v divadle bol dôveryhodný. Občas sa však stane, že si do života odnesú trvalé následky a jazvy im už navždy pripomínajú chvíle hrôzy. Do svojej úlohy vo filme Ghostland sa počas nakrúcania naplno vložila mladá kanadská herečka Taylor Hicksonová (20), ktorej na túto snímku zostane trvalá spomienka.

Bohužiaľ, nie veľmi pekná. Taylor totiž v rámci svojej práce preletela cez sklené dvere a pri páde jej sklo dorezalo ľavú časť tváre. Rana bola veľmi hlboká, čo si, samozrejme, vyžiadalo okamžitú hospitalizáciu a šitie. Hoci sa už herečka zo zranenia zotavila a rana sa zrástla, na tvári jej zostala nepekná jazva, ktorá jej, ako sa vyjadrila, zoberie v budúcnosti nejednu pracovnú ponuku. V každom prípade sa mladá herečka už s filmovou spoločnosťou súdi, pretože ju zbytočne vystavili nebezpečnej situácii, z ktorej si odniesla trvalé následky.

Zjazvení krásavci

S jazvami na pľaci majú skúsenosti aj iní herci, napríklad Leonardo DiCaprio (43), Shia LaBeouf (31) či Channing Tatum (37). Do úlohy Calvina Candieho vo filme Divoký Django sa Leonardo DiCaprio vžil natoľko, že v jednej scéne tiekla jeho skutočná krv, nič nebolo fingované. Leo udrel do stola s takou razantnosťou, že nechtiac rozbil pohár, na ktorom si následne rozrezal ruku. Svoju profesionalitu ukázal aj v tom, že tento fakt odignoroval, scénu dohral bez najmenšieho zaváhania a až potom si rozrezanú ruku dal zašiť.

 

Vytrhol si zub

Svoju oddanosť hereckému chlebíku ukázal vo filme Železné srdce aj Shia LaBeouf, ktorého líce mala „zdobiť“ otvorená rana. Keďže sa Shiovi nepozdávala práca maskérok, ranu si spravil sám a dodnes mu na Železné srdce zostala pamiatka – jazva. Aby toho nebolo málo, kvôli filmu si dal vytrhnúť aj zub, za čo mu zložil obrovskú poklonu aj Brad Pitt (54), ktorý ho označil za najobetavejšieho herca. Razantnosť vo filme Hon na líšku ukázal aj Channing Tatum, ktorý v jednej zo scén rozbil hlavou zrkadlo. Hoci tam mala byť ochranná fólia, reálna krv naznačila, že zlyhala. Čiže aj telo tohto herca pocítilo na vlastnej koži zásah ihly a nite.

Dokatovaní

Legendárny Rambo, ktorého hral herec Sylvester Stallone (71), si počas svojej kariéry užil toho pred kamerami viac než dosť. V spomínanej snímke Rambo odmietol kaskadéra pri jednej scéne, no pri páde zo skál sa ukázalo, že to nebol najlepší nápad. Dve zlomené rebrá boli toho dôkazom. Široké ramená robil aj vo filme Rocky IV, kde nahovoril kolegu Dolpha Lundgrena (60), aby sa na pár sekúnd pobili pred kamerami naostro.

 

Urastený kolega ho poslúchal a dopadlo to tak, že si Stallone poležal v nemocnici viac ako týždeň s vážnym opuchom srdca. Aj hviezda, akou je Jackie Chan (63), môže občas šliapnuť poriadne vedľa a to doslovne. Stalo sa tak vo filme Rachot v Bronxe, kde pri zoskoku skončil so zlomeným členkom, narazeným stehnom a otvorenou fraktúrou dvoch prstov. Zlé kopnutie do prilby zradilo pri filme Pán prsteňov aj jeho kolegu Vigga Mortensena (59), ktorý sa taktiež nevyhol zlomenine.

Čerstvá trojnásobná mamička Jessica Alba: TAKTO sa venuje svojim deťom!

Bývalé členky Spice Girls: Nikdy nevyzerali lepšie!

Šetrná Sarah Jessica Parker: Aj ona recykluje kúsky zo šatníka!

Ďalšia vojna v slovenskom šoubiznise? Rytmus sa obul do Twiinsiek!

Herečka Elena Podzámska to na párty prepískla: TAKTO to vyzerá, keď sa poriadne odviaže

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Stres treba poriadne zaliať. 5 nápojov, vďaka ktorým sa vám uľaví

Predvianočný zhon dáva zabrať. Vyskúšajte zázračné nápoje, ktoré uvoľnia...
 

OTESTUJTE SA: Ako zvládate predvianočné nákupy, upratovanie a celý ošiaľ okolo sviatkov?

Vianočné sviatky sa blížia a celé obdobie adventu sa nesie v znamení príprav...
 

Filmový hit Aquaman: Videli ste už mokré Star Wars?

S Aquamanom uvidíte to, čo žiaden potápač nezažije ani pri tom najadrenalínovejšom...
 

FOTO: Opäť sa to ukázalo. Meghan a Harry sú niečo extra. Na Vianoce si vybrali...

...celkom iný pozdrav ako Kate a William. Ktorý sa vám páči viac?
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Tragédia pri nakrúcaní filmu: Herečka má 70 stehov na tvári!
Michala Cabanová