Tip redakcii
 

Václav Mika po založení novej rodiny priznáva: Exmanželke som zatiaľ dcéru neukázal!

A dozvedeli sme aj to, či stíha tempu mladšej partnerky a ročnej dcéry.

06. októbra 2018, 17:00
S exmanželkou spoločného potomka nemali. Podarilo sa mu to až s oveľa mladšou Kristínou.

S exmanželkou spoločného potomka nemali. Podarilo sa mu to až s oveľa mladšou Kristínou.

Autor: Emil Vaško, Instagram V.M.

Pred viac ako rokom vyplávalo na povrch, že dvadsaťtriročné manželstvo Václava Miku (55) s podnikateľkou a novinárkou Andreou Mikovou (55) sa otriasa v základoch. Naoko harmonický vzťah prechádzal už dlhší čas krízou. Tieto klebety sa definitívne potvrdili vtedy, keď bývalý riaditeľ dvoch televízií priznal, že čaká dieťa s atraktívnou blondínkou Kristínou Maturovou (30) a k novej úlohe sa postaví zodpovedne. Nasledoval teda rozvod s Andreou, usadenie sa v novej rodine s oveľa mladšou partnerkou a následne príchod ich prvého dieťaťa.

 

Musí im stíhať

Hoci rozchody nebývajú jednoduchou záležitosťou, Mikovci ho poňali bez škandálu, zvád a kriku. Aj keď Mikovej exmanželke sa na jeho šťastie v podobe dieťaťa, ktoré im dvom nebolo dopriate, nemuselo pozerať dobre, zvládla to ako pravá dáma. Zatiaľ čo Andrea Miková o súkromí nehovorí a médiám sa vyhýba, jej exmanžel rozdáva úsmevy na všetky strany. Nečudo, vyžadujú si to jeho politické ambície, ale kvitne a vo forme sa drží aj vďaka mladšej polovičke. Zoznámil sa s ňou, keď pracovala v pobočke renomovanej zahraničnej firmy. Cíti na sebe to, že mu Kristína dodala do života nový, sviežejší vánok? „Neviem, ako to vyzerá fyzicky, ale mentálne áno. Pribudla mi do života ešte jedna žena a tou je moja dcérka Miška. Práve tá ma drží v perfektnej fyzickej a psychickej kondícii,“ netajil so spokojným výrazom na tvári.

Obmedzil aktivity

A nie je toho na neho občas priveľa? Predsa len, prvýkrát otcom sa stal pomerne v zrelom veku, keď jeho rovesníci majú už aspoň jedno vnúča. „Miška nedá tatinkovi vydýchnuť a musím byť stále v pozore, ale je úžasná. Jedno z jej prvých slov bolo tata, a to mi v hlave zostane navždy,“ povedal. „A čo sa týka môjho veku, musím povedať, že v mladosti som veľkú časť venoval kariére a teraz si to už viem užiť. Aktuálne život delím medzi dcérku s partnerkou a prácu. Nemám už toľko aktivít a záujmov ako v minulosti,“ naznačil priority. Aj po narodení dcérky mal Václav Mika menej pracovných aktivít a prvé mesiace Miškinho života si užil naplno. Nerobí mu preto problém dcérku prebaliť, vstať k nej v noci a postarať sa o ňu. „Bol som aj pri pôrode a hneď som ju uchopil do rúk, takže nič ma nemôže v tomto smere zaskočiť!“ tvrdí.

 

Čas je najlepší liek

Každý rozvedený muž má spoločnú a neodškriepiteľnú minulosť s exmanželkou, ktorá ich bude spájať už naveky. Patrí Václav Mika k tým mužom, ktorý za sebou zavreli dvere a späť sa neobzerajú alebo, naopak, udržuje s Andreou korektné a čiastočne aj kamarátske vzťahy? „Máme výborné vzťahy, veľa sme toho spolu prežili, navzájom sa rešpektujeme a sme aj priatelia. Nič si obaja neželáme viac, aby to tak bolo aj naďalej,“ povedal o žene, s ktorou riešil kedysi aj otázku adopcie. Andrea Miková pre Šarm pred ôsmimi rokmi priznala: „Ja som bola naklonená tejto myšlienke, ale spoločne sme sa na tom nedohodli. Obavy z toho, že by to nemuselo vyjsť, že by si dieťatko u nás nezvyklo alebo by sa vyskytli nejaké komplikácie, boli silnejšie ako naša túžba po dieťati.“ O tom, že všetko nie je medzi exmanželmi zahojené, môže naznačovať aj Mikova odpoveď na otázku, či už svoju malú dcéru ukázal exmanželke. „No, to chce ešte čas,“ odvetil veľavravne...

 

Autor: Cab

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Viete sa bozkávať? TOTO radí zamilovaným odborníčka na flirtovanie

Bozk vám môže zapáliť srdce, ale tiež odohnať vysnívanú lásku.
 

VIDEO: Dôkaz! Záhada Cibulkovej kožucha vyriešená

Takto sa slovenská tenisová jednotka vyjadrila o extravagantnom kúsku...
 

Vaše diétne tipy

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 
 
Václav Mika po založení novej rodiny priznáva: Exmanželke som zatiaľ dcéru neukázal!
Cab