Tip redakcii
 

Victoria Beckhamová má k svojej sestre veľmi blízko. Inšpiruje sa jej rozvodmi?

Zatiaľ čo jej syn Brooklyn (18) prežíva romantický začiatok vzťahu s krásnou speváčkou, jeho mama sa mračí na celý svet ešte výraznejšie.

02. augusta 2017, 15:00
Victoria a Louise nezaprú, že sú sestry. Victoria však zalovila

Victoria a Louise nezaprú, že sú sestry. Victoria však zalovila

Autor: Profimedia.sk

Victoria (43), pre ktorú nikdy nebola typická usmiata tvár, sa mračí na celý svet ešte väčšmi. Najprv poďme k pozitívnej informácii z prominentnej rodiny. Osemnásťročný Brooklyn Beckham má novú frajerku, s ktorou sa neskrýva. Ako najstarší syn prominentných rodičov je, samozrejme, pod neustálym dohľadom paparacov a práve tí ho nachytali počas bozkávania v nákupnom centre v Beverly Hills.

Slečnou, ktorej adresoval bozk a zjavne aj srdce, je Madison Beerová (18), speváčka a herečka. Ani ona nie je nijaký mediálny nováčik, predtým totiž randila s Justinom Bieberom. Vyzerá to na lásku, ktorá k letu a k mladému veku patrí. Len zatiaľ čo u Beckhama mladšieho láska vzniká a kvitne, jeho rodičia vraj stoja na prahu rozvodu.

Predávajú rezidencie

Je fakt, že o rozvode Beckhamovcov sa hovorilo už veľakrát. Vždy keď sa tieto zaručené informácie objavili, vybehli Beckhamovci do spoločnosti ako kompaktná dvojica. Pri údajnej kríze sa vždy javili ako dokonalý pár, ktorý je spolu už osemnásť rokov a vychováva štyri deti. No, zdá sa, že rodinná idylka je krehká. Vo vlnách šoubiznisu sa opäť špekuluje o tom, že obľúbený futbalista a módna návrhárka by si mali dať zbohom. Victoria si už vraj dala dokonca odstrániť niektoré tetovania súvisiace s Davidom.

Navyše, dvojica už dlhšie rozpredáva svoj rozprávkový majetok. V máji 2014 predali svoj notoricky známy Beckingham Palace, majetok v Hertfordshire. Potom v auguste 2015 prišiel na rad ich madridský zámok a o pár mesiacov predali nádhernú a romantickú francúzsku vilu na Azúrovom pobreží. Aj vám sa to všetko zdá prinajmenšom podozrivé? Ich zväzok vyzeral celé roky pevný ako skala. Až doteraz. Na posledných záberoch z aktuálnej spoločnej rodinnej dovolenky sú síce všetci Beckhamovci pokope, Davida a Victoriu však vždy oddeľuje minimálne päťmetrový odstup a neexistuje medzi nimi nijaká viditeľná komunikácia.

FOTO: Svadba boháča Andreja Babiša - nevesta takmer neodniesla kyticu

Už nechce spievať

Ktovie, či sa Victoria a David naozaj pohrávajú s myšlienkou, ako so cťou vycúvať z manželstva. Victoria má však prax – bola akousi mediátorkou počas rozvodu svojej mladšej sestry, hudobníčky Louise Adamsovej (40). Tej sa rozsypalo na prach päťročné manželstvo a Victoria bola pre sestru počas celého procesu bútľavou vŕbou a rodinnou oporou. Mimochodom, Louise sa rozviedla už druhýkrát.

Zjavne natoľko, že si na nečisto mohla overiť fakty súvisiace s rozvodovým konaním. Ak sa k tomu pridajú informácie o údajnej Davidovej opakovanej nevere a finančných problémoch, máme zámienku ako hrom. V prípade zverejnenia tejto informácie by však bola britská verejnosť zjavne na strane sympatického futbalistu. Nielen preto, že je ikonou britského športu, ale zároveň je v porovnaní s manželkou obľúbenejší. Victoriu totiž prezývajú Kazisvet, čo sa spája najmä s jej absolútnou nechuťou čo i len pomyslieť na obnovenie slávnych Spice Girls.

Victoria bola zakladajúcou členkou tejto kultovej dievčenskej hudobnej skupiny a po obnovení chlapčenských Take That naliehali producenti aj na návrat dievčenskej kapely. Všetko však padlo na Victorii, ktorá nemá čas. Vraj má toľko práce s vlastnou rodinou a biznisom, kde sa venuje šatám, kabelkám či kozmetike, že jej na nič iné už nezostáva priestor. Hudbu má vraj rada, ale nie natoľko, aby kvôli nej opustila podnikanie a rodinu. Ktovie, ak sa potvrdí fáma o rozluke a následnom rozvode, bude mať možno viac času na hudobné aktivity. Jedno je však isté – usmievať sa určite nebude...

Autor: Katarína Wagnerová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

VIDEO: TAKTO si doma urobíte DOKONALÝ účes pomocou žehličky

Páčia sa vám bezchybné vlny na celebritách? Teraz si ich budete vedieť urobiť...
 

Soňa Müllerová porušila vlastné zásady: V lete sa oddávala tejto radosti

Soňa Müllerová (56) tvrdí, že základom dobrej vizáže je prijať sa také,...
 

MÓDNA POLÍCIA z krstu parfému: Ada Straková zase bodovala, Soňa Müllerová ukázala, čo je štýl a ostatné....

...nula bodov. Teda aspoň väčšina prítomných dám si na outfite veľmi záležať...
 

Za kožuch vysolila desaťtisíce Dominika Cibulková aj TIETO známe dámy!

Tenistka opäť naplno prejavila lásku k móde – kožuchom z norky za štyridsaťtisíc...
 

Vaše diétne tipy

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 

Chcete mať dokonalé krivky ako Lucia Mokráňová? Tu sú jej triky ako na to!

„Slovo nedá sa neexistuje! Všetko ide a nemusíte z domu vystrčiť ani nos....
 
 
Victoria Beckhamová má k svojej sestre veľmi blízko. Inšpiruje sa jej rozvodmi?
Katarína Wagnerová