Tip redakcii
 

Victoria Beckhamová má k svojej sestre veľmi blízko. Inšpiruje sa jej rozvodmi?

Zatiaľ čo jej syn Brooklyn (18) prežíva romantický začiatok vzťahu s krásnou speváčkou, jeho mama sa mračí na celý svet ešte výraznejšie.

02. augusta 2017, 15:00
Victoria a Louise nezaprú, že sú sestry. Victoria však zalovila

Victoria a Louise nezaprú, že sú sestry. Victoria však zalovila

Autor: Profimedia.sk

Victoria (43), pre ktorú nikdy nebola typická usmiata tvár, sa mračí na celý svet ešte väčšmi. Najprv poďme k pozitívnej informácii z prominentnej rodiny. Osemnásťročný Brooklyn Beckham má novú frajerku, s ktorou sa neskrýva. Ako najstarší syn prominentných rodičov je, samozrejme, pod neustálym dohľadom paparacov a práve tí ho nachytali počas bozkávania v nákupnom centre v Beverly Hills.

Slečnou, ktorej adresoval bozk a zjavne aj srdce, je Madison Beerová (18), speváčka a herečka. Ani ona nie je nijaký mediálny nováčik, predtým totiž randila s Justinom Bieberom. Vyzerá to na lásku, ktorá k letu a k mladému veku patrí. Len zatiaľ čo u Beckhama mladšieho láska vzniká a kvitne, jeho rodičia vraj stoja na prahu rozvodu.

Predávajú rezidencie

Je fakt, že o rozvode Beckhamovcov sa hovorilo už veľakrát. Vždy keď sa tieto zaručené informácie objavili, vybehli Beckhamovci do spoločnosti ako kompaktná dvojica. Pri údajnej kríze sa vždy javili ako dokonalý pár, ktorý je spolu už osemnásť rokov a vychováva štyri deti. No, zdá sa, že rodinná idylka je krehká. Vo vlnách šoubiznisu sa opäť špekuluje o tom, že obľúbený futbalista a módna návrhárka by si mali dať zbohom. Victoria si už vraj dala dokonca odstrániť niektoré tetovania súvisiace s Davidom.

Navyše, dvojica už dlhšie rozpredáva svoj rozprávkový majetok. V máji 2014 predali svoj notoricky známy Beckingham Palace, majetok v Hertfordshire. Potom v auguste 2015 prišiel na rad ich madridský zámok a o pár mesiacov predali nádhernú a romantickú francúzsku vilu na Azúrovom pobreží. Aj vám sa to všetko zdá prinajmenšom podozrivé? Ich zväzok vyzeral celé roky pevný ako skala. Až doteraz. Na posledných záberoch z aktuálnej spoločnej rodinnej dovolenky sú síce všetci Beckhamovci pokope, Davida a Victoriu však vždy oddeľuje minimálne päťmetrový odstup a neexistuje medzi nimi nijaká viditeľná komunikácia.

FOTO: Svadba boháča Andreja Babiša - nevesta takmer neodniesla kyticu

Už nechce spievať

Ktovie, či sa Victoria a David naozaj pohrávajú s myšlienkou, ako so cťou vycúvať z manželstva. Victoria má však prax – bola akousi mediátorkou počas rozvodu svojej mladšej sestry, hudobníčky Louise Adamsovej (40). Tej sa rozsypalo na prach päťročné manželstvo a Victoria bola pre sestru počas celého procesu bútľavou vŕbou a rodinnou oporou. Mimochodom, Louise sa rozviedla už druhýkrát.

Zjavne natoľko, že si na nečisto mohla overiť fakty súvisiace s rozvodovým konaním. Ak sa k tomu pridajú informácie o údajnej Davidovej opakovanej nevere a finančných problémoch, máme zámienku ako hrom. V prípade zverejnenia tejto informácie by však bola britská verejnosť zjavne na strane sympatického futbalistu. Nielen preto, že je ikonou britského športu, ale zároveň je v porovnaní s manželkou obľúbenejší. Victoriu totiž prezývajú Kazisvet, čo sa spája najmä s jej absolútnou nechuťou čo i len pomyslieť na obnovenie slávnych Spice Girls.

Victoria bola zakladajúcou členkou tejto kultovej dievčenskej hudobnej skupiny a po obnovení chlapčenských Take That naliehali producenti aj na návrat dievčenskej kapely. Všetko však padlo na Victorii, ktorá nemá čas. Vraj má toľko práce s vlastnou rodinou a biznisom, kde sa venuje šatám, kabelkám či kozmetike, že jej na nič iné už nezostáva priestor. Hudbu má vraj rada, ale nie natoľko, aby kvôli nej opustila podnikanie a rodinu. Ktovie, ak sa potvrdí fáma o rozluke a následnom rozvode, bude mať možno viac času na hudobné aktivity. Jedno je však isté – usmievať sa určite nebude...

Autor: Katarína Wagnerová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Pikošky z natáčania Prázdnin: Herca nahradili bábikou, štáb musel obedovať vonku v mraze

Dozvedeli sme sa, že pri tomto nakrúcaní bolo veľa komplikácií a svoje si...
 

FOTO: TOMUTO neuveríte. Najslávnejší kalendár sveta nafotil muž, ktorý je slepý

Albert Watson napriek postihnutiu snímal vplyvných ľudí sveta.
 

Verili by ste tomu, že TOTO TELO má 55 rokov a doma ju čaká polročné dieťa?!

Pri pohľade na herečku Brigitte Nielson (55) môžu mladé dievčatá len tíško...
 

VIEME, čo Adela Vinczeová a Martina Schindlerová darujú pod stromček. Vyzerá to...

... na celkom dobré tipy. Možno vás ich nápady inšpirujú.
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Victoria Beckhamová má k svojej sestre veľmi blízko. Inšpiruje sa jej rozvodmi?
Katarína Wagnerová