Tip redakcii
 

Vystresovaná štylistka z Talentu: Prezradila, čo si vyžaduje Diana Mórová aj Marta Jandová

Každý ma iný vkus, predstavu, maniere a ešte treba prihliadať na tému programu. Módna štylistka šou Česko Slovensko má talent Sandra Žigová priznáva, že je to riadny stres.

06. septembra 2018, 18:00
Presne vedia, čo chcú.

Presne vedia, čo chcú.

Autor: TV JOJ

„So všetkými robím už nejaký čas, takže presne viem, čo sa im bude páčiť, na čo ich dokážem prehovoriť. Ale viete, pri čom tŕpnem? Pri šperkoch. Sú to celkom drahé kúsky, tak vždy sledujem, aby sa nepoškodili a mohla som ich vrátiť v poriadku. Porotkyne často pri hodnotení súťažiacich gestikulujú, občas aj buchnú po stole a ja len pozerám, či z prsteňa niečo neodletelo,“ smeje sa Sandra. Našťastie, zatiaľ sa nič také nestalo.

Len nie čierna!

Podľa štylistky sa herečke hodia roztrhané džínsy aj elegantné šaty. „Pri Diane nemám pocit, že by jej niečo nepristalo. Jedine čierna farba nie je ideálna a ona ju nemá rada. Nemala by ju nosiť, aj keď jedny čierne šaty mala na sebe,“ hovorí. Diana komentuje svoje kostýmy aj vizáž a nie vždy súhlasí s tým, čo jej ponúkajú. Ale nakoniec dospejú ku kompromisu – niekedy ustúpi herečka, inokedy štylistka. „Čo sa týka líčenia, u Diany je lepšie, keď má menej mejkapu. Čím je jemnejšia, tým lepšie. Ani v obliekaní pre ňu nie sú vhodné veľké vzory. Je bývalá športovkyňa, preto jej lepšie pristane jemnejší styling,“ konštatuje.

Decentný dekolt

Marta má najužšie členky, aké v našom šoubiznise štylistka videla. „Má štíhle nohy a keď si dá vysoké lodičky alebo sandáliky, je to dokonalé. Je rockový typ, takže má rada džínsy a pristanú jej jednoduché tričká, ktoré aj chcela mať na sebe. Je príjemná, normálna baba a nepotrebuje upozorňovať na svoje ženské tvary. Samozrejme, nedajú sa zakryť, veď má väčšie prsia, ale vždy sme sa snažili o decentnosť,“ vysvetľuje. Nepristane jej výrazný mejkap, divoké pastelové fary a výrazné vzory na oblečení. Nehodia sa k jej osobnosti ani k štýlu hudby, ktorú robí.

Autor: Martina Korbašová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

VIDEO: Kyprá trénerka Michelle nevedela zaujať fanúšikov. Potom prišiel útok prasaťa a...

...zdalo sa, že modelka vo vypasovaných bikinách prežije horor.
 

MÓDNA POLÍCIA: Vulgárna moderátorka, Kollárova dcéra sa pasovala za kráľovnú a Drobová ...

... sa nehodila k svojmu mužovi. Prísny plesový dress code celebritné dámy...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Vystresovaná štylistka z Talentu: Prezradila, čo si vyžaduje Diana Mórová aj Marta Jandová
Martina Korbašová