Tip redakcii
 

Zarábajú odmala: Dcéry z prominentných rodín získali úlohy v muzikáli!

Bambuľkou sa stane dcéra Jany Prágerovej, jej kamošku si zahrá dcéra boháča Patrika Tkáča.

08. februára 2018, 00:00
Na kastingu bolo aj veľa plaču, sklamaných detičiek aj rodičov. Podľa slov niektorých Jano Ďurovčík opäť ukázal, aký je prísny a nekompromisný.

Na kastingu bolo aj veľa plaču, sklamaných detičiek aj rodičov. Podľa slov niektorých Jano Ďurovčík opäť ukázal, aký je prísny a nekompromisný.

Autor: Muzikál Bambuľka

Muzikálový guru Ján Ďurovčík si v troch náročných kolách konkurzu, na ktorom sa zúčastnilo až šesťsto dievčatiek, vybral napokon tri adeptky na hlavnú hrdinku Bambuľku a ďalších šesť na vedľajšie postavy – jej kamarátky.

Na zozname šťastných malých herečiek svietia dve prominentné mená – Lima- Elia Prágerová a Karolínka Tkáčová. Dcéra známeho finančného žraloka Patrika Tkáča a jeho manželky Ivety má tanec v génoch po oboch rodičoch – boli tanečníci. Keď sme kontaktovali Ivetu Tkáčovú, aby nám sprostredkovala dojmy Karolínky z obsadenia do vedľajšej úlohy, zareagovala: „Nehnevajte sa, ale informácie podáva iba Janko Ďurovčík. Ja to rešpektujem.“

Cigánski diabli majú dcéru neustále pod kontrolou. Prezradili aj rituál, ktorý musí Vanessa dodržiavať!

Dieťa hudobníkov

Mama jednej z predstaviteliek Bambuľky Jana Prágerová bola zhovorčivejšia. Bývalá televízna hlásateľka, dnes známa ako organizátorka ankety OTO, je zvyknutá na medializáciu svojich dcér. Staršia Zara totiž tri roky účinkuje na Novej scéne v muzikáli Mačky. Preto známa blondínka neváhala a išla to skúsiť na konkurz na Bambuľku pre zmenu s osemročnou Limou.

„Manžel je hudobník v SND a ja mám skončenú VŠMU, takže viem, že moje deti sú nadané. Nešla by som na konkurz s dieťaťom, ktoré by odtrpelo už samotný kasting,“ hovorí o Lime, ktorá tancuje od troch rokov. „Lima má aj nádherný hlas, chodí na spev od piatich rokov a počúva staršiu sestru Zarku, keď hrá v Mačkách. Na javisku je veľmi usmievavá, jašivá, neposedí, myslím, že presne taká má Bambuľka byť. Má aj pevné nervy, veď nedávno spievala pred vypredaným štadiónom s Helenou Vondráčkovou, takže na javisku sa nestratí,“ vysvetľuje Jana.

Konkurentky: TOTO povedala Adela Vinczeová svojej nástupkyni v SuperStar Jasmíne Alagičovej!

Peniaze nerieši

Seriál Bambuľkine dobrodružstvá z roku 1982 má Lima napozeraný. „Veľmi sa tešila, že ju vybrali, a cíti zodpovednosť. Berie to vážne,“ hovorí Jana.

A ako naloží nová Bambuľka so svojím honorárom? „Rieši to manžel, ja neviem, koľko za vystúpenia dostávajú, ale nie je to nejako extra platené. Dievčatá nemajú účty, asi to chodieva na náš rodičovský účet. My im dávame vreckové, majú všetko, čo potrebujú. Zarka vie, že peniažky sa jej niekde ukladajú. Povedala mi, že si šetrí na zahraničné štúdium. Ale nemajú predstavu o peniazoch. Berú to skôr tak, že podajú výkon a tešia sa z toho. Zarke práveže chýba, keď sa Mačky dlhšie nehrajú. Peniaze však neriešia, keďže ich to nemusí živiť,“ uzatvára.

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Nedotknuteľní sú späť! Tento príbeh vraj stojí za to vyrozprávať odznovu

Do kín sa vrátila jedna z najúspešnejších filmových komédií. Po Francúzoch...
 

Karla Lagerfelda (†85) ženy milovali, hoci vedel byť protivný. URAZIL aj sestru vojvodkyne Kate

Legendárny návrhár zomrel v súkromnej nemocnici v Paríži.
 

VIDEO: Kyprá trénerka Michelle nevedela zaujať fanúšikov. Potom prišiel útok prasaťa a...

...zdalo sa, že modelka vo vypasovaných bikinách prežije horor.
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Zarábajú odmala: Dcéry z prominentných rodín získali úlohy v muzikáli!
Jana Raganová