Tip redakcii
 

Zlodeji a drogoví díleri ju dostali až na Ples v opere. TOTO si dala na seba Kristína Kövešová

„Prídem, zabavíme sa, odídem a život ide ďalej,“ povedala nám reportérka, ktorá je nováčikom na tohtoročnom Plese v opere. AKTUALIZOVANÉ

12. januára 2019, 13:00

Autor: Július Dubravay

Kristína Kövešová (34) sa zviditeľnila najmä svojimi investigatívnymi reportážami. V centre hlavného mesta naháňala európsku zlodejskú mafiu, posvietila sa aj na drogových dílerov a odhalila niekoľkých pedofilov. Za svoju prácu získala minulý rok niekoľko ocenení a teraz sa zúčastnila aj na prestížnom Plese v opere.

 

 

„Úprimne ma prekvapilo, že ma vôbec zavolali. Veď ja nie som celebrita, ale obyčajná baba – reportérka. Nečakala som to. Každopádne si to vážim a ďakujem. Ako investigatívna reportérka vidím veľa zla, veľa smutných príbehov, ktoré nemajú vždy šťastný koniec. Najviac ma bolí, ak trpia tí, ktorí sa samy nedokážu brániť – deti, ale aj zvieratká. Pomáhať slabším je podľa mňa morálna povinnosť a ľudskosť je v dnešnej dobe nesmierne dôležitá. Ak tí, ktorí majú - dajú peniaze, a tí čo nemajú, aspoň podporia slovom či objatím, bude svet aspoň o trochu krajší. Preto som vďačná za každé podujatie, za všetkých ľudí, ktorí majú charitatívny význam a reálne niekomu pomôžu. Len by som mala malú prosbu, pomáhajme nie len raz do mesiaca, ale skúsme dobré skutky zaradiť do nášho každodenného života .…,“ povedala Kristína na margo exkluzívnej pozvánky.

Už teraz je jasné, koho VYKÁŽU z Plesu v opere 2019. Taký trapas sa prežíva ťažko

Šaty biele ako jej anjeli

Kristína priznala, že na červenom koberci ju bude sprevádzať kamarát z detstva Marek, ktorý s ňou chodí na všetky spoločenské akcie. Ale… „Musím sa priznať, že na plesy nechodím. Ani nie som večierkový typ. Najlepšie sa cítim v teniskách v teréne, to som ja. Toto teda bude vôbec môj prvý ples, kam pôjdem, ako hosť,“ povedala s úsmevom.

Stres z akcie, kde je prísny protokol vôbec nemala. „Prídem, zabavíme sa, odídem a život ide ďalej. V konečnom dôsledku tam idem preto, lebo ide o deti a vstupné pôjde na dobrú vec,“ tvrdila reportérka.

Viac, ako nad výberom róby vraj rozmýšľala nad svojou prácou. No na ľahkú váhu svoju účasť na Plese v opere nebrala. „Určite sa budem snažiť neurobiť hanbu a dôstojne reprezentovať, no myslím si, že sú dôležitejšie  veci v živote, ako to čo máme na sebe. Človek má žiariť z vnútra, tam je tá pravá krása. A úprimný úsmev je viac, ako všetky honosné róby. O pomoc som tradične poprosila moju dobrú priateľku, módnu návrhárku Mišku Ľuptákovú. Ona sa o všetko postará. Verím jej a hlavne ju mám rada, ako človeka. Takže v deň plesu prídem k nej, oblečie ma a pôjdem.  Nerobím z toho žiadnu veľkú drámu.  Každý má robiť to čo vie a tak nech Miška oblieka a ja budem naháňať svojich kriminálnikov,“ tvrdila Kristína. Prezradila, že jej róba bude biela, pretože je to jej najobľúbenejšia farba, farba čistoty.

„Okrem toho som chcela mať na šatách  niečo tradičné - slovenské, lebo som Slovenka a som na to hrdá.  Tak som Miške doniesla starú čipku, ktorú mala ešte moja prababka na kroji. Viem, že v nej chodila do kostola a moja mama ju roky odkladala.  Miška z nej vyrobila opasok na šaty,“ vysvetlila. Na skúšky šiat nemala veľa času, a tak módna návrhárka prišla so šatami ku Kristíne domov.

Akú róbu jej nakoniec návrhárka pripravila, si pozrite vo FOTOGALÉRII TU.

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

FOTO: Kamila Magálová opäť vyráža dych. Keď vstúpila do divadla, tak...

... vyzerala od hlavy po päty fantasticky. Herečka prijala pozvanie na...
 

Šokujúce zákulisie nového seriálu odhalené! O tomto divák ani len netuší...

Rozbité autá, zmoknutí a lietajúci herci, plazenie sa pod zemou či tajomstvo...
 

Zdravý recept: Uvarte si bleskovú čučoriedkovú kašu

Využite v kuchyni namiesto rozprávkového hrnčeku var moderných pomocníkov....
 

Štýlovo aj do snehu: Nahoďte sa podľa vzoru svetových celebrít

Zima je v plnom prúde a zasnežených chvíľ začína pribúdať.
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Zlodeji a drogoví díleri ju dostali až na Ples v opere. TOTO si dala na seba Kristína Kövešová
ma