Tip redakcii
 

Bývalá plejmejtka nás pozvala do kúpeľne: Pozrite sa, čo v nej skrýva!

Jana Mináriková miluje spa, najradšej by v nejakom bývala.

27. júla 2017, 20:00
Janka pre Šarm odhalila tajomstvo svojej príťažlivosti.

Janka pre Šarm odhalila tajomstvo svojej príťažlivosti.

Autor: Michal Šebeňa

Precestovala svet a všade, kde sa pohne, skúša kozmetické produkty. Občas sa zavrie do kúpeľne na celý deň a všetko na sebe testuje a rozmaznáva sa. „Nestáva sa to často, ale keď mám voľný deň, celý ho strávim v kúpeľni. Dávam si masky na tvár a vlasy, robím si pedikúru, manikúru, rada sa kúpem vo vani. Do kúpeľa si pridávam morské soli alebo olej. Milujem tieto svoje ,spa dni‘ a v spa by som aj bývala! Už som sa v jednom hoteli v indickom Goa pýtala, či by som tam mohla bývať. Povedali mi, že sa môžem nasťahovať,“ smeje sa Janka.

Jana Labajová zo seriálu Pravá tvár: Hodiny pred zrkadlom jej nič nehovoria!

Jej vlastná kúpeľňa má však pre ňu jeden podstatný nedostatok. „Nevyhovuje mi, je malá. Radšej by som mala menšiu obývačku a veľkú kúpeľňu. Asi budem pracovať na zväčšení tejto, lebo je tu na to dispozičná možnosť. Takže zrejme zrealizujem prerábanie,“ plánuje.

TAJOMSTVO krásnej pleti Kristíny Turjanovej: Objavila špeciálnu kozmetiku

Dovolenky za kozmetikou

V Indii objavila aj prírodnú ajurvédsku kozmetiku so storočnou tradíciou. „Používam z nej sérum na problematickú pleť, dávam si ho pod krém. Denný krém mám s ochranným faktorom 15 a 25, potom očný krém a nočné sérum, ktoré obsahuje osemnásťkarátové zlato,“ hovorí. Značku objavila v spomínanom spa hoteli v Goa, kde z nej majú aj celý spa rad. „Mám problematickú a veľmi citlivú pleť, tieto produkty mi však robia veľmi dobre. Sú uznávané vo svete a používajú ich aj celebrity,“ dodáva. Po pol roku používania zbadala zlepšenie pleti. Už teraz sa nevie dočkať, kedy zase pôjde do Indie doplniť zásoby. „Mám to ako zámienku na dovolenku,“ smeje sa.

Krásna aj bez skalpela! Simona Bubánová plastiky nepotrebuje

Uprednostňuje prírodu

Jej vychytávkou je aj ružová voda. Používa ju vyše desať rokov: „Nastriekam si ju na tvár pred spaním, aj hneď ráno a počas dňa viackrát. Mám ju v menšom balení aj v kabelke. Všade, kam cestujem, si kupujem ružovú vodu, ale naša je úplne úžasná. S ňou sa aj odličujem a používam ju aj ako fixáciu na mejkap.“ V líčení si obľúbila americkú značku Bodyography, ktorá ponúka „vegan, gluten a paraben free“ výrobky s prírodnými ingredienciami.

Olej z kuchyne: Vieme, ktorý je vhodný na opaľovanie. TENTO vás ochráni najmenej!

„Kvalitu má ako drahé značky, ale cena je prístupná. Majú pleťovú aj dekoratívnu kozmetiku, tá je obľúbená u profesionálnych maskérov a mejkap artistov. Po nanesení cítim na pleti ľahkosť a jemnosť,“ chváli bývalá plejmejtka. Rovnaké pocity má aj pri značke Wunder2. „Úplne som sa do nej zamilovala. Mejkap je ľahký, neupcháva póry, pleť je hodvábna. Natrafila som na túto značku na kurze pre mejkap artistov a určite s ňou budem pracovať. Asi sa budem venovať vizážistike, zatiaľ ma mama a kamarátky stále žiadajú, aby som ich nalíčila. Nechcem na to však tlačiť a budovať kariéru, uvidíme.“

Chcete voňať ako celebrity? Poradíme vám ich najvydarenejšie parfumy

Priťahuje mužov

Bývalá tanečnica a gymnastka prezradila tajomstvo svojej príťažlivosti pre mužov. Ide o vôňu! „Vo vôňach som náladová, nemám jednu obľúbenú. Ale exkluzívnu značku Amouage, ktorá pochádza z arabských emirátov, používam už asi tri roky. Infikoval ma ňou bývalý partner, lebo som sa doňho zamilovala asi cez vôňu. Dlho som neprezrádzala, čo používam. Má totiž svoje tajomstvo – myslím si, že keď ju má žena na sebe, nie je muž, ktorý by sa na ňu nenalepil, pretože mám pocit, že obsahuje feromóny,“ hovorí so smiechom.

Trápi vás vaša unavená pleť? Stopnite prejavy starnutia za pomoci šalvie

Momentálne má tri vône z tohto zázraku. „Už mám vyhliadnutú ďalšiu, dúfam, že ju dostanem na blížiace sa narodeniny.“ Okrem arabských vôní sme u nej našli aj klasiku Coco Chanel. „To je taká istota, vôňa do kabelky – do voza aj do koča. Ale na leto je dosť ťažká,“ myslí si Janka. Prezrádza o sebe, že ak ide do parfumérie a niečo jej zavonia, už je to jej. „Ale fakt je, že málokto mi dokáže kúpiť vôňu, ktorá mi sadne. Zväčša netrafia. Potom ich posúvam mame alebo kamarátkam.“

Emília Lörinczová zo Súdnej siene: Je verná Saint Laurentovi!

Jankine vychytávky:

Spa Ritual - Je to kozmetika na wellness báze, bez chémie. Obľúbila som si telový olej a píling. Krém na ruky je dezinfenkčný a zvláčňujúci, pomáha aj pri ekzémoch.

Hubka na mejkap Wunder2 - Mejkap si nanášam prstami. To mi najviac vyhovuje, ale keby som niekoho líčila, tak hubkou. Tú treba po každom použití vydezinfikovať. 
Klinické sérum Ordinary - Nie je testované na zvieratách, obsahuje hodvábny olej. Je výborné na unavenú, ochabnutú, sivú pokožku so známkami starnutia.

Fixačný púder Wunder2 - Keď sa fotia modelky, ktoré použili tento púder, nemusia vraj používať žiadne filtre na úpravu pleti.

Samoopaľovací krém Dior - Na rozdiel od iných „samoopaľovákov“ tento mi neupcháva póry. Mám už vek, robia sa mi aj pigmentové škvrny, preto si tvár nikdy neopaľujem. Aby som vyrovnala odtieň tváre s telom, používam samoopaľovací krém.

Lakujte si nechty zdravo! TIETO majú dokonca dizajn Ferrari

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 
 
Bývalá plejmejtka nás pozvala do kúpeľne: Pozrite sa, čo v nej skrýva!
Jana Raganová