Tip redakcii
 

Herečka Broňa Kováčiková: TOTO by ste od nej rozhodne nečakali!

Je úplne bežné, že sa nenalíčim. Okoliu aj priateľovi sa páčim prirodzená – hovorí herečka Broňa Kováčiková (21).

06. apríla 2018, 14:00
Napustená vaňa je najlepší relax, no z časového hľadiska ju nestíham dennodenne.
Častejšie preto volím rýchlu sprchu,“ prezradila nám herečka
Broňa Kováčiková.

Napustená vaňa je najlepší relax, no z časového hľadiska ju nestíham dennodenne. Častejšie preto volím rýchlu sprchu,“ prezradila nám herečka Broňa Kováčiková.

Autor: Emil Vaško

Kučeravá červenovláska netrávi pred zrkadlom dlhé hodiny, no starostlivosť o seba vôbec nezanedbáva. Práve naopak. „Mám veľmi suchú pleť, čo vnímam ako svoj dlhodobý problém. Veľmi veľa sa preto krémujem a pravidelne svojmu telu doprajem aj pílingy. Cielene si premasťujem pleť a v tomto smere mi najviac pomáha kozmetika od Biodermy, ktorou sa aj odličujem,“ prezradila svoje zlepšováky. Zaneprázdnená Broňa z časového hľadiska uprednostňuje rýchle sprchovanie, no keď má čas, miluje aj kúpeľ s penou či olejmi.

Naturálna

Mladú herečku môžete v uliciach stretnúť dokonale nalíčenú, no stáva sa aj to, že týmto ženským zlepšovákom dá hocikedy stopku. „Je to pre mňa úplne bežné, že sa nenalíčim a paradoxne sa svojmu okoliu a aj priateľovi páčim úplne prirodzená,“ konštatuje. Všetko okolo svojho výzoru rieši pocitovo a hlavne podľa nálady. To isté u nej platí aj v móde. No keď sa predsa len nalíči, prispôsobuje mejkap svojim výrazným ryšavým vlasom? „Konzultovala som to s maskérkou a podľa jej odporučenia mám používať výrazné odtiene rúžu, ktoré si vzhľadom na svoj vek môžem dovoliť. Nemám sa toho báť!“

Neposlušné vlasy

Bronina koruna krásy si vyžaduje viac starostlivosti. Keďže sú jej vlasy kučeravé, sú aj suchšie ako ktorékoľvek iné. Priznáva preto, že používa „kilá“ kondicionéru, masiek a olejov. „Kučeravé ženy to poznajú – pre nás je najlepšie vlasy nesušiť fénom, ale nechať ich voľne vyschnúť. Niekedy to však inak nejde, lenže potom ich zaťažím a je to pre ne to najhoršie,“ uvedomuje si herečka.

Vieme, čo robí v sprche otužilá Erika Barkolová. TOTO by ste od nej rozhodne nečakali!

TAKTO to vyzerá v kúpeľni moderátorky Didiany: Čaj používa aj na telo

Herečka Monika Haasová nás pustila do svojej kúpeľne a prezradila nám, aké sú jej denné rituály!

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 
 
Herečka Broňa Kováčiková: TOTO by ste od nej rozhodne nečakali!
Michala Cabanová