Tip redakcii
 

Seriálová herečka priznáva svoje komplexy: Všetky boli krajšie ako ja

Herečka a speváčka Alena Pajtinková (31) prezradila, čo ju naučili maskérky.

06. júla 2018, 18:00
Kvôli seriálu Semafor
radikálne zmenila farbu vlasov.
Z blondíny je takmer brunetka
a priznáva, že táto farba je
najbližšia k jej prirodzenej.

Kvôli seriálu Semafor radikálne zmenila farbu vlasov. Z blondíny je takmer brunetka a priznáva, že táto farba je najbližšia k jej prirodzenej.

Autor: Michal Šebeňa

Vždy som mala pocit, že všetky moje kamošky sú krajšie ako ja – tvrdí Alena so širokým úsmevom, lebo na druhej strane vie povedať, s čím je spokojná. „Najviac so svojimi nohami. Čo sa týka tváre, možno som najspokojnejšia s tým, že na svoj vek vyzerám mladšie.“ dodáva. Aj keď si myslí, že nemá dokonalú pokožku, vďaka tomu, že má hladkú pleť, jej ľudia tipujú menej rokov. Herečka má dve hlavné zásady peknej pokožky, ktoré sú síce veľmi jednoduché, ale účinné: „Po tridsiatke už pravidelne chodím ku kozmetičke v Nitre, je skvelá,“ pochvaľuje si. Stavila aj na ďalšie základné pravidlo – hydratovať, hydratovať, hydratovať. „Používam hydratačné krémy, ale nehľadám najdrahšie na trhu. Dôležité je, aby vyhovovali mojej pleti. Najlepšie pre mňa je, keď sú bez rôznych chemických prísad a parfumov.“

Maskérkam vie povedať nie

Ako väčšina herečiek, Alena pochytila rôzne triky od maskérok. Bezvýhradne sa im zverí do rúk, pretože už naučila byť asertívna, a keď niečo nechce, tak to povie. „Keď vidím, že mi dávajú niečo, čo sa mi nehodí, upozorním na to. Väčšinou sa však maskérky pýtajú a vopred si dohodneme, čo áno a čo nie,“ vysvetľuje. Počas desaťročnej praxe v divadle sa už naučila používať natáčky, aj si vyfúkať vlasy. Páči sa jej nahé líčenie, hoci má pocit, že ona si musí zvýrazniť oči aj pery. „Nikdy by som si však nedala tmavú kontúrku a bledý rúž, ale možno to znova príde do módy,“ zamýšľa sa pobavene.

Zbavila sa blond

Na televíznej obrazovke aj v divadle dokáže Alena zahrať nenápadnú puťku aj preafektovanú cicu. Keď sa postaví na pódium s kapelou Bijouterrier, zmení sa na sexi energickú pankrockovú speváčku. K tomuto imidžu patrí aj divoké líčenie aj účes. V reálnom živote však Alena chodí väčšinou nenalíčená. „Som rada, že si moja pleť oddýchne,“ priznáva herečka s tým, že je športový typ, a tak vie fungovať aj bez líčidiel. Naposledy sa zmenila opäť kvôli práci. „Už tretíkrát som zmenila farbu vlasov, tentoraz kvôli seriálu Semafor. Bola som dlhé roky blondína a teraz mám farbu, ktorá je najbližšie k mojej prirodzenej farbe. Aj v kratšom strihu sa cítim lepšie,“ pochvaľuje si zmenu.

Autor: ma

video

 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Treba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 
 
Seriálová herečka priznáva svoje komplexy: Všetky boli krajšie ako ja
ma