Tip redakcii
 

Seriálová herečka priznáva svoje komplexy: Všetky boli krajšie ako ja

Herečka a speváčka Alena Pajtinková (31) prezradila, čo ju naučili maskérky.

06. júla 2018, 18:00
Kvôli seriálu Semafor
radikálne zmenila farbu vlasov.
Z blondíny je takmer brunetka
a priznáva, že táto farba je
najbližšia k jej prirodzenej.

Kvôli seriálu Semafor radikálne zmenila farbu vlasov. Z blondíny je takmer brunetka a priznáva, že táto farba je najbližšia k jej prirodzenej.

Autor: Michal Šebeňa

Vždy som mala pocit, že všetky moje kamošky sú krajšie ako ja – tvrdí Alena so širokým úsmevom, lebo na druhej strane vie povedať, s čím je spokojná. „Najviac so svojimi nohami. Čo sa týka tváre, možno som najspokojnejšia s tým, že na svoj vek vyzerám mladšie.“ dodáva. Aj keď si myslí, že nemá dokonalú pokožku, vďaka tomu, že má hladkú pleť, jej ľudia tipujú menej rokov. Herečka má dve hlavné zásady peknej pokožky, ktoré sú síce veľmi jednoduché, ale účinné: „Po tridsiatke už pravidelne chodím ku kozmetičke v Nitre, je skvelá,“ pochvaľuje si. Stavila aj na ďalšie základné pravidlo – hydratovať, hydratovať, hydratovať. „Používam hydratačné krémy, ale nehľadám najdrahšie na trhu. Dôležité je, aby vyhovovali mojej pleti. Najlepšie pre mňa je, keď sú bez rôznych chemických prísad a parfumov.“

Maskérkam vie povedať nie

Ako väčšina herečiek, Alena pochytila rôzne triky od maskérok. Bezvýhradne sa im zverí do rúk, pretože už naučila byť asertívna, a keď niečo nechce, tak to povie. „Keď vidím, že mi dávajú niečo, čo sa mi nehodí, upozorním na to. Väčšinou sa však maskérky pýtajú a vopred si dohodneme, čo áno a čo nie,“ vysvetľuje. Počas desaťročnej praxe v divadle sa už naučila používať natáčky, aj si vyfúkať vlasy. Páči sa jej nahé líčenie, hoci má pocit, že ona si musí zvýrazniť oči aj pery. „Nikdy by som si však nedala tmavú kontúrku a bledý rúž, ale možno to znova príde do módy,“ zamýšľa sa pobavene.

Zbavila sa blond

Na televíznej obrazovke aj v divadle dokáže Alena zahrať nenápadnú puťku aj preafektovanú cicu. Keď sa postaví na pódium s kapelou Bijouterrier, zmení sa na sexi energickú pankrockovú speváčku. K tomuto imidžu patrí aj divoké líčenie aj účes. V reálnom živote však Alena chodí väčšinou nenalíčená. „Som rada, že si moja pleť oddýchne,“ priznáva herečka s tým, že je športový typ, a tak vie fungovať aj bez líčidiel. Naposledy sa zmenila opäť kvôli práci. „Už tretíkrát som zmenila farbu vlasov, tentoraz kvôli seriálu Semafor. Bola som dlhé roky blondína a teraz mám farbu, ktorá je najbližšie k mojej prirodzenej farbe. Aj v kratšom strihu sa cítim lepšie,“ pochvaľuje si zmenu.

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Seriálová herečka priznáva svoje komplexy: Všetky boli krajšie ako ja
ma