Tip redakcii
 

Sexi thaiboxer Vladimír Dracula Moravčík: TAKTO sa stará o svoje vyšportované telo

Šampión v thajskom boxe Vladimír Dracula Moravčík (36) si na seba potrpí, no prsty v tom má aj jeho manželka Petra (30). Tá je v oblasti kozmetiky v rodine generálom.

15. apríla 2018, 13:00
Moravčíkovci bývajú v trojizbovom byte, no môžu sa pochváliť tým, že majú dve kúpeľne. V jednej umiestnili sprchovací kút...

Moravčíkovci bývajú v trojizbovom byte, no môžu sa pochváliť tým, že majú dve kúpeľne. V jednej umiestnili sprchovací kút...

Autor: Gabriela Mendelová

Pri pohľade na thaiboxera Vladimíra Moravčíka každému hneď napadne, že je ako vystrihnutý z módneho časopisu – hodil by sa na akúkoľvek kozmetickú reklamu. Postavu na to má a takisto aj vzhľad. Vlado sa síce živí svojím telom, nepózuje však pred objektívom, ale rozdáva rany v ringu. Preto musí svojej telesnej schránke venovať náležitú pozornosť.

 

Radí mu manželka

„Chodím na masáže a takisto si napúšťam aj horúci kúpeľ s regeneračnou soľou, ktorá perfektne uvoľní moje namáhané končatiny,“ prezradil nám Vlado, ktorý nepodceňuje ani hydratovanie celého tela. „Pre športovca je to alfa a omega no prípravky má pod palcom moja manželka Peťa, ktorá sa v tom dokonale vyzná.“ A niet sa čomu čudovať, pretože Petra je vychytenou kozmetičkou a vizážistkou, ktorá sleduje a skúša všetky trendy a novinky v oblasti kozmetiky. „Snažím sa celú rodinu viesť k tomu, aby sme používali prírodné a kvalitné výrobky, pretože pleť na tvári či pokožka na tele si všetko zapamätá. Našťastie, manžel je v tejto oblasti poslušný a moje rady praktizuje,“ smeje sa odborníčka na ženskú a aj mužskú krásu. A zvykne robiť kozmetiku aj manželovi? „Pravidelne mu upravujem obočie, a keď si nájde čas, zoberiem ho do parády aj v čistení tváre. Nechodí však za mnou do salónu, ale kozmetiku mu urobím doma,“ prezrádza.

 

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Sexi thaiboxer Vladimír Dracula Moravčík: TAKTO sa stará o svoje vyšportované telo
Michala Cabanová