Tip redakcii
 

VIDEO: TAKTO vyzerajú majstrovstvá sveta v striptíze mužov. Chlapi ukázali všetko

Keď striptéri porušili pravidlá, ženy vôbec neprotestovali.

07. marca 2019, 10:00
Francúz Kenzo vie ako má rozpáliť dámske obecenstvo.

Francúz Kenzo vie ako má rozpáliť dámske obecenstvo.

Autor: Ján Dzúr

Je piatok, pol siedmej večer. Vo vestibule prázdneho Domu odborov v Žiline kladú barmanky na stoly poháre s džúsmi a fľašky s likérmi. Pod mozaikami sa prechádza pár dám, niekoľko technikov nastavuje v sále na stred scény bodové reflektory. Vo vzduchu visí jemná nervozita, no nič nenasvedčuje tomu, že na Považí sa o pár hodín odohrá akcia, aká stovky žien v aule privedie do varu. Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze, v ktorom sa po prvý raz v histórii nepredstavia jednotlivci, ale hneď päť dvojíc obnažených mužov, sa začína s úderom ôsmej...

Desať sekúnd pred oficiálnym spustením akcie začínajú dámy odrátavať čas na obrovských digitálnych hodinách na javisku. Sála je vtedy takmer plná a napätie sa dá krájať. „Tri, dva, jeden,“ zvýskne aula, no namiesto holého chlapa sa pred očami žien spustí na plátne video so striptérskymi scénami. „Neprišli sme sem pozerať film! Kde sú nahí chlapi?!“ ozve sa zúfalý výkrik, ktorý zanikne v smiechu hľadiska. Tlak opadá, na pódium navyše prichádza prvý muž. Ani ten sa však ešte nezoblečie.

Porota zo silikónov

Dráždenie ženského davu sledujeme spoza zatiahnutej opony, kde sú šatne desiatky striptérov. Niektorí sa hrajú s telefónmi, iní popíjajú kávu, čítajú si scenár, holia sa, upravujú si kostým alebo sa rozprávajú o futbale. „Ste kamaráti alebo konkurencia?“ pýtame sa mladíka, ktorý nám pripomína Španiela. „Som z Budapešti a sme jedna veľká rodina,“ odpovedá Christiano. Hľadisko zatiaľ burcuje rocková hudba, na scénu vstupuje moderátor a bývalý striptér Tom Kave.

Najskôr privíta porotu, ktorá sa skladá zo štyroch silikónových blondín a jednej silikónovej tmavovlásky. Je to Karin Dvořáková z televíznej Farmy, čo však dámy v hľadisku neuspokojí a začnú hučať! Neprišli sa pozerať na barmanky z reality šou! „Ktorá ste vydatá?“ pýta sa Tom, ktorý je vtipný, akčný a prejavuje sa ako absolútny profesionál. V dave sa zdvihne niekoľko rúk. „A ktorá ste tu tajne? Akože s kamarátkou na vínku alebo káve!“ užíva si odpoveď. Do vzduchu vystrelí tretina paží a všetko zaklincuje burácajúci aplauz.

Tanec a erotika

V sále je odrazu prítmie. Na pódiu sa ako prví ukážu Maďari. Sú mladí, štíhli, ich vystúpenie je dokonalým zladením tanca a erotiky. Zvláštne, no po pár minútach v šatni, kde sa zhovárame o pamiatkach v Budapešti, nám ich šou nepripadá nemravná. Je to len dráždenie tancom a akési nahé divadlo. Neprekvapuje nás, že ženy pištia ako o dušu ani to, že v očiach niektorých čítame rozpaky či zahanbenie. No zarazí nás, keď striptéri natiahnu paže k davu, z ktorého k nim okamžite vybehne pár slečien. Tie najsmelšie sa čoskoro ocitnú na stoličke na pódiu. Muži s nimi naznačujú zmyselné pohyby, hladia ich po stehnách aj prsiach, nechajú sa vyzliekať až na kožu. A slečny kamarátkam do davu naznačujú: filmujte ma!

Viac nikde nezarobil

„Na naše vystúpenia chodia dospelí ľudia. No mám zásadu, že na konci svojej šou musia mať striptéri intímne miesta zakryté uterákom. No je tu Francúz Kenzo, černoch, od ktorého všetky ženy čakajú, že plachtu odhodí. A on to zasa rád urobí,“ chichoce sa Tom. Rodák z Medzilaboriec študoval v Bratislave a hrával futbal za Slovan.

Keď na pomaturitnom večierku dídžej zakričal, že kto sa vyzlečie donaha, dostane päťtisíc korún, zmenil kariéru. „Kde inde by som toľko zarobil za tri minúty?“ nahlas uvažuje Tom, ktorý pracoval v najlepších striptízových kluboch v Nemecku. Založil si vlastnú agentúru a špičkových striptérov začal ťahať aj na Slovensko. Teraz s ním prišli do Žiliny.

Ruka v nohaviciach

Akčnú šou predvedú mohutný Čech Rocky a potetovaný Egypťan Sabri. Oblečú sa do vojenských uniforiem a s maketami zbraní obiehajú hľadisko. Aj oni si odtiaľ berú pár žien, ktoré udierajú po zadku alebo im rukami vkĺznu pod nohavice. Na konci publikum pokropia vodou z fľaše, po šou sa prezlečú a idú do baru na kávu.

„Striptér sa predáva svojím telom, takže sa oň musí starať. Určite sú aj silnejší muži ako ja, trebárs vzpierači, ale na tých by sa asi nikto neprišiel pozrieť,“ myslí si Rocky, ktorý pracuje ako osobný tréner. No medzi holáňmi sú aj bývalí športovci či bankár, ktorému sa zunoval život za priehradkou.

Hľadá sa gauč

Najväčšia zábava nasleduje po prestávke, počas ktorej sa dámy posilnia. „Kde je gauč? Je súčasťou mojej šou, neviem ho nájsť,“ rozčuľuje sa v zákulisí Kenzo. Na pódium ide vedno s Poliakom Andym. Na konci svojej šou obaja odhodia osušku a ukážu sa úplne nahí.

Keď odchádzajú z javiska, všetky tie úradníčky, inžinierky, magisterky a predavačky kričia, aby sa vrátili! Po nich žnú ovácie divokí vlasáči Chris a Damien z Talianska. Bodku za večerom dajú Slováci Pierre a Axel. Pred ženy sa postavia ako rímski legionári, čo chápu všetci, len Taliani pred nimi nie!

Mal by byť seriózny

Ženy vraj najviac rajcujú uniformy: vojenské, policajné, hasičské či námornícke. „Mnohé dámy sú oveľa priamočiarejšie ako muži a čakajú len to, či im chlap ukáže svoju pýchu. Ale striptíz nie je o tom, aby sa mladík čo najrýchlejšie zobliekol! Je to šou! Slovenky, najmä tie zo Žiliny, patria k najpríjemnejšiemu publiku. Zasmejú sa, zakričia si, zabudnú na problémy v rodine aj každodenné starosti. Nevidím na tom nič zlé, že si chcú užiť trochu pikantnosti, ktorú im prinášame,“ hovorí Tom.

„Niektoré po nás hádžu spodnú bielizeň, iné si do kabelky strkajú tú našu,“ opisuje Tom, ktorý tvrdí, že dobrý striptér musí nielen dobre vyzerať, ale mal by byť tiež seriózny.

Andy a Kenzo!

„Ja som v súkromí skôr utiahnutý a nerád sa predvádzam,“ tvrdí. Či sa s iným striptérom v jeho agentúre niektorá zo žien po vystúpení stretne aj mimo pódia, vraj nie je jeho starosť. Napokon, aj on si našiel manželku – dnes už bývalú –, keď jej ho na tridsiatku objednali kamarátky!

Majstrami sveta v pánskom striptíze dvojíc sa stala dvojica, ktorú Žilinčanky nechceli pustiť z pódia: Andy a Kenzo! Obaja dostali trofej, veľký pohár pre víťazov a k nej burácajúci aplauz...

Viac foto TU:

Označili ju za opitú a zdrogovanú. Jana Kirschner priznala, že sa na seba nemôže pozerať

Fúzatá speváčka Conchita Wurst prišla na nóbl ples v šokujúcom outfite

VIDEO: Kyprá trénerka Michelle nevedela zaujať fanúšikov. Potom prišiel útok prasaťa a...

Autor: Ján Dzúr

video

 


 

 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

Vedeli ste? Farba HLASU o žene prezradí, či je skvelá v posteli

Na prvom rande sa má dáma sústrediť na tón svojho hlasu.
 

Aj Sandra Rozborilová musí zniesť v manželstve kompromisy. Jednu vec by najradšej ale nerobila

Aj Sandra Rozborilová (49) robí v manželstve kompromisy...
 

Krutá pravda o živote Věry Bílej. Naozaj bola jej rodina TOHO schopná?

Zdrvený spevák Jan Bendig prezradil, čím si musela prejsť.
 

Čo chce Maroš Šefčovič povedať PONOŽKAMI? Každú má inej farby!

Za netradičným módnym výstrelkom sa skrýva hlbší zmysel.
 

FOTO: Aj na invalidnom vozíčku musela byť dokonalá. 8 krát sa rozviedla a miloval ju celý svet

Vydávala sa osemkrát, mala sedem manželov a za najlepšieho kamaráta Michaela...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
VIDEO: TAKTO vyzerajú majstrovstvá sveta v striptíze mužov. Chlapi ukázali všetko
Ján Dzúr