Tip redakcii
 

Od tohto chlapa utekajte! 6 signálov, že máte pri sebe nebezpečného muža

Hovorí sa, že kto nežiarli, nemiluje. Nie je to však celkom pravda.

05. februára 2018, 18:00
Ak ná vás zdvihne ruku, vzťah s ním by ste mali rýchlo odpískať.

Ak ná vás zdvihne ruku, vzťah s ním by ste mali rýchlo odpískať.

Autor: GettyImages

Asi každej žene zalichotí, keď o ňu partner prejaví záujem aj tým, že zažiarli. Kde je však hranica únosnosti? Ak mu lichotí, že vám urobí poklonu iný muž, ale pre istotu si vás chytí, aby všetci videli, že ste tam s ním, je to naozaj milé. Ak dá za pravdu svojmu potenciálnemu sokovi a povie, že vám to naozaj veľmi pristane, má ďalší bod. Ak však začne robiť scény, pýtať sa odkiaľ toho muža poznáte, podozrievať vás z flirtovania a vychrlí na vás výmysli na zklade svojej fantázie, berte nohy na plecia a bežte. Nepotrebujete mať pri sebe zakomplexovaného chlapa. Vlastná nesebaistota totiž doháňa mužov aj ženy k  žiarlivosti.

Toto nie je v poriadku:

  • Namiesto toho, aby sa vás spýtal, ako ste sa mali na stretnutí, spustí výsluch. Kde a s kým ste boli, odkiaľ sa poznáte a podobné otázky... Vaše odpovede poprekrúca z každej strany a zvyčajne všetko spochybní a ničomu neverí. Nakoniec dosiahne to, že prestanete chodiť von,  aby ste sa vyhli nezmyselným konfliktom.
  • Hrabe sa vám v osobných veciach, emailoch, telefóne, neustále vám volá do práce. Ak nepozná váš pin kód do telefónu vždy sa nenápadne objaví za vašim chrbtom, aby videl s kým a čo si píšete.
  • Nechce, aby ste sa stretávali s kamarátkami a často ich kritizuje, aby vás od nich dostal čo najďalej. Stále si vymýšľa niečo, aby ste nemohli nikam ísť. Musíte ísť spolu nakúpiť, musíte mu doma s niečim pomôcť, potrebuje od vás niečo….
  • Svoje nízke sebavedomie si však rád zdvíha aj kritizovaním vás. Poukazuje na chybičky krásky, na kilo navyše, alebo na to, že vaše milovanie nie je až také dokonalé, aké by si predstavoval.
  • Má majetnícke sklony a často vás citovo vydiera. Tým, že si neverí, stále sa potrebuje uisťovať. Pýta si vyznanie lásky napríklad spôsobom – ty ma už neľúbiš?
  • Úplný vrchol je agresivita. Nebezpeční žiarlivci bývajú aj veľkí hulváti. Kričia, búchajú do steny, robia scény a niektorí sa neštítia udrieť aj svoju partnerku.

Máte aj vy skúsenosti so žiarlivcom? Na čo by si podľa vás mali dávať ženy pozor? 

Autor: ma

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Od tohto chlapa utekajte! 6 signálov, že máte pri sebe nebezpečného muža
ma