Tip redakcii
 

Rozprúďte v ňom vášeň! Ukážeme vám, ako byť sexi na Valentína

Najkrajší deň v roku pre zamilovaných je onedlho tu. Tak urobte na sebe pár jemných zmien, ktorými ho dostanete.

11. februára 2019, 17:00
S našimi radami budete na valentínskej večeri očarujúca.

S našimi radami budete na valentínskej večeri očarujúca.

Autor: Profimedia.sk

Vyberáte si už dráždivú spodnú bielizeň na ten najkrajší deň zamilovaných? Uvažujete, kam vás môže ten váš zobrať na večeru a ako by ste vy mohli byť pre neho ešte viac sexi? V prvom rade to chce vypnúť z hektického tempa, aby na vás neboli poznať známky únavy. Následne treba zvýrazniť to najlepšie, čo je vo vás a tiež na vás, aby ste mu doslova vyrazili dych.

Láska, už spolu chodíme? TOTO sú znaky, že náš románik sa mení na plnohodnotný vzťah

Podmanivý pohľad

Oči sú pre mužov vždy magnetom. Doprajte si preto nielen mikro masáž očných partií, ale nezabudnite ani na zvýraznenie obočia. Hoci mnohé ošetrenia potrebujú čas na „rekonvalescenciu“, na poslednú chvíľu, dokonca aj deň pred Valentínom, stíhate zvýrazniť oči aspoň jemným tetovaním očnej linky. Výsledok prekvapí aj jeho. Takéto ošetrenie pritom nie je vôbec náročné. „Očné linky sa tetujú strojčekom. Najskôr sa ceruzkou nakreslí smerovanie linky. Následne sa oblasť lokálne umŕtvi anestetickým krémom a ťahá sa jedna linka vcelku a druhá púdrová. Je menej ostrá a ide akoby dostratena,“ popisuje proces MUDr. Vanda Przewlocka, PhD., riaditeľka bratislavskej kliniky zdravia a krásy. Linky sa tetujú zväčša čiernou farbou. Sú hotové za hodinu, no prežijú roky – minimálne štyroch až piatich Valentínov.

Tajné miesta na tele, ktoré prinesú nečakané potešenie pri sexe

Vášnivý bozk

Nový úsmev, náruživejší mäkší bozk, ktorý sa partnerovi vpije do pier. Aj to je tajné želanie mnohých z nás. Dnes však už medicína krásne zvýrazní pery tiež doslova na počkanie – ako Valentínske prekvapenie. Nehovoríme však o „duck face“. „Cieľom modelácie pier je dosiahnuť jemné dodanie objemu a zvýraznenie tvaru pier, ktoré im zachovajú prirodzenosť a dodajú sexi vzhľad celej tvári,“ upozorňuje odborníčka. Ako výplň sa používa injekčný implantát na báze kyseliny hyalurónovej. „Perám dodá želaný objem a tvar až na jeden rok,“ spresňuje doktorka Przewlocka.

Viete sa bozkávať? TOTO radí zamilovaným odborníčka na flirtovanie

Rozžiarte pleť

Hoci pre žiarivú pleť a rozžiarenie celej tváre je najvhodnejší dostatok spánku a hydratácia, výrazne pomôcť môže aj jemná relaxačná masáž a dôkladné prečistenie pleti. Ale pozor! „Masáž, ale aj čistenie pleti treba zveriť vždy do rúk odborníka. Svojpomocný mechanický tlak na pokožku, tzv. vytláčanie vyrážok, môže spôsobiť poškodenie kože, jej začervenanie, zápal či spigmentovanie,“ upozorňuje doktorka Przewlocka. Keď sa koža poriadne vymasíruje a prečistí, lepšie sa aj prekrví a tkanivá sa nám lepšie zásobujú živinami. „Žene zároveň ponúka relax a hýčkanie,“ konštatuje. Práve Valentín je sviatok, kedy by sme si mali dopriať minimálne hodinové kozmetické rozmaznávanie. Od naparenia a prečistenia tváre najlepšie ultrazvukom, zapracovanie výživného séra, cez relaxačnú masáž tváre, vrátane krku a dekoltu až po pleťovú masku a parafínový zábal rúk. Samozrejme, ak sa k tomu pridajú aj lupienky a vôňa ruží všade naokolo, valentínsky deň môže byť nezabudnuteľný.

Podľa krvnej skupiny sa určujú nielen diéty, ale zasiahnuť môžu aj do našej lásky...

Tieto veci pred partnerom nerobte! Ľahko ho odplašíte...

Máte nízke sebavedomie? Zmeňte to a zmení sa vám celý život!

Autor: RAJ

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Rozprúďte v ňom vášeň! Ukážeme vám, ako byť sexi na Valentína
RAJ