Tip redakcii
 

Túžite po dovolenke plnej vášne? Takto zmeníte nudný sex!

Ak nepociťujete rozkoš, poradíme vám, ako sa zbaviť utrpenia v spálni.

10. septembra 2018, 09:00
Čaká vás dovolenka a máte intímny problém? Jednoduché riešenie...

Čaká vás dovolenka a máte intímny problém? Jednoduché riešenie...

Autor: Profimedia.sk

Aj keď leto sa s nami už lúči, práve na jeseň mnohí vyhľadávajú dovolenky v exotických destináciách. Horúce dni plné relaxu lákajú vychutnať si vášnivé chvíle s partnerom. Čo však, ak si ich nemôžete užiť pre intímny problém? Prečítajte si tieto rady.

Trápi vás únik moču? Dajte mu stopku a užite si leto!

Milujete svojho partnera, na dovolenku ste vybrali romantické miesto, no stále je tam jedno veľké ALE. Už dlhšie to za dverami vašej spálne nie je ono. Obaja chcete, obaja sa snažíte, no minimálne vy rozkoš nepociťujete. Dôvodov môže byť viacero, no jedným z častých, o ktorom sa ťažko rozpráva aj s partnerom, je odborne nazývaný vaginálny relaxačný syndróm. „Ide o uvoľnenie pošvových stien u ženy, prípadne zväčšenie pošvového vchodu. Takéto uvoľnené svalstvo, väzivá, ale aj fascie panvového dna výrazne zhoršujú intímny partnerský život, ale aj pohodu ženy,“ vysvetľuje MUDr. Jakub Daniš, gynekológ z bratislavského inštitútu zdravia a krásy. Ako dodáva, zhoršovať intímny partnerský život však môže nielen uvoľnené pošvové svalstvo, ale aj suchosť pošvy, takzvaná vaginálna atrofia, ktorou trpia najmä ženy v období perimenopauzy, ale stále častejšie aj mladé ženy.

NAOZAJ sa bezstarostne opaľujete?! Dávať pozor na znamienka nestačí!

Čo s tým? V oboch prípadoch by ste sa nemali ostýchať o probléme hovoriť. Predovšetkým so svojim gynekológom. „Moderná medicína pozná veľmi účinné a bezbolestné spôsoby liečby,“ hovorí doktor Daniš. A netreba ísť ani pod nôž. Tradičné chirurgické plastiky pošvy sú síce tiež riešením, no často prinášajú aj riziká ako poškodenia močovej rúry, či močového mechúra, a vyžadujú čas na zotavenie po zákroku. „Rejuvenizácia, teda omladenie pošvy laserovým ošetrením, je najmodernejší spôsob. Výhodou je, že sa ním dá bezbolestne a rýchlo zregenerovať vaginálna sliznica bez akejkoľvek nutnosti rekonvalescencie a bez komplikácií. Rovnako sa však aj zvýši pružnosť a vlhkosť pošvy, ako aj imunita voči vaginálnym infekciám,“ vysvetľuje.

Chcete sa opáliť tak, aby vám nezostali biele miesta po vráskach? TAKTO to zvládnete!

Bez rezania, poškodenia sliznice, stehov či krvácania doktor využíva špeciálne laserové lúče, ktorými cez laserový nástavec v pošve zahrieva jednotlivé vrstvy sliznice. Vy to pociťujete len ako krátkodobé teplo. Zahrievaním však dochádza k okamžitému skráteniu kolagénových vlákien a naštartovaniu tvorby nových. „Laserová rejuvenizácia sa zameriava nielen na vaginálne steny, ale aj na vchod do pošvy. K spevneniu dochádza teda po celej dĺžke,“ spresňuje odborník.

Chcete splodiť dieťa? Týchto 7 látok pomôže mužovi rozhýbať spermie

Ambulantné ošetrenie trvá ani nie 20 minút a výhodou pre hanblivky je, že naň nepotrebujete výmenný lístok. Zákrok však môže realizovať len lekár so špeciálnym certifikátom na vykonávanie takéhoto laserového ošetrenia. „Podmienkou je tiež gynekologické vyšetrenie, ktoré musí preukázať negatívne onkocytologické vyšetrenie krčku maternice aj negatívnu kultiváciu z pošvy a moču,“ dodáva lekár.

Virtuálne flirtovanie. Generácia IT-čkárov nechápe, prečo je sex v spálni iný ako ho vidia na monitore

Deň po ošetrení by ste nemali robiť nadmernú fyzickú aktivitu a odporúča sa aj 7-dňová sexuálna abstinencia. Potom sa však už tešíte z efektu. Ten pocítite už po prvom ošetrení a plne sa rozvinie v priebehu mesiaca. Vydrží rok až rok a pol v závislosti od individuálnych predpokladov.

Je toto normálne?! Vyrobili pivo z esencie VAGÍNY!

Erotické fantázie sú prirodzené. O TOMTO najčastejšie snívajú ženy

Má váš partner problémy s erekciou? Ohrozený nie je len váš sexuálny život, ale aj jeho srdce

 

 

Autor: RAJ

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

Kalkulačka kalórií

Koľko ste zjedli?

Chcete udržať denný príjem kalórií na uzde? Vypočítajte si energetickú hodnotu svojho jedla.
 
 
Túžite po dovolenke plnej vášne? Takto zmeníte nudný sex!
RAJ