Horoskop vodnár

Kozorožec

22.12. - 20.1.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári konečne pochopia, že nie každý deň môže byť úspešný. 
Práca/peniaze: Dobre viete, že nepotrebujete v práci všetok obdiv vedenia, pokojne ho prenecháte kolegom.
Láska: S partnerom sa uvidíte až večer. 
Zdravie: Nepreháňajte to s pohybom v posilňovni, zvoľnite. 

Týždenný horoskop

Niektoré otázky by ste si mali položiť až vtedy, keď to budete mať za sebou. Ak sa už na začiatku začnete pýtať, či sa vám vyplatí to, čo robíte, tak sa k ničomu poriadne nedostanete. V láske budete potrebovať veľa trpezlivosti. Partner bude mať nálady, ktoré nebude ľahké zvládať. Striedmosť - na tú stavte.

Týždenný horoskop pre ženy

Snaha o porozumenie sa môže skončiť nedorozumením. Dajte si pozor na každé slovo. V láske nepoľavujte, partnera máte na lopatkách.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus