Horoskop vodnár

Kozorožec

22.12. - 20.1.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári spravia pre príbuzných niečo, z čoho budú mať dobrý pocit.
Práca/peniaze: Do práce prinesiete dobré nápady,  práca vám pôjde ľahko a s  úsmevom.
Láska: V láske sa dostanete do problémov, prežijete vášeň mimo vzťahu.
Zdravie: Potrápi vás nachladnutie.

Týždenný horoskop

Nemusíte čakať, kým sa ostatní rozhýbu. Podstatné je, aby ste sa zaoberali tým, čo prospieva vám, nie tým, čo chcú iní. Ani oni nebudú riešiť vaše problémy. V láske bude dobré to, čo je prirodzené. Vyhýbajte sa všetkému, čo je umelé, od úsmevu až po city. Nemôžete stihnúť všetko, vyberajte si.

Týždenný horoskop pre ženy

Podstatné je vaše sebavedomie – ak si ho udržíte na dostatočnej výške. Vo vzťahu pôjde všetko bleskovo, aj to dobré, aj to horšie.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus