Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Rybičky, pozor na sebeckosť, hlavne v súkromnej oblasti. 
Práca/peniaze: Pozor na šeky a iné platby, prídu úroky z omeškania, platby. 
Láska: Rande vás poteší, ale v žiadnom prípade nehľadajte pobavenie v zamestnaní. 
Zdravie: Doprajte si dlhší spánok, potrebujete oddych. 

Týždenný horoskop

Nerobte si rozsiahle plány, žite z jedného dňa na druhý. Okolo vás je priveľa neistoty, aby ste mohli o niečom povedať, že je to definitívne a že sa od toho dá odraziť. V láske sa držte toho, čo kedysi fungovalo, len ste na to už zabudli. Nájdete to vo svojich spomienkach. Budete toho na vás veľa, odpočívajte.

Týždenný horoskop pre ženy

Rozhodnú skúsenosti. Čím viac ich máte, tým väčšiu šancu máte. V láske môžete apelovať na zdravý rozum, ale u partnera ho nenájdete.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus