Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Celý deň budete náladoví, máte veľa povinností, málo zábavy..
Práca/peniaze: V zamestnaní bude dusná atmosféra, úplné tichučko pred búrkou.
Láska: Kúpte partnerovi niečo milé, málo sa mu venujete, poteší sa. 
Zdravie: Pozor na prechodené choroby.

Týždenný horoskop

Mali by ste zvážiť, čo je reálne a čo patrí do kategórie rozprávok. Ak budete nekriticky počúvať nadšené reči ľudí, ktorí vás chcú zlákať na svoju stranu, môže byť vytriezvenie zlou skúsenosťou. V láske si najskôr vyskúšajte, čo zaberie. Potom to pôjde ľahko. Každá manuálna práca vám dá veľa.

Týždenný horoskop pre ženy

Ak urobíte nejakú chybu, snažte sa, aby ste ju čo najskôr napravili. Ostatní takýto prístup ocenia. V láske nemusíte, ale môžete.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus