Je favoritka

08. novembra 2008, 12:00
Tip redakcii

Prekvapila. Slovenské krivky zabrali. Prvá vicemiss Miss Universe 2008 Martina Tóthová (21) sa dostala do hľadáčika novinárov na svetovom finále Miss Earth na Filipínach.

Finále má v hrsti. Aspoň to tvrdia svetové agentúry a novinári o šanci dlhonohej Slovenky Martiny Tóthovej vo finále Miss Earth 2008, ktoré sa uskutoční už dnes vo filipínskom Pampange. Podľa oficiálnych internetových stránok je v predbežnom hodnotení dokonca v prvej päťke. Medzinárodné tímy mala zaujať svojou prirodzenosťou a vystupovaním. Treba povedať, že prípadný úspech na jednej z najprestížnejších svetových súťaží by jej mohol otvoriť dvere ku kariére snov. Martina však zatiaľ zostáva pri zemi. „Postup do finále by ma fakt potešil, ale dám sa prekvapiť,“ povedala pre náš denník rodáčka z Piešťan. 

RIVALKY: Slovenka sa vraj s nimi zblížila.

Rivalky alebo kamarátky?

Martina je na Filipínach od polovice októbra. Mala teda dostatok času spoznať svoje konkurentky. „Atmosféra medzi súťažiacimi je super. Rivalitu, ktorú som očakávala, nepociťujem. Ľudia nás všade zastavujú, pýtajú autogramy a chcú sa fotiť,“ opisuje zákulisie súťaže Slovenka. Priznala sa nám, že najviac sa zblížila s českou miss Hanou Svobodovou, ale aj so spolubývajúcimi misskami Albánska a Ruska.

 
Autor: VLADIMÍR KROUPA, Foto : archiv M.T. 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Je favoritka
VLADIMÍR KROUPA
Foto : archiv M.T.