Tip redakcii
 

Bocian na ceste: Sexi hercovi Jánovi Dobríkovi sa narodí syn

Prezývka slovenský sexsymbol hercovi Jánovi Dobríkovi (31) príliš nevonia, no pre manželku Lenku (31) ním určite je. Svedčí o tom aj fakt, že čoskoro sa dočkajú druhého prírastku do rodiny.

25. januára 2016, 00:00
Herec si vďaka seriálom vyslúžil prezývku slovenský  sexsymbol. S tým sa však vôbec nestotožňuje.

Herec si vďaka seriálom vyslúžil prezývku slovenský sexsymbol. S tým sa však vôbec nestotožňuje.

Autor: Emil Vaško

Súkromie si stráži a za dvere svojho bytu len tak ľahko nikoho nepustí. Prísne tajil prvé tehotenstvo vtedy ešte priateľky Lenky, ktorá mu v septembri 2013 priviedla na svet dcéru Nikolku (2). A v tichosti zrealizoval aj svoju svadbu, o ktorej nepovedal ani najbližším. S priateľkou Lenkou sa tajne oženil v máji minulého roku a dokonca o tom nepovedal ani rodičom. V médiách sa objavili informácie, že Jankovho otca sa tento „moderný akt“ dosť dotkol. Nuž herec si môže k prezývke sexi herec pripísať aj jednu novú – partizán. Veď aj tí vždy a za každých okolností mlčali...

Bude vytúžený syn

Janko, ktorý zažiaril v seriáli Divoké kone, sa okrem herectva venuje aj fotografovaniu a jeho najmilším objektom je rodina. Onedlho k rodinným fotkám dcéry Nikolky a manželky Lenky pribudnú aj zábery syna. „Jankova žena čaká chlapčeka. Touto správou sú nadšení,“ prezradil nám zdroj blízky rodine. Ako sa Šarmu podarilo zistiť, chlapček sa na svet vypýta v máji.

Foto: Archív

Od budúceho dvojnásobného otecka sme chceli vedieť viac, no v tejto oblasti bol skúpy na slovo. „Fíha, kde ste zobrali, že máme nejaký prírastok?“ zareagoval stroho a viac sa o téme nevyjadril. V minulosti však pre Šarm prezradil, že jeho snom nie je mať len jedno dieťa a spomenul aj mená chlapcov, ktoré sú možno aktuálne i teraz.

„Áno, chcem sa oženiť, aj keď to nie je až také podstatné ako túžba mať potomka, najlepšie troch. Timoteja, Samuela a Olivera. S priateľkou sa o tom často bavíme, máme na to rovnaký názor a myslím, že je to hudba nie veľmi vzdialenej budúcnosti,“ zasníval sa herec pred dvoma rokmi. Dajme sa teda prekvapiť, či Nikolke pribudne brat s menom Timko, Samko alebo Oliver. Zatiaľ je isté, že trojčlenná rodinka si prvýkrát užila Vianoce už takmer vo štvorici a na prírastok sa všetci tešia.

Hercovi Jánovi Dobríkovi zmenila dcérka život: Chystá sa aj oženiť?

Autor: ŠARM/ Michala HUŤKOVÁ-CABANOVÁ

video

 


 

 

 
Bocian na ceste: Sexi hercovi Jánovi Dobríkovi sa narodí syn
ŠARM/ Michala HUŤKOVÁ-CABANOVÁ